Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Закон о защите персональных данных. Что делать?

Відправлено користувачем Elena_U 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 75 з 86    Сторінки: ПершаПопередні7071727374757677787980НаступнаОстання
Перенести то они пренесли.но лучше бы отменили.заяву подала в конце ноября .еще ни ответа ни привета.может к концу июня и получу ответ.а там и штрафы подоспеют..
Quote
cveta_2006
Перенести то они пренесли.но лучше бы отменили.заяву подала в конце ноября .еще ни ответа ни привета.может к концу июня и получу ответ.а там и штрафы подоспеют..

За что штрафы?
Подскажите ПЛЗ... У меня три базы, контрагенты, працивныки, учредители, мне указывать адресс хранения юр.адресс или же фактический адресс? Районы регистрации, разные. Юр Киевская обл, факт.Киев. Спасибо


Quote
ZhoraLoopatbIu
Подскажите ПЛЗ... У меня три базы, контрагенты, працивныки, учредители, мне указывать адресс хранения юр.адресс или же фактический адресс? Районы регистрации, разные. Юр Киевская обл, факт.Киев. Спасибо

я указывала юридический адрес.


Подскажите, пожалуйста, на согласиях от субъектов персональных данных достаточно только подписи их рукой или нужно обязательно, чтобы они своим почерком вписывали свои ФИО?
Quote
lesusha
А я сегодня получила отказ о регистрации. Підстава відмови: в заяві відсутній файл заяви з накладеним цифровим підписом.
Для обробки заяви в електронній формі необхідно щоб до неї були прикріплені 3 файли:
Файл заяви, файл заяви з цифровим підписом, файл публічного сертифікату.

Я тоже по двум фирмам получила отказ, буду посылать по почте
И я вчера и сегодня получила отказы.
Казлы!
Не факт , что те, кто по почте их отправляет тоже не получитsmiling smiley.
Quote
Iskra
И я вчера и сегодня получила отказы.
Казлы!
Не факт , что те, кто по почте их отправляет тоже не получитsmiling smiley.

Будем делать выручку почте
Крім того, у випадку, якщо фізичні особи - підприємці укладають договори виконання робіт або надання послуг з фізичними особами, такі договори також не є базою персональних даних та не підлягають державній реєстрації.

Это из статьи, коорую тыт выкладывали.
Подскажите пожалуйста если я частный предприниматель работаю с такими же частными предпринимтелями, я не должна была ребгистрировать базу данных "Контрагенты"?


Кому пришел отказ, вы когда подавали заявление?
Quote
Бука
Крім того, у випадку, якщо фізичні особи - підприємці укладають договори виконання робіт або надання послуг з фізичними особами, такі договори також не є базою персональних даних та не підлягають державній реєстрації.

Это из статьи, коорую тыт выкладывали.
Подскажите пожалуйста если я частный предприниматель работаю с такими же частными предпринимтелями, я не должна была ребгистрировать базу данных "Контрагенты"?


Кому пришел отказ, вы когда подавали заявление?[/quote

Я подавала 28.11.2011
Quote
Бука



Кому пришел отказ, вы когда подавали заявление?
Я теж 28.11.2011
вы в электрон. форме подавали и отказ пришел как: письменно или электр?
Quote
alesy
вы в электрон. форме подавали и отказ пришел как: письменно или электр?[/quote


Подавала в электронной и отказ пришёл в электоронной
вы проверяли статус на сайте или прямо на электронку пришел отказ?
и на сайте статус відмовлено и на электронку пришел отказ
спасибо, у нас статус - зарегистрировано на сайте, на электронку только при отправке было сообщение, я так понимаю это нужно еще дальше ждать решения?
Якщо я СПД-ФО, найманих працівників немає, але орендую офісне приміщення просто у фізособи (не підприємця). Мені що, також реєєструвати персональні дані?
Хтось десь бачив офіційне роз'яснення по такому випадку?
делаю положение и БД
и там есть такой п. 7.1. назва підприємства обладнано системними і програмно-технічними засобами та засобами зв'язку, які запобігають втратам, крадіжкам, несанкціонованому знищенню, викривленню, підробленню, копіюванню інформації і відповідають вимогам міжнародних та національних стандартів.

я частный предприниматель и лежит это все у меня в тумбочке в столе. Что писать? Кто что пишет?
прочитав тему, сделала вывод, что на предприятии должны быть следующие документы
Положение о базах персональных данных (БПД)
Приказ о создании БПД
Приказ о назначении ответственного
Положение о конфеденциальной информации
Соглашение о неразглашении конфиденциальной информации


Положение о конфеденциальной информации - у кого-нибудь есть пример?
Соглашение о неразглашении конфиденциальной информации - если я ЧП и нет офиц. бухгалтера, мне не у кого брать соглашение? И оно мне не надо?
Каким числом нужно писать Наказ "Щодо організації роботи з захисту персональних даних" и Положення
про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних, ???

