Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

зміни до ПКУ - нові-нові

Відправлено користувачем Galla 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 10    Сторінки: Попередні12345678910Наступна
Quote
Galla
Quote
godzelh
Quote
Galla
Якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені цим Кодексом для місячного податкового періоду

это откуда? в проекте не могу найти

це з порівняльної таблиці взято як те що ухвалено

Ага понял, спасибо. Буду смотреть.
Cпасибочки ВСЕМ за коментарии пошла пошла делать Деку по НДС


Никак не могу понять по товару который на складе на 01.04.11 и соответсвенно ВР был в предыдущих периодах... Проедаем его во 2м квартале - ВД во 2м квартале, его себестоимость я могу учитьвать или нет?

С ув.
Quote
Svetik S
Никак не могу понять по товару который на складе на 01.04.11 и соответсвенно ВР был в предыдущих периодах... Проедаем его во 2м квартале - ВД во 2м квартале, его себестоимость я могу учитьвать или нет?

можете відповідно до п. 138.4 ПКУ

Я не поняла по дивидендам. После принятия этих изменений дивиденды за 2010 год будут облагаться 15%-м НДФЛ? А авансовые платежи по налогу на прибыль тоже возвращаются? Они хотят, чтоб вся страна схвихнулась?
Quote
filipina
Я не поняла по дивидендам. После принятия этих изменений дивиденды за 2010 год будут облагаться 15%-м НДФЛ? А авансовые платежи по налогу на прибыль тоже возвращаются? Они хотят, чтоб вся страна схвихнулась?

ну про аванси там нічонго не сказано.
А от ПДФО - дійсно....

Так що швиденько платіть зараз дивіденди, поки ще є 5% або виплачуйте дивіденди за поточний рік

Мы так и делаем. Только вот дивиденды начислялись по итогам года и в их сумме уже был 5% НДФЛ. А перечислению в бюджет он подлежит до или при выплате дивидендов. А что, если до вступления в силу этих изменений упалатить НДФЛ с оставшейся суммы, а потом останется только выплатить дивиденды? Как Вы думаете, Galla? Ну а потом уж думать про 2011. Правда не люблю делить шкуру неубитого медведя, хотя, я так подозреваю, что и убитого не дадут поделить... Что-нибудь опять придумают.
Quote
filipina
Мы так и делаем. Только вот дивиденды начислялись по итогам года и в их сумме уже был 5% НДФЛ. А перечислению в бюджет он подлежит до или при выплате дивидендов. А что, если до вступления в силу этих изменений упалатить НДФЛ с оставшейся суммы, а потом останется только выплатить дивиденды? Как Вы думаете, Galla? Ну а потом уж думать про 2011. Правда не люблю делить шкуру неубитого медведя, хотя, я так подозреваю, что и убитого не дадут поделить... Что-нибудь опять придумают.

якщо ви нарахували вже дивіденди, а не виплатили, то я би ПДФО платила так як колисть на слідуючий місяць до 30 числа

В данной ситуации, может быть это и выход из положения. Но я не встречала в Налоговом кодексе повторения 30-й нормы уплаты НДФЛ, да и из налоговых календарей эта обязательная для уплаты дата исчезла. По-моему, такого требования уже нет. Хотя, в голове - налогово-законодательная каша, так что, может и упустила что-то.
Quote
filipina
В данной ситуации, может быть это и выход из положения. Но я не встречала в Налоговом кодексе повторения 30-й нормы уплаты НДФЛ, да и из налоговых календарей эта обязательная для уплаты дата исчезла. По-моему, такого требования уже нет. Хотя, в голове - налогово-законодательная каша, так что, может и упустила что-то.

так, дійсно норми ПКУ не містять такого як було в Законі про ПДФО щодо сплати ПДФО.
Але як раз зміни, які ми обговорюємо від 07.07 до ПКУ вносять і таку норму

Да...И снова в бой, покой нам только снится. Спасибо, Galla, за предупреждение.
це просто свято якесь (((((...с когда єто вступает в силу?

Всім доброго дня. А у нас така ситуація.
До 01,04,2011 р. ми отримали аванс за товар (включали всю суму у валові доходи), товар був оприходуваний ще у 2009році, відповідно включений у валові витрати і брав участь у прирості-убутку(тобто витрат не було). Відгрузка товару відбулась у червні 2011р.
Виходить, що у 2 кв. 2011р.- Валові доходи= сумі відгрузки(повна вартість) мінус аванси(раніше оподатковані) мінус повна собівартість товару ( із 2009р.). Правильно?
вступает в силу с дня следующего за днем опубликования, кроме некоторых норм
Михаил, пока не опубликовано ж, да?

Литвин еще даже не подписал
Quote
ЛюСок
а у меня по ходу вопрос возник..никогда не возникал..
п.190.1 база налогоблож. НДС -из курса НБУ на день ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ тамож.декларации для тамож.оформления...-это квадратная печать на ГТД (и курс таможня считает на день по этой печати-під митним контролем)...
а как же
оприбутковуємо по курсу на дату розмитнення-что считается этой датой?овальная печать или квадратная?
вроде же для буха всегда овальная печать была точкой отсчета

будьте добры, вправьте выпавшие мозгиsad smiley

БУДЬТЕ ДОБРЫ..скажите чтото sad smiley
ЛюСок, все як робили так і робите далі - у вас же в ВМД є фактурна вартість і курс. Коли прибуткуєте товар, то у вас буде такий же курс в тому ввипадку,коли товар неоплачений.

