Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1ДФ - звітна нова

Відправлено користувачем nlikh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
чой то я туплю што ли??? confused smiley

порядок № 1020.
4.4. Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим.
Звітний новий та уточнюючий податковий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише по рядках та реквізитах, які уточнюються.

т.е. в Новом Звитном и в Уточненном 1 ДФ заполняем только те строки которые нужно исправить либо исключить либо добавить:

4.4.1. Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати "1" - на вилучення рядка.

4.4.2. Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати "0" - на введення рядка.

4.4.3. Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно вилучити помилкову інформацію відповідно до підпункту 4.4.1 цього пункту та ввести правильну інформацію за правилами підпункту 4.4.2 цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких вилучає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому раз і в першому рядку в графі 9 указується "1" - рядок на вилучення, а в другому - "0" - рядок на введення.


А если Katerinap_ko табличную часть заполнила верно, а лишь только не заполнила строчку "Працювало в штаті", зачем ей полностью заполненный 1ДФ еще раз подавать? чтоб задвоить показатели по НДФЛ? да?
Re: 1ДФ - звітна нова
И у меня проблемки с 1ДФ:
Отправила 13.07 отчет, пришло только повидомлення и кв1. Сегодня обнаружила ошибку - не проставлена сумма оплаченного налога. Отправила нову звитну просто правильную, без 0/1.Опять пришло только повидомлення +квит 1. квит 2 нет.
Теперь выясняется, что и новую звитную заполнила не по правилам. И что теперь делать? Дожидаться квитанцию 2, а там уже смотреть , какой из неправильных отчетов принят?
Re: 1ДФ - звітна нова
у меня приняты оба отчета за 2 кв:
-звитный с незаполненной суммой перечислено налога (1 человек, 1 строка)
- новый звитный с правильными данными (1 чел., 1 строка), заполнено без 0/1
Как теперь исправить? Время еще есть, штрафа можно избежать.Но не знаю какие данные и из какого отчета писать с 1.


Re: 1ДФ - звітна нова
поднимаю свой вопрос
Marina D. верно говорит. Если продублировать табличную часть, то доходы и налоги удвоятся, писали же выше. 1ДФ - это не дека по прибыли или НДС, звітна нова формируется слегка по-другому.
Oxi, промоделируйте, что налоговая в итоге получила, а потом все это "отминусуйте" - отразите с признаком "1", а новой строчкой сделайте правильно, с "0". Не пугайтесь, на самом деле всё очень просто. Удачи.
Quote
Oxi
у меня приняты оба отчета за 2 кв:
-звитный с незаполненной суммой перечислено налога (1 человек, 1 строка)
- новый звитный с правильными данными (1 чел., 1 строка), заполнено без 0/1
Как теперь исправить? Время еще есть, штрафа можно избежать.Но не знаю какие данные и из какого отчета писать с 1.
У меня была ситуация, когда отправила "нову звитну" без 0/1, т.е. просто правильную, в рез-те позвонили из налоговой, сказали, что информация у них задвоилась, просили принести письмо с просьбой аннулировать "нову звитну", а для испраления ошибок сделать "уточнюючу", т.к. срок сдачи уже прошел. В рез-те я письмо отнесла, а "уточнюючу" не несу, не хочу наріваться на штрафі...
Quote
Katerinap_ko
Отправила отчет по 1ДФ за 2 квартал и только после этого увидела, что не заполнила "працювало у штаті".
Я так понимаю, что раз есть время до конца срока, то нужно подавать "Звітну нову"
Никогда с 1ДФ этого не делала. как оформлять этот отчет в моей ситуации?
Подскажите пожалуйста кто сталкивался?

