Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Типові форми обліку ОЗ

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
власне цікавить типова форма ОЗ-7 і ОЗ-9, але в неті бланки не знайшла.... якщо [тось такі має, скиньте будь ласка на попрошайку cadger@ukr.net
[vseblanki.com.ua]
ОЗ-9"Инвентаризационный список осн. средств" точно есть.


nikon, дякую... не можу зрозуміти, чому такий дефіцит цієї форми ОЗ-7... от тільки цієї форми і нема...
Так, я звернула увагу!
Я маю випуск Издательский дом ФАКТОР "Как заполнить первичную документацию".Тут ОЗ-7 є,вона(форма!) дуже (!!!)проста, всього 4 колонки.
Якщо ніде не знайдете - скажете, я її Вам опишу.
та я в наказі Держкомстату теж її бачила, просто там вигляд цієї форми не зовсім коректний як для бланку... а окрім наказу, я її більше ніде й не знайшла...
Це є опис, в моїй книзі теж виглядає трохи по-школярськи, але навіть наведений взірець заповнення(фрагмент).
Треба - кажіть!
А может кто-нибудь подскажет, откуда можно скачать справку о зарплате по форме № 3?
Quote
Нечемнуся
та я в наказі Держкомстату теж її бачила, просто там вигляд цієї форми не зовсім коректний як для бланку... а окрім наказу, я її більше ніде й не знайшла...
тому ще не бланк, а тільки шапка, а далі ви просто пишете самі Опис інвентарних карток по обліку 
основних засобів
1.
2.
3.
.....

 
 
_________________________
підприємство, організація
 
Ідентифікаційний код ЄДРПОУ_______
Зразок обкладинки
Типова форма N ОЗ-7
Затверджена
наказом Мінстату
України від 29 грудня 1995 р. N 352
Код за УКУД_____________
 
 
 


Опис інвентарних карток по обліку 
основних засобів

за період з ______________199__р.
по____________199__р.

Формат а5

А далі заголовок "Найменування класифікаційної групи". І табличка на 3 колонки.Перша колонка " Номер"розділена пополам:"Картки" і " інвентарний".
Друга колонка "Найменування обєкта".
Третя колонка "Відмітка про вибуття".
Galla , дякую за підтримку, ну дуже не хотілося фізично набирати шапку, а скопіювати немає з чого - інфа на папері!smiling smiley
тепер зрозуміло, дуже дякую за допомогу smiling smiley мабуть зупинюся на тому, що видрукую інвентарну книгу з 1С, бо я так дивляюсь, за вмістом вона відповідає інвентарному опису...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999998