Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЧП на едином налоге сдает декларацию по воде?

Відправлено користувачем ОЛО 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, сдает ли ЧП единщик декларацию по воде? На семинаре промелькнуло, что единщики освобождаются, а вот в кодексе что то я такого не нашла.
Все, всем спасибо, нашла сама. Кому интересно Лист ДПАУ від 04.01.2011 № 12/7/15-0817
"....виняток становлять
- бюджетники
-платники фікс. с/г податку
-єдинники юр та фіз.особи
Quote
ОЛО
Подскажите, пожалуйста, сдает ли ЧП единщик декларацию по воде? На семинаре промелькнуло, что единщики освобождаются, а вот в кодексе что то я такого не нашла.

подивіться пп. д п. 1 підрозділу 8 розділу ХХ ПКУ



Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000001