Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

зміни до ПКУ - нові-нові

Відправлено користувачем Galla 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 10    Сторінки: Попередні12345678910Наступна
Порадьте, будь ласка, як зробити?Я думала можливо в 1-с за той весь період,1,5 роки ,внести валюту і перерахувати ,але ж не буде з балансами сходитись...Чи не зачіпати і нехай 1-с за цей квартал рахує так, а в ПО я включу так як має бути?Допоможіть!!!!
у пункті 201.10:
після абзацу шостого доповнити новим абзацом такого змісту:
„Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється не пізніше двадцяти календарних днів, наступних за датою їх виписки”.

А когда вступает в силу это изменение?
Quote
Yulka
Порадьте, будь ласка, як зробити?Я думала можливо в 1-с за той весь період,1,5 роки ,внести валюту і перерахувати ,але ж не буде з балансами сходитись...Чи не зачіпати і нехай 1-с за цей квартал рахує так, а в ПО я включу так як має бути?Допоможіть!!!!

я би певно так і зробила.



Quote
Yulka
Доброго всім дня.У мене таке питанячко.Вибачте, якщо не в тему.Оскільки тепер кредиторську заборгованість на кінець кварталу і на дату розрахунків по ній потрібно перераховувати і визначати КР, порадьте, що мені потрібно робити.Якщо ніколи в БО цього перерахунку ніхто не робив.Як мені тепер це відобразити в 1-С?Це потрібно, щоб від курсу НБУ на 31.03.11відняти курс на 30.06.11 і помножити на Кт заборгованість , і визначити КР.Але оскільни нічого не перераховувалось, то програма рахує так (курс на дату оприбуткування даного товару -курс на 30.06.11 )* Кт заборгованість.І це виходить набагато більша КР.Прошу,будь ласка , допоможіть розібратись.Може я щось неправильно роблю або не розумію(((

кстати гни дало разъяснения, что старые долги /до 01.04.11/ в нал.учете не пересчитываются
я думаю-это не верно, но у них такое мнение
Quote
Galla
Quote
Yulka
Порадьте, будь ласка, як зробити?Я думала можливо в 1-с за той весь період,1,5 роки ,внести валюту і перерахувати ,але ж не буде з балансами сходитись...Чи не зачіпати і нехай 1-с за цей квартал рахує так, а в ПО я включу так як має бути?Допоможіть!!!!

я би певно так і зробила.
Тобто,Galla, 1 чи 2 варіант?Підкажіть, як краще?
Quote
Galla
Quote
Yulka
Чи не зачіпати і нехай 1-с за цей квартал рахує так, а в ПО я включу так як має бути?Допоможіть!!!!

я би певно так і зробила.

Quote
FyDD
Quote
konstantin
А как Вам новость для импортеров:
абзац шостий пункту 11 підрозділу 2 розділу XX викласти у наступній редакції:
“Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних, крім податкових накладних, виписаних при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, які з 1 січня 2012 року підлягають включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.”

я правильно понимаю, что если продажа импорта на ЛЮБУЮ сумму--надо регистрировать НН в Єдиного реєстру податкових накладних ??????
Хто з цим питанням розібрався?Як ви робите. шановні колеги?
подскажите, пожалуйста, так как дека составляется за 2 квартал, а не за полугодие сумму налога за 1 квартал не переносим? выходит строка сума нарахованого податку за попередний податковий период прочерк?
Quote
Люда
подскажите, пожалуйста, так как дека составляется за 2 квартал, а не за полугодие сумму налога за 1 квартал не переносим? выходит строка сума нарахованого податку за попередний податковий период прочерк?
так

Юлька, спокойствие, только спокойствие! (с) smiling smiley

вопрос smiling smiley у вас кто то баланс проверяет, проверял? если нет, то забейте smiling smiley я пересчитала всю задолженность на 31.03.11 и от этого отталкиваюсь. сделала себе эксельку с формулами и всё пересчиталв.

в 1с есть документ - Переоценка валюты. это делается на последнюю дату квартала. в справочник - валюты, вводите курс а дату и этот документ всё вам посчитает smiling smiley у меня посчитал , а дополнительно я проверила себя в эксельке smiling smiley
Quote
Yulka
Quote
FyDD
Quote
konstantin
А как Вам новость для импортеров:
абзац шостий пункту 11 підрозділу 2 розділу XX викласти у наступній редакції:
“Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних, крім податкових накладних, виписаних при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, які з 1 січня 2012 року підлягають включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.”

я правильно понимаю, что если продажа импорта на ЛЮБУЮ сумму--надо регистрировать НН в Єдиного реєстру податкових накладних ??????
Хто з цим питанням розібрався?Як ви робите. шановні колеги?

