Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

КВЕД 2010. Идём к регистратору, что и как делаем?

Відправлено користувачем Marina D. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1415161718192021222324Наступна
Факт, що ні податкова, ні пенсійний не вимагатиме зміни КВЕДів, тобто наразі можна і не міняти КВЕД-2005 на КВЕД-2010, і тим паче не йти на поводу у тих, хто ще хоче заробити на цьому. Кінцевий термін зміни КВЕДів наразі не встановлений, але мінімум до кінця 2013 року можна це зробити. Але для отримання нової форми виписки з ЄДР, яка замінює свідоцтво, довідки зі статистики та 4-ОПП потрібно реєстратору подати форму на зміну КВЕДів! Зате не потрібно йти ні в статистику, ні в податкову!
но насколько я знаю и говорили и в налоговой и в пф, не примут отчет????????, на этот вопрос есть ответ??
Якщо продовжили термін зміни КВЕДів, то на якій підставі не приймуть звіт? І взагалі яке відношення має сам КВЕД до звітів? Якщо податкова видає нові свідоцтва ЄП і просить вказувати старі КВЕДи, хто не встиг змінити їх у 2012 році, то чому не прийматимуть звіти? У нас, наприклад, пенсійний просив здавати звіти з новим КВЕДом ще із січня 2012 року, хоча ми його змінили лише напркиінці грудня. Статистика просить здвати звіти за 2012 рік зі старим КВЕДом. Нещасні випадки - теж розподіл доходу по старих КВЕДах, якщо не змінили.


а где же постановление что продлили????
если конечно продлили я рад но все же...
У нас ще минулої суботи на стенді у реєстратора висіло оголошення, що термін зміни КВЕДів на нові продовжили, реєстратор сказала, що до кінця 2014 року і що загалом в Україні змінили КВЕДи лише до 40% юридичних осіб і ФОПів від загальної кількості зареєстрованих, тому для зміни усім іншим потрібно ще як мінімум рік. Податкова погодилася з цим, тому не варто переживати, що звіти не прийуть - немає для цього законних підстав.
ничем не подтвержденная информация
никто ничего не продлевал, по крайней мере на сайтах РДА и налоговой инфы такой нет...
А яке відношення податкова та РДА мають до зміни КВЕДів та загалом державних реєстраторів??? Таку інформацію потрібно шукати на сайті Державної реєстраційної служби або Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Податкова дала офіційне розяснення щодо видачі свідоцтв платника ЄП зі старими КВЕДами, а більше до КВЕДів податківці не мають жодного відношення, особливо що стосується юридичних осіб!
Зрештою, це справа кожного особисто коли і у якій спосіб змінювати КВЕДи. Просто хочу застерегти, що не варто особливо поспішати і ще користуватися послугами тих, хто хоче за додаткову оплату комусь змінювати КВЕДи - немає нагальної потреби у цьому!
тогда подскажите., четко прописано что квед 2005 с 2013г. не действуют, на основании чего вы будете вести деятельность и сдавать отчеты, если их не поменять???
Було написано, що не будуть діяти старі КВЕДи з 2013 року, але про те що вони таки припинили свою дію немає жодної інформації після 1 січня 2013 року. А яке відношення заміна КВЕДів має до діяльності і звітів? Це суто технічна процедура. Та і, зрештою, реально КВЕД має значення лише для нещасних випадків і встановлення класу ризику і для статистики, а ще ніколи ні податкова, ні пенсійний фонд не перевіряв правильність вказання КВЕДу у звіті - там взагалі можна будь-який написати - це не є підставою визнати звіт недійсним, головне заповнити всі реквізити. І вже писав, що у нас пенсійний просив ставити новий КВЕД ще із січня 2012 року без реальної його заміни. Статистика теж наразі просить вказувати у всіх річних звітах лише старі КВЕДи, незалежно від того чи їх вже поміняли на нові чи ні!
Нові КВЕДи потрібні лише у випадку, коли потрібно отримати нову виписку з ЄДР, але і це досить спірне питання, оскільки є лист Держпідприємництва, який обмежує паперовий обіг виписок і говорить про те, що СПД не повинні подавати виписку в державні органи, для участі в тендерах, при отриманні ліцензії, нотаріусам, при відкритті рахунків у банку - всі відомості з ЄДР мають отримувати державні органи і банки самостійно з ЄДР. До того ж, тепер нотаріусам і держорганам знову відкрили вільний доступ до всіх даних ЄДР.
я лишь хочу сказать, что не видел офицыальных данных о том что можно вести деятельность на старых кведах....
Quote
fsx86
я лишь хочу сказать, что не видел офицыальных данных о том что можно вести деятельность на старых кведах....