Для тех кто с этисм столкнется рассказываю (объяснили на горячей линии налоговой 0-800-501-00-70):
чтобы исправиль реквизит, который не связан с табличной частью, нужно подать ЗВИТНУ НОВУ (если срок не вышел).
в этом отчете все реквизиты не всязанные с таблицей заполняем уже правильно, а в табличной части задваиваем все строки (одну строку пишем с "1" в 9 графе, а вторую строчку с такой же информацией с "0" в 9 графе.
Re: 1ДФ - звітна нова
отправила отчет по 1ДФ за 3 квартал и только после увидела, что неправельно заполнила "працювало у штаті". есть время до конца срока, подала "Звітну нову" сделала правильно (таблицу с цыфрами повторила)
1. Так поняла суммы задвоились??!!!
2. Подала Звітну нову №2 продублировала полностью "Звітну" (неправельную) но указала в 9гр. "1".
3. Теперь все правельно????
Re: 1ДФ - звітна нова
звітна нова НЕ ЗАМІНЮЄ стару, а подвоює дані..сама недавно так подала...по кодах 101,102 розумна програма податкової подвоєння автоматом бачить і прибирає, а от по підприємцях каша виходить, недавно подавала уточнюючий по цьому
Re: 1ДФ - звітна нова
скажите пожалуйста, я не заполнила в 1 ДФ Працювало у штаті.
Получается, если я подам Нову звітну - будет 510 грн. штрафа из-за того, что Звітна была с ошибкой.
И если не подам Нову звітну все равно будет 510 грн. штрафа из-за того, что в Звітній ошибка ???
Re: 1ДФ - звітна нова
Ставите галочку "Нова звітна", заполняете поле "Працювало в штаті" и все. отправляете.
по 1-дф нова звітна заполняется по принципу уточненки. Она не заменяет "звітну"!!!!
Re: 1ДФ - звітна нова
если "нову звітну" сдать до 9 числа, штрафа не будет. а после 9 уже примут только уточненку со штрафом
Re: 1ДФ - звітна нова
[zakon1.rada.gov.ua]

IV. Порядок проведення коригувань

4.1. Коригування поданого і прийнятого податкового розрахунку проводяться на підставі самостійно виявлених податковим агентом помилок, а також на підставі повідомлень про помилки, виявлені органом ДПС.

4.2. У разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку до закінчення строку його подання подається звітний новий податковий розрахунок.

4.3. Уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання. Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

4.4. Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податковий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише по рядках та реквізитах, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються органами ДПС до податкового агента.
4.4.1. Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати "1" - на вилучення рядка.
4.4.2. Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати "0" - на введення рядка.
4.4.3. Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно вилучити помилкову інформацію відповідно до підпункту 4.4.1 цього пункту та ввести правильну інформацію за правилами підпункту 4.4.2 цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких вилучає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому раз і в першому рядку в графі 9 указується "1" - рядок на вилучення, а в другому - "0" - рядок на введення.
Re: 1ДФ - звітна нова
ЕБПЗ
Чи необхідно СГ заповнювати реквізити «Працювало у штаті» та «Працювало за цивільно-правовими договорами» і зазначати номер порції при поданні уточнюючого податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф.№1ДФ ?
Відповідь:
Коротка:
Суб’єкт господарювання при поданні уточнюючого податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку за ф.№1ДФ повинен зазначити номер порції навпроти напису «Порція» та заповнити реквізити «Працювало у штаті» та «Працювало за цивільно-правовими договорами».
Повна:
Порядок заповнення податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (далі – податковий розрахунок), визначено р.III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1020 затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020 із змінами (далі - Порядок).
Відповідно до пп.3.1 п.3 р.III Порядку, зокрема, відмічається відповідна клітинка «Звітний», «Звітний новий» чи «Уточнюючий» залежно від того, який податковий розрахунок подається.
Навпроти напису «Порція» податковим агентом проставляється номер порції.
«Працювало у штаті» - проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи.
«Працювало за цивільно-правовими договорами» - кількість працівників за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.
Уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання (п.4.3 р.IV Порядку).
Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податковий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише по рядках та реквізитах, які уточнюються (п.4.4 р.IV Порядку).
Враховуючи те, що уточнюючий податковий розрахунок подається на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку, суб’єкт господарювання при поданні уточнюючого податкового розрахунку повинен зазначити номер порції навпроти напису «Порція» та заповнити реквізити «Працювало у штаті» та «Працювало за цивільно-правовими договорами».
Re: 1ДФ - звітна нова
делаю 1ДФ нову звитну в Медке...поставила только працювало у штати...а медок берет сам добавляет в табличной части 1 строчку, проставляет там номер строки 1, ознака доходу 101..потом пишет, что звит помилковий, потому что не заполнен код ДРФО и т.д. Кто-нибудь подавал такую нову звитну?
Re: 1ДФ - звітна нова
может потому что пустой 1ДФ не подается.

