Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

поможіть будь-ласка:з РРО не виняла готівку но здала в банк?

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
поможіть будь-ласка:з РРО не виняла готівку но здала в банк?як виправити таку ситуацію(в з-звіті пише що 3537 грн осталось в касі , і є квитанція що здала торгову виручку в банк)Допоможіть бюудь-ласка які є варіанти????confused smiley
Конкретнее по датам, плиз.
Сдали вчера или сегодня?

вчора здала в банк і вчора не виняла з рро


а сьогодні прийшла і не знаю шо з цим робити( розумію що дуже неправильно зробила)
Т.е. у вас при снятие Z-отчета РРО не обнуляется? И сейчас при Х-отчете в кассе 3537?

а якщо я зроблю сл видачу і зараз зроблю з-звіт а потом вечором знов вже за сьогодні віидачу і з-звіт
Ну что - ошибка есть ошибка.
Делаете сейчас служебный вывод суммы, сданной в банк вчера.
Ну а дальше 2 варианта:
1) авось не увидят
РКО делаете сегодняшней датой и подкалываете к нему вчерашнюю квитанцию банка
найти сможет только внимательный проверяющий, если увидит, что на р/с в банке деньги зачислены на день раньше
2) честный
пишете служебную справку и вклеиваете сзади в журнал РРО о том, что выручка сдана 29/08, но по ошибке не сделан служ.вывод из РРО, ошибка самостоятельно обнаружена на следующий день и служебный вывод сделан 30/08
ставите резолюцию директора

Quote
ilona21
а якщо я зроблю сл видачу і зараз зроблю з-звіт а потом вечором знов вже за сьогодні віидачу і з-звіт

Нет никакого смысла, это важно было до полуночи.

я так розумію сьогодні в з-звіт попаде загальна сума сл видачі, а якщо зробити 2)варіант то провіряючі нарахують штраф?
Да, будет штраф, но если это будет первый штраф, то он 1грн. [buhgalter.com.ua]
Из их перечня у вас это "нераспечатка соответствующего расчетного документа, подтверждающего выполнение расчетной операции"
Как на практике получится хз.

можна я ще трішки уточню: то мені сьогодні робити два РКО-один на вчорашню суму а другий на сьогоднішню, а в з-звіт попаде сл видача загальна за день,поможіть будь-ласка бо я так заплуталась що вже нічого не соображаю
а в книзі коро я записала вчорашню операцію теж виходить у мене з-звіт не співпадає з записами
Вы в книге написали вчера сумму служ.вывода, который не сделали?
Луше вам идти по варианту 2)
В книге запись зачеркнуть и поставить печать и подпись.

а якщо я зроблю так: вчорашній РКО буде за вчора (я ж реально віддала вчора гроші),сьогодні напишу пояснення,зроблю дві сл.видачі - одну на вчорашню суму а другу на сьогоднішню суму і другий РКО на сьогодні от тільки в книзі як мені правильно написати?
Да. Так и делайте.
А в книге вчерашний сл.вывод зачеркнуть, т.к. его нет в Z-отчете, а сегодня напишете общую сумму, когда снимите Z-отчет.

воно(РРО) не хоче робити сл видачу на вчорашню суму - пише недостатньо коштів а де вони поділись ?
Quote
ilona21
воно(РРО) не хоче робити сл видачу на вчорашню суму - пише недостатньо коштів а де вони поділись ?

Сделайте х-отчет и посмотрите, сколько денег в кассе.
Обычно РРО при снятии z-отчета сам обнуляет кассу.
там немає вчорашньої суми і шо це означає?
Quote
ilona21
там немає вчорашньої суми і шо це означає?

Это значит, что РРО обнулился вчера.
Оставьте в КУРО все как было, т.е. служебная выдача и напишите объяснительную о том, что ошибочно не была сделана служебная выдача, но РРо обнулился и выручку сдали в банк - эту обяснительную положите где-то недалеко, если найдут при проверке - покажете, а так внимания не привлекайте.


Quote
ilona21
а вона в з-звіті не вискочить ввечері??

если нет в х-отчете, то в зет не появится. (можете перезвонить в свою сервисную служб, чтобы убедиться, что ваш РРО обнуляется.
Ну вот, а чего же мне изначально голову дурили, что РРО не обнулился, когда я спрашивала? eye popping smiley
Кира права.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040399999999996