Хотите увидеть Указ:"Мы дураки, что такое придумали, ведите тдеятельность на старых КВЕДАХ???
Сегодня в 7-20 был возле Святошинской админ-ии. Был вторым. К 9-00 было всего около 25 человек. КВЭДы меняют, в 9-30 был уже свободен.
не знаю,как до конца года-но наши регистраторы сказали нам,что до конца ЯНВАРЯ.хотя вопрос-что же будет дальше,пока неясен.помню эту же галиматью с заменой свидетельств,продлевали несколько раз.не закрывать же фирмы,в конце концов.
Подскажіте, как должна виглядеть эта запись, я сделала заявку в мои визиты, вроде ставила юр лицо
Мне надо подать форму 6 и получить выписку юрид лицу
Выглядит оно у меня так

Дата
Время

Дозволено до візиту: тут стоит моя фамилия и номер паспорта

Питання візиту: Консультація з питань дозвільних процедур
Поняла что уже не там зарегила все
а форму 6 не нахожу нельзя в электронной очереди подавать?
Quote
Гость
Поняла что уже не там зарегила все
а форму 6 не нахожу нельзя в электронной очереди подавать?
можно я делал как "довідка"
а кто был в киево святошынской рда как там дела обстоят с очередями??????
а ссылочку на запись можно?
я своим ФОПам так и не поменяла КВЭДы, т.к. долго в очереди стояла..надоело)
сенкс
[ac.dozvil-kiev.gov.ua]


но там занято почти все желаю успехов может повезет...winking smiley
Я в Днепровскую пошла 28.12 2012 в 18.00. Они по вт и чт ещё 2 часа работали. Было 20 чел. с разбегом номеров от 160 до 250. Мне парень лишний номер просто отдал, прошла я и все остальные. Если объявят, что продлили на 2013 год, то мальчики, девочки, фирмы и фирмочки перестанут брать в автомате по несколько номеров и всё будет по-людски. Просто никому не выгодно там порядок навести.((
дело в том что не продлили, и не известно на 100% будут ли отчет принимать за 1 квартал... вот что пугает.
к стати был в киево-святошинской там все путем проблем пока что нет
ФОПам продовжили термін зміни КВЕДів до 15 лютого 2013 року, юридичним особам теж до 15 лютого, але потім ще продовжать до кінця року, бо всі і так не встигнуть змінити.
Податкова і пенсійний просять вказувати у звіти новий КВЕД незалежно від того чи його змінено в ЄДР.
Статистиці заборонили видавати юрособам платні довідки з ЄДРПОУ, бо вони втратили юридичну силу, потрібно брати замість них при потребі нові виписки з ЄДР на бланку Державної реєстраційної служби.
Податкова ще не передала реєстр платників податків в ЄДР, тому наразі довідки 4-ОПП ще тимчасово діють.
Quote
Sanio
ФОПам продовжили термін зміни КВЕДів до 15 лютого 2013 року, юридичним особам теж до 15 лютого, але потім ще продовжать до кінця року, бо всі і так не встигнуть змінити.
Податкова і пенсійний просять вказувати у звіти новий КВЕД незалежно від того чи його змінено в ЄДР.
Статистиці заборонили видавати юрособам платні довідки з ЄДРПОУ, бо вони втратили юридичну силу, потрібно брати замість них при потребі нові виписки з ЄДР на бланку Державної реєстраційної служби.
Податкова ще не передала реєстр платників податків в ЄДР, тому наразі довідки 4-ОПП ще тимчасово діють.
на сколько я знаю то в выписке только 1 квед, а если у меня их 6 то где же расшыфровку взять....????
Нам позавчера Статистика выдала новую довідку (за 26 грн.) со всеми новыми КВЕДами для юрлица.)
Что-то притихли все в этой теме. Что слышно у регистраторов г.Киева , новости какие-то есть ?
Quote
KSV*****
Что-то притихли все в этой теме. Что слышно у регистраторов г.Киева , новости какие-то есть ?

регистраторы проводят изменение КВЕД
для начало к ним обращатся... или я не прав?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1415161718192021222324Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054099999999999