это с 2012 года smiling smiley пока спите спокойно smiling smiley
до 2012 осталось не так уж и много
и это чень серьезный вопрос
например у меня на складе с 2009-2011 есть имп.товар. Что теперь каждую накл. в которой есть пару грн. импорта регистрировать???
Большинство покупает товар, комплектующие--теперь отслеживать каждую входящую позицию-а не ипортная ли она???????????????????????
Алёнка, дуже дякую за поради.Я в 1-с внесла курс валюти на 31.03.2011 і на 30.06.11. ,створила документ переоцінка валюти і за 2 квартал усе добре порахувала програма.Усе ок.Але переоцінку валюти на 31.03. не робила, скажіть, будь ласка, чи потрібно це робити.Баланс тільки в статистику здаю , а так ніхто його не перевіряє і не дивиться (((
до 2012 осталось не так уж и много
будет больно, будем плакать, это ещё 133 раза отменят, примут и снова онтменят и примут. у меня то импорт, но! волнуемся постепенно. вон 2003м... все НДС счета пооткрывали, а их отменили... хотя, если сильно хоцца за это переживать, то не спорю smiling smiley


2Юля - если вас никто не перепроверяет, то я забиваю на это и если мне нужно что-то исправить в предыдущем периоде, исправляю, тем более, нарастающим итогом. мож я не права, но как и вы, сделала переоценку на 31.0311 после подачи баланса. потом пересчитала и сейчас буду подавать правильно , нарастающим итогом. не могу вам сказать - делать так как я, но... обычно я взвешиваю, что мне за это будет, стоиомсть вопроса и smiling smiley
//А как Вам новость для импортеров:
абзац шостий пункту 11 підрозділу 2 розділу XX викласти у наступній редакції:
“Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних, крім податкових накладних, виписаних при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, які з 1 січня 2012 року підлягають включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.”

Вот я тоже "проулыбалась" с этого пунктика, но больше всего "убило", то, что там ведь не написано, что это касается только непосредственных импортеров. То есть получается, что надо регистрить НН на весь импортный товар по всей цепочке. Но ведь не всегда можно понять, что товар импортный. Ну ежели на технике и ТНП написано, где оно сделано, то, например, импортный помидор или трубу можно вполне выдать за отечественный и дать покупателю НН не зарегестрированную, а потом по ней у покупателя может неожиданно вылезти проблемка.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Дабы не создавать новую темку, спрошу тут..А подскажите пожалуйста, сейчас СПД-единщик не может стать перейти на общую если не достиг оборота 300 000 грн.? или уже опять может? бо я уже шото запуталась с этими изменениями..yawning smiley

может перейти на общую с любого квартала, не зависимо от выручки
Quote
d'Arina
может перейти на общую с любого квартала, не зависимо от выручки

спасибо)) значит мне приснилось наверное grinning smiley
С какой даты изменения вошли в силу? Уже опубликованы?
а где по валюте проводки в НУ в 1:с 7,7. в приходной по ГТд нет ни одной проводки, только по БУ?
Сегодня Закон направили на подпись Президенту.
В мене виникло таке питаннячко: якщо у нас електронна звітність , то як я маю подати розшифровку до рядка ,наприклад ,03.27 у довільній формі.Як ви будете робити , шановні форумчани?Дуже не хочеться їхати в податкову((((
Quote
Yulka
В мене виникло таке питаннячко: якщо у нас електронна звітність , то як я маю подати розшифровку до рядка ,наприклад ,03.27 у довільній формі.Як ви будете робити , шановні форумчани?Дуже не хочеться їхати в податкову((((

нет, в электронной ф-ме, довильна ф-ма предусмотрена, отдельным додатком smiling smiley
Алёнка , підкажіть , будь ласка код даного додатку для юр. осіб.Дякую вам.
//нет, в электронной ф-ме, довильна ф-ма предусмотрена, отдельным додатком

ага в ОПЗ я его увидела: додаток к додатку
дожились, дурдом "Сонечко"

Додаток до додатків IB, IД, ЗВ, ВЗ, АВ, СВ
Податкової декларації з податку на прибуток підприємства

код j0111801

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Валютный контракт. На счет поступает валюта. Продаем. В новой деке ВД по операции продажи не отражается,как и стоимость самой валюты. Отражаем только разницу между курсом НБУ и курсом продажи в ВД и ВР соответственно. Я правильно понимаю или читать снова декларацию с додатками smiling smiley
Подскажите, пож-та, ещё этот проект не подписан? Еще успеваем выплатить дивиденды за прошлые года с уплатой 5%-ного НДФЛ, если например это сделать сегодня?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 10    Сторінки: Попередні12345678910Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000409