Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Надо ли регистрировать НН в Едином реестре, если 3 разных счета

Відправлено користувачем nikak123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В один день приходит от клиента сумма больше 60тысяч с НДС, но! по трем разным счетам, с разными назначениями платежа...СУмма каждого счета меньше 60тысяч...Надо ли регистрировать НН в Едином реестре??Надо ли выписывать одну НН или надо по каждому счету отдельную....и не регистрировать...
Думаю, что не надо. Для полупателя лушче 3 НН, если он ведет сч 6442. Да и нет нигде никаких запретов и рекомендаций для такого случая. Ведь при ведении в разрезе счетов у вас четкая привязка. Например: по сч1 отгрузка - к нему обязат-во. По сч2 оплата, у вас опять обязат-во. Вы же не перекроете одно другим. 2 раза первое соб-тие. Следуя такой схеме и НН можно 3, а не одну на 60000


да, если вы работаете в разрезе счетов - то это три разных первых события, 3НН
а если по одному счету они оплатят в один день тремя суммами, то как в такой ситуации....??
Quote
nikak123
В один день приходит от клиента сумма больше 60тысяч с НДС, но! по трем разным счетам, с разными назначениями платежа...СУмма каждого счета меньше 60тысяч...Надо ли регистрировать НН в Едином реестре??Надо ли выписывать одну НН или надо по каждому счету отдельную....и не регистрировать...


по трем разным счетам, с разными назначениями платежа

в мене тоді виникає питання, а видаткова накладна у Вас одна для цих 3-х проплат? Чи оплата здійснена за 3 різними рахунками,видатковими накладними?
видаткова одна на кожне призначення платежа...а якщо відправили 2 платежа по одну призначенню, як в рахунку- то одна видаткова, яка співпадає з сумою рахунка...
тобто у Вас 1 накладна і 3 проплати по ній за товар? Я правильно розумію?
Як на мене не важливо з яких рахунків платять, важливо, що це один і той самий контрагент і платить за одне і теж.

Якщо відвантаження товару було першою подією, то на її основі і робиться податкова, і якщо сума ПДВ у ній більше 10 тис., то реєструємо.

Якщо першою подією є проплата, то на її основі робимо ПН. Кажучи чесно , я теж новачок в бухгалтерії, але вважаю краще зареєструвати одну накладну, ніж гратись з трьома податковими .
може вам и краще. Але якщо реєструвати, то більше шансів зробити помилки в "грі" з податковою інспекцією.
Ви не подумайте, я нікого образити не хочу, просто самій цікаве це питання, чи є якісь законні посилання, що якщо гроші надходять з різних рахунків, то для них робляться і окремі ПН?
Якщо не хочете реєструвати Пн - виписуйте не одну видаткову, а три. Номенклатура згідно виставлених рахунків. В чому проблема?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039099999999992