Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

а правдв торгова націнка має бути не більше 5% ?eye popping smiley

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
а правдв торгова націнка має бути не більше 5% ?eye popping smiley
У Вас пятничный юмор? Не смешно!


я бухгалтер-початківець,консультуюсь завжди і всюди де є можливість (останнім часом і сни в мене бухгалтерські) от на одні з консультацій мені так і сказали
мені так сказали шо купляю за 100 з пдв і продаю за 105 з пдв
підкажіть будь-ласка(числовий приклад) як правильно формувати ціну якщо є пдв?Може питання глупе,но я чомусь зациклилась на ньому
На практике ценообразования в Украине не существует (исключением согут являться только крупные компании).
НДС (на сегодня 20%) начисляется на готовый (учитывающий все издержки) товар.
Поэтому, если хотите в торговле сделать наценку на 100 грн, в размере 5%, тогда (100*1,05)*1,20=126грн в том числе НДС
а якшо я продаю за 110 з пдв то я буду в убитку,не ображайтесь на мене просто воно мені чого не доходе
а дуже хочеться щоб було правильно
Quote
ilona21
а якшо я продаю за 110 з пдв то я буду в убитку,не ображайтесь на мене просто воно мені чого не доходе

Вы можете оказаться в убытке даже если с наценкой 50% и 100 % продадите. Ведь ваша наценка тратиться на з/пл, налоги, оборудование итд итп.

Да, именно поэтому наценка (в процентах) в нашей стране бывает и 100, и 200, и 300 процентов.
Quote
ilona21
а дуже хочеться щоб було правильно
Ценообразование в стране свободной. Купили за 100, продали за сколько угодно (с НДС или без). Продавать ниже себестоимости не рекомендуется только из соображений налоговых последствий.
А с чего это вы ценообразованием занимаетесь, будучи бухгалтером-новичком? Почем скажут продавать, такой и будет цена. Ценообразование не вопрос бухгалтерии.
согласна , но коли будуть шукати крайнього при візиті з нологової то відчуваю що буду в центрі уваги-так як фірма з трьох працівників дир-бух і продавець.на Вашу думку з наведеного хто крайній.?
от і хочу розібратись поки не пізно
Илоночка. Налоговики ценообразованием не интересуются. Их интересуют налоги!
Если вы еще и экономист, то можите просчитать экономическую выгоду от продажи с наценкой в 5% и убедитесь, что вам её и на бумагу для отчетов не хватит smiling smiley

та я вже рахувала при реалізації за місяць 300тис наш прибуток склав приблизно 15 тис от і думаю чи вони в гості після деки не прийдуть бо робили націнку 1-2%
А чего вы вообще боитесь то? Проверки? Рано или поздно она всегда бывает. Все документы просто должны быть в порядке. А если так боитесь, то стоит поменять работу.

я не перевірки боюсь хочеться щоб все було правильно (для перевірки)
Так мы же вам и объсняем, что правильная наценка и 5% и 150% grinning smiley

А вот есть же ограничение наценки при работе с бюджетниками ?
дякую!!! тепер я все зрозумілаsmiling smiley
Quote
Клотильда
А вот есть же ограничение наценки при работе с бюджетниками ?

а шо з бюджетниками,можете уточнити чи ссилку щоб почитати
Quote
ilona21
Quote
Клотильда
А вот есть же ограничение наценки при работе с бюджетниками ?

а шо з бюджетниками,можете уточнити чи ссилку щоб почитати
Это был вопрос smiling smiley
прошу вибачення за мої часом примітивні питання,просто я бухгалтер-початківець з 0, а дуже хочеться бути такою як Ви - профі.от і питаю і уточняю все наперед,щоб попередити ситуаці типу - а як виправити те шо я вчора зробила,тому прошу Вашої допомоги і розуміння.Дякую!smiling smiley
Quote
Клотильда
Quote
ilona21
Quote
Клотильда
А вот есть же ограничение наценки при работе с бюджетниками ?

а шо з бюджетниками,можете уточнити чи ссилку щоб почитати
Это был вопрос smiling smiley

да
smiling smiley , это я спрашивала smiling smiley У меня точной информации по этому вопросу нет smiling smiley
ограничения наценки есть в определенных случаях и на определенный товар
например, на медикаменты согласно перечня
Quote
Виктория-3
на хлеб, если не ошибаюсь
как раз 5%

Жизнь - штука сложная. И непредсказуемая. Но все всегда к лучшему.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000394