Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, сдает ли ЧП единщик декларацию по воде? На семинаре промелькнуло, что единщики освобождаются, а вот в кодексе что то я такого не нашла.
Все, всем спасибо, нашла сама. Кому интересно Лист ДПАУ від 04.01.2011 № 12/7/15-0817
"....виняток становлять
- бюджетники
-платники фікс. с/г податку
-єдинники юр та фіз.особи
Quote
ОЛО
Подскажите, пожалуйста, сдает ли ЧП единщик декларацию по воде? На семинаре промелькнуло, что единщики освобождаются, а вот в кодексе что то я такого не нашла.

подивіться пп. д п. 1 підрозділу 8 розділу ХХ ПКУ



Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045800000000001