Заявление нужно со всех сотрудников брать или только от тех кто принят после 01.01.2011??
Заявление от контрагентов где-нибудь есть?

Спасибо огромное за ответы.
я приказ сделал 4 января 2011г и положение тоже

согласие с сотрудников, которые приняты после 2011г, но я беру у всех ) кто сейчас работает

заявлени от контрагентов есть на попрощайке, кажется
пароль не помню ((((
если кинете почту совю, могу прислать )
Працівник не дає згоду на обробку персональних даних

ось заява працівника:

ЗАЯВА

Я, ХХХХ ХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ стосовно надання мною згоди на обробку персональних даних в цілях ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, керуючись:

ст.32 Конституції України, яка не допускає збору, зберігання, використання та розповсюдження конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, лише в інтересах національної безпеки, економічних благ та прав людини;

СТ. 11 Закону України "Про інформацію ", яка забороняє збирання відомостей про особу без її попередньої згоди, за виключенням випадків, передбачених законом;

абз.5 п.2 ст.8 Закону України № 2297-УІ від 01.06.2010р. "Про захист персональних даних", за яким особа має право «пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органам державної влади , органам місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом";

п.6 ст. 6 Закону України № 2297-УІ від 01.06.2010р. "Про захист персональних даних", за яким ''не допускається обробка даних про фізичну особу без її згоди, крім випадків передбачених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини",

ЗАЯВЛЯЮ:
я не даю згоди на обробку моїх персональних даних , а для ведення
бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, що визначено
відповідними законами України (в інтересах економічного добробуту) , та
інших видів обліку, які передбачені законами України, моя згода не
передбачена.


шаблон дали ей адвокаты
что посоветуете...
спасибо
Quote
ondifua
Працівник не дає згоду на обробку персональних даних

ось заява працівника:

ЗАЯВА

Я, ХХХХ ХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ стосовно надання мною згоди на обробку персональних даних в цілях ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, керуючись:

ст.32 Конституції України, яка не допускає збору, зберігання, використання та розповсюдження конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, лише в інтересах національної безпеки, економічних благ та прав людини;

СТ. 11 Закону України "Про інформацію ", яка забороняє збирання відомостей про особу без її попередньої згоди, за виключенням випадків, передбачених законом;

абз.5 п.2 ст.8 Закону України № 2297-УІ від 01.06.2010р. "Про захист персональних даних", за яким особа має право «пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органам державної влади , органам місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом";

п.6 ст. 6 Закону України № 2297-УІ від 01.06.2010р. "Про захист персональних даних", за яким ''не допускається обробка даних про фізичну особу без її згоди, крім випадків передбачених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини",

ЗАЯВЛЯЮ:
я не даю згоди на обробку моїх персональних даних , а для ведення
бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, що визначено
відповідними законами України (в інтересах економічного добробуту) , та
інших видів обліку, які передбачені законами України, моя згода не
передбачена.


шаблон дали ей адвокаты
что посоветуете...
спасибо

Зі всіх решта своїх працівників позбирайте заяви такого ж змісту ... і не партеся з реєстрацією баз ПД smiling smiley
Quote
KsenaK
и на сайте статус відмовлено и на электронку пришел отказ
+1 отправляла 29.11.11

******************************************************
Всем бобра!
ondifua жесть. умные какие все стали!
с чего вдруг? увольняйте, вы же не можете показывать теперь его данные обрабатывать

Anna мне это напомниает совет "пособирайте со всех заявы, чтоб не хотят аванс получать". нет данных сотрудника - нет сотрудника, нет ему ни зарплаты, ни чего либо еще по закону smiling smiley
Quote
RAT
[ нет данных сотрудника - нет сотрудника, нет ему ни зарплаты, ни чего либо еще по закону smiling smiley

Де в КЗпП таке написано? І як до цього часу обходилися без такого закону і всі отримували ЗП? smiling smiley
Тільки марнування паперу і часу, а нічого кращого від такого закону немає.
Quote
Anna
Quote
RAT
[ нет данных сотрудника - нет сотрудника, нет ему ни зарплаты, ни чего либо еще по закону smiling smiley

Де в КЗпП таке написано? І як до цього часу обходилися без такого закону і всі отримували ЗП? smiling smiley
Тільки марнування паперу і часу, а нічого кращого від такого закону немає.
!!!!!!!
мне прикольно посоветовали:

Quote

ну это ж заява, надо дать ответ в 15 дней по зу "про звернення громадян". к примеру написать, что ваше требование принято и ваши интересы учтены в соответствии с действующим зак-вом в сфере защиты пд.
если очень хо можно ещё уточнить что заявитель имеет в виду под "я не даю згоди на обробку моїх персональних даних" - в какой именно базе? ведь законом "о защите пд" защищены только пд, которые обрабатываются в БПД (ч. 1 ст. 5).
ну и естественно дать уведомление об обработке ПД в базе "работники" или "физлица" (на основании трудового и др. закон-ва), вы его уже дали?
и еще один совет получила:

Quote
noname
Так мы изначально ведь так и говорили (см. первое сообщение темы): согласие работника на обработку данных в целях исполнения работодателем возложенных на него действующим законодательством обязанностей получать не нужно. Использование данных считается правомерным в силу ч. 1 ст. 11 Закона о защите персональных данных.
Посоветуем направить работнику уведомление: С целью выполнения работодателем возложенных на него законодательством обязанностей осуществляется обработка следующих данных о работнике..... Данные получены на основании добровольно предоставленных работником документов и сведений о себе, а именно.... При этом работодатель обязуется принимать меры по защите персональных данных от доступа третьих лиц, использовать их исключительно в предусмотренных нормативно-правовыми актами Украины целях.... Уведомляем, что согласно Закону о защите персональных данных работник имеет право....

Примерно такой алгоритм. Что думаете?
Quote
ieva
Quote
KsenaK
и на сайте статус відмовлено и на электронку пришел отказ
+1 отправляла 29.11.11
я тоже маху дала, когда через их сайт регистрировала, а потом Мастеркей сообщил, что они разработали спец. программу Користувач ЦСК-1 специально для шифрования заявлений, т.е. создаешь на сайте www.rbpd.informjust.ua само заявление, сохраняешь, затягиваешь это заявление в ЦСК-1 подписываешь и сохраняешь уже подписанное заявление, потом опять идешь на их сайт www.rbpd.informjust.ua, подтягиваешь не зашифрованную заяву, потом зашифрованную заяву, потом сертификат и все три объекта отправляем. Вот пока на такую регистрацию у меня отказов нет, а на то, что отправляла в ноябре - все в отказе
Quote
ondifua
Працівник не дає згоду на обробку персональних даних

ось заява працівника:

ЗАЯВА

Я, ХХХХ ХХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ стосовно надання мною згоди на обробку персональних даних в цілях ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, керуючись:

ст.32 Конституції України, яка не допускає збору, зберігання, використання та розповсюдження конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, лише в інтересах національної безпеки, економічних благ та прав людини;

СТ. 11 Закону України "Про інформацію ", яка забороняє збирання відомостей про особу без її попередньої згоди, за виключенням випадків, передбачених законом;

абз.5 п.2 ст.8 Закону України № 2297-УІ від 01.06.2010р. "Про захист персональних даних", за яким особа має право «пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органам державної влади , органам місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом";

п.6 ст. 6 Закону України № 2297-УІ від 01.06.2010р. "Про захист персональних даних", за яким ''не допускається обробка даних про фізичну особу без її згоди, крім випадків передбачених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини",

ЗАЯВЛЯЮ:
я не даю згоди на обробку моїх персональних даних , а для ведення
бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, що визначено
відповідними законами України (в інтересах економічного добробуту) , та
інших видів обліку, які передбачені законами України, моя згода не
передбачена.


шаблон дали ей адвокаты
что посоветуете...
спасибо

вот и ответ получился у меня:

Вивчивши уважно Вашу заяву від ______ року з приводу обробки персональних даних, повідомляємо наступне.

Ваша вимога прийнята і Ваші інтереси враховані в межах і відповідно до законодавства України про захист персональних даних.

Разом з тим звертаємо Вашу увагу на те, що у зв’язку з виконанням роботодавцем покладених на нього законодавством обов’язків, здійснюється обробка наступних даних про працівників: ідентифікаційні дані (ім'я, адреса, телефон тощо), паспортні дані; особисті відомості (вік, стать, родинний стан тощо); склад сім'ї; освіта; професія; членство у професійних спілках. Ці дані отримані на основі добровільно наданих Вами документів та відомостей про себе. При цьому роботодавець зобов’язується вживати заходів по захисту персональних даних від доступу третіх осіб, використовувати їх виключно в передбачених нормативно-правовими актами України мети з метою забезпечення реалізації трудових відносин, реалізації зарплатного проекту, соціально-трудових відносин, відносин у сфері управління людськими ресурсами, адміністративно-правових відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.

Згідно зі статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних» Ви маєте право:

- отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються Ваші персональні дані, що містяться у базі персональних даних «Працівники»;
- на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних, відповідно до статті 16 «Порядок доступу до персональних даних» Закону про захист персональних даних;
- отримувати не пізніш як за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються Ваші персональні дані у базі персональних даних «Працівники», а також отримувати зміст Ваших персональних даних, які зберігаються;
- пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом;
- пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних володільцем або розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
- на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
- звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
- застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 75 з 86    Сторінки: ПершаПопередні7071727374757677787980НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000567