как вариант заполнить 1 строку из предыдущего отчета и в гр.9 поставить "1", а в следующей строке - то же самое, только в графе "9" поставить "0"
Re: 1ДФ - звітна нова
Quote
Шустрик
"Звітна нова повністю заміняє прото звітну деку,
тому потрібно заповнювати всі цифри..............

все время делала так же, в этом квартале опять отправила нову звітну (1в1 как звытна)... начиталась и дай думаю позвоню инспектору... она сильно удивилась с того какая же я дура и сказала, что "Звітна нова повністю заміняєзвітну деку" . Ну вот как можно работать... кому они те порядки пишут...angry smiley
Re: 1ДФ - звітна нова
1) dar_ya, это было исправлено версий 3-5 назад. У Вас точно последнее, 097 обновление?
2) Marina D. Да, пустой 1-ДФ не подается, но если поставили какое-то значение в поле "Працювало у штаті" значит какие-то строки должны быть в табличной части.
3) Alina. Однозначно инспектор тупит.
Re: 1ДФ - звітна нова
у меня в первом квартале были нюансы с новой звітной... так они звітну сами удаляли из своей базы, а нова звітна сажалась полностью.. никаких строк не заменяла.

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Re: 1ДФ - звітна нова
подала а налоговую 3 недели назад уточненку по 1 ДФ за 2-й кв., на днях позвонила в налоговую своему инспектору, что хотела бы заехать забрать акт на штраф ,а она сказала, что если вы сами исправили, то мы пока не штрафы не выписываем. Я и обрадовалась))
Re: 1ДФ - звітна нова
Підскажіть будь ласка: я відправила звіт 1 ДФ, у мене прийшло повідомлення і квитанція №1 (не прийнято), причина не прийняття - не дійсна (стара) форма звіту. Мені потрібно подати знову звіт з позначкою "звітний" чи "новий звітний"?
Re: 1ДФ - звітна нова
Quote
val21112
Підскажіть будь ласка: я відправила звіт 1 ДФ, у мене прийшло повідомлення і квитанція №1 (не прийнято), причина не прийняття - не дійсна (стара) форма звіту. Мені потрібно подати знову звіт з позначкою "звітний" чи "новий звітний"?

звитный
потому что ваш отчет не прошел в систему

Re: 1ДФ - звітна нова
Большое спасибо за ответ!smiling smiley
Re: 1ДФ - звітна нова
Подскажите, пожалуйста, составляя нову звітну по 1ДФ совсем запуталась.
Необходимо внести дату увольнения двух сотрудников - в звітном отчете они были в графе 5 и 8.
Теперь при внесении данных мне указывать две строки с признаком 0 и 1 с №3/П 5 (первый столбик в таблице) и с №3/П 8, т.е. под таким же номером их оставлять как и в звітном. Либо нумеровать по новой 1,2,3,4?
В колонці №з/п проставляєте порядковий номер
уже звітного нового документу - 1,2,3,4...
А по кодам воно в базу впише так як треба...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1ДФ - звітна нова
Шустрик, спасибо вам большое.
Re: 1ДФ - звітна нова
Отправила 1-дф, потом нашла ошибку и отправила нову звитну. В гни мне сказали что правильный отчет для них считается последний который к ним пришел и задвоения данных не будет. Или в не правильно их поняла?
Це по звичайним звітам так - по 1-ДФ особлива пісня...
Зателефонуйте інспекторам чи не задвоїлись цифри...
Якшо задвоїлись - попросіть відмінить ваш новий звітний
і здавайте правильно - як - почитайте тут: [www.buhoblik.org.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1ДФ - звітна нова
Quote
Шустрик
Це по звичайним звітам так - по 1-ДФ особлива пісня...
Зателефонуйте інспекторам чи не задвоїлись цифри...
Якшо задвоїлись - попросіть відмінить ваш новий звітний
і здавайте правильно - як - почитайте тут: [www.buhoblik.org.ua]
В том, то и дело, что в налоговой сказали что задвоения не будет. Правильный отчет для них будет тот, котрый я отправила последний. Только я в сомнениях, стоит ли им верить? Как думаете?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046400000000002