дуже дякую..зрозуміла..))))
Quote
Galla
ЛюСок, все як робили так і робите далі - у вас же в ВМД є фактурна вартість і курс. Коли прибуткуєте товар, то у вас буде такий же курс в тому ввипадку,коли товар неоплачений.

что-то я растерялась - а "оплачен или неоплачен" товар, это имеется ввиду что - отплата или неоплата НАМИ за товар нерезиденту, или оплата или неоплата НАМ за товар покупателями?!?!?

Мы нерезиденту делали предоплату в марте, потом получали в апреле весь товар, и дальше его продаем.Я так понимаю, что курс приходования у меня тот, который был на дату предоплаты НАМИ за товар нерезиденту. Или все-таки речь идет о расчете с нами со стороны покупателей - раз не давали нам предоплаты до момента его импорта, то приходуем по курсу закупки, а если давали - то по курсу полученной от заказчиков предоплаты??

Бред какой-то, может это я уже намудрила, но сомнения рождаются сами собой и каждый раз все больше и больше(((((
Quote
Natka123
что-то я растерялась - а "оплачен или неоплачен" товар, это имеется ввиду что - отплата или неоплата НАМИ за товар нерезиденту, или оплата или неоплата НАМ за товар покупателями?!?!?

Мы нерезиденту делали предоплату в марте, потом получали в апреле весь товар, и дальше его продаем.Я так понимаю, что курс приходования у меня тот, который был на дату предоплаты НАМИ за товар нерезиденту. Или все-таки речь идет о расчете с нами со стороны покупателей - раз не давали нам предоплаты до момента его импорта, то приходуем по курсу закупки, а если давали - то по курсу полученной от заказчиков предоплаты??

Бред какой-то, может это я уже намудрила, но сомнения рождаются сами собой и каждый раз все больше и больше(((((


точно намудрили.

Не змішуйте всі операції до купи.
Перша операція -прибуткування імпортного товару. Причому ви за цей товар заплатили передоплату в березні. Як ви правильно зауважили - приходуєте як БО так і ПО за курсому нБУ на дату посланого авансу , приходуєте в квітні. І далі собі продавайте цей товар і одночасно визнавайте доходи і витрати по с/в імпортованого товару, який у вас сформувався з курсом НБУ на дату передоплати нерезиденту-постачальнику. Тепер зрозуміло?

Quote
Galla
Quote
Natka123
что-то я растерялась - а "оплачен или неоплачен" товар, это имеется ввиду что - отплата или неоплата НАМИ за товар нерезиденту, или оплата или неоплата НАМ за товар покупателями?!?!?

Мы нерезиденту делали предоплату в марте, потом получали в апреле весь товар, и дальше его продаем.Я так понимаю, что курс приходования у меня тот, который был на дату предоплаты НАМИ за товар нерезиденту. Или все-таки речь идет о расчете с нами со стороны покупателей - раз не давали нам предоплаты до момента его импорта, то приходуем по курсу закупки, а если давали - то по курсу полученной от заказчиков предоплаты??

Бред какой-то, может это я уже намудрила, но сомнения рождаются сами собой и каждый раз все больше и больше(((((


точно намудрили.

Не змішуйте всі операції до купи.
Перша операція -прибуткування імпортного товару. Причому ви за цей товар заплатили передоплату в березні. Як ви правильно зауважили - приходуєте як БО так і ПО за курсому нБУ на дату посланого авансу , приходуєте в квітні. І далі собі продавайте цей товар і одночасно визнавайте доходи і витрати по с/в імпортованого товару, який у вас сформувався з курсом НБУ на дату передоплати нерезиденту-постачальнику. Тепер зрозуміло?


Galla, спасибо большое - прояснили мне наконец-то ситуацию!!!! Вы настоящий друг бухгалтеровsmiling bouncing smiley
Хотела поставить в конце смайлик thumbs up, а вышел какой-то зеленый пригающий человечекsmiling smiley - это, наверное, сегодняшнее душевное состояние многих бухгалтеров !!!!!
Доброго всім дня.У мене таке питанячко.Вибачте, якщо не в тему.Оскільки тепер кредиторську заборгованість на кінець кварталу і на дату розрахунків по ній потрібно перераховувати і визначати КР, порадьте, що мені потрібно робити.Якщо ніколи в БО цього перерахунку ніхто не робив.Як мені тепер це відобразити в 1-С?Це потрібно, щоб від курсу НБУ на 31.03.11відняти курс на 30.06.11 і помножити на Кт заборгованість , і визначити КР.Але оскільни нічого не перераховувалось, то програма рахує так (курс на дату оприбуткування даного товару -курс на 30.06.11 )* Кт заборгованість.І це виходить набагато більша КР.Прошу,будь ласка , допоможіть розібратись.Може я щось неправильно роблю або не розумію(((
Это ж только задолженность в валюте пересчитывать, я правильно поняла??
Quote
Natka123
Это ж только задолженность в валюте пересчитывать, я правильно поняла??
Так
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 10    Сторінки: Попередні12345678910Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057000000000001