Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЮВЕЛИРЫ!!!!!!!! Я всех подравляю!

Відправлено користувачем ГалчёNek 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Появился текст закона, сейчас буду читать!
[zakon1.rada.gov.ua]

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
ну кассовые аппараты не нужны (ЙЙЕЕЕСССССС!!!!!)

5. Внести зміни до таких законів України:

1) у Законі України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 38, ст. 315, ст. 316; 2001 р., № 7, ст. 34; 2011 р., № 23, ст. 160):

у статті 2:

абзац дев’ятий доповнити словами "та створює контрольну стрічку в електронному вигляді";

в абзаці десятому слова "діючих державних стандартів" замінити словами "діючих державних технічних регламентів та стандартів";

розділ II "Прикінцеві положення" доповнити пунктом 9 такого змісту:
"9. До 1 січня 2013 року виконання вимог, установлених абзацами другим і третім пункту 7 статті 3 цього Закону, здійснюється суб’єктами господарювання на добровільних засадах";

Это все, что касается з-на о РРО, а раньше (в тексте законопроекта с сайта ВР) было еще и такое:
......
Пункт 6 статті 9 доповнити словами: “(крім фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння)”;

статья 9, это про то, что освобождается от РРО, а пункт 6 - касается единщиков.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]


298.1.5. За умови дотримання платником єдиного податку вимог, встановлених цим Кодексом для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку, шляхом подання заяви до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу. При цьому у платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, анулюється свідоцтво платника податку на додану вартість у порядку, встановленому цим Кодексом";

все таки за 15 дней до начала квартала.....confused smiley и как теперь? мы на 2-й гр.
\\все таки за 15 дней до начала квартала..... и как теперь? мы на 2-й гр.

да это тяжелее, у наших харьковских партнеров до 15 июня заявления приняли! Тем у кого приняли - проще. А вот как быть остальным не знаю. Есть надежда, что налоговая какой-нибудь подзаконный акт выдаст. Им все-таки выгоднее 3-я группа у Вас с 1 июля, чем не работающий весь квартал ЧПЕН, который платит только 200 грн. в месяц

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Вот это радует:

"2. Установити, що норми підпункту 2 пункту 293.4 статті 293 та підпункту 7 підпункту 298.2.3 пункту 298.2 статті 298 цього Кодексу у 2012 році не застосовуються.

читаем:
293.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої і третьої груп у розмірі 15 відсотків:
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;

298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:

7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;


но вот не радует, что не приостановили на 2012 год п 5 298.5.3

5) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми;


С правом на ЕН с 1 июля у тех, кто на 3-й и 4-й группы или тех, кто успел подать заяву на 3-ю группу до 15 июня и при этом не работал в 1-м полугодии - вопросов нет. А вот те, кто рискнул до 1 июля выручку принять - могут вылетить с ЕН. Надежда только на то, что письмо отзовут после экспертизы минюста

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
и 293.4 п 4, а также 293.5 п.3 не приостановили:

293.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої і третьої груп у розмірі 15 відсотків:
4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

293.5. Ставки єдиного податку для платників четвертої групи встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 цієї статті:
3) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Ну вот пожалуйста, не успела я об этом подумать:

ДПС України відмовляється визнавати право малого ювелірного бізнесу на єдиний податок у першому півріччі 2012 року і готує узагальнюючу податкову консультацію

[juvelir.org.ua]

Капец не лечится!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
всем добрый день! есть какие-то новости? когда можно переходить на 3 группу? кто-то что-то слышал, читал?
думаю, що з четвертого кварталу - з третього ж не перейдете, бо він вже почався :-)

а как с кассовым? как доказать в налоговой что он ненужен??
\\а как с кассовым? как доказать в налоговой что он ненужен??

см. з-н об РРО ст.9 п.6. В ст.9 написано про тех, кому РРО НЕ нужно, а в п.6 этой статьи речь идет об единщиках. Хотели именно в этот пункт добавить приписочку, что ювелиров это не касается, но не добавили.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Открыт новый сайт ювелиров: [jewelbook.org.ua]
не знаю на сколько правдивая новость, но... слышала что в Харьковских налоговых сейчас принимают заявления от ювелиров о переходе на 3 гр.! в свою налоговую не могу дозвониться, видимо вчера праздник хорошо отметили))
В харьковских налоговых и до 15 июня принимали

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Да уж, что б им икалось всю жизнь!

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
будет ли у нас в стране когда-нибудь стабильность?! запекали уже!!
\\будет ли у нас в стране когда-нибудь стабильность?! запекали уже!!

Харант сказал, что УЖЕ СТАБИЛЬНОСТЬ! Вы что не вериет харанту?

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Аха, вот я поверила... и так сразу клево стало....
Quote
Galla
Нова УПК для ювелірів
[www.sts.gov.ua]

Я вот смотрю в этой консультации сказано, что только единщики второй группы могут подать заявление на переход в третью и осуществлять после этого юв.деятельность. А единщики первой группы могут подать заявление на переход в третью и осуществлять юв.деятельность? Как думаете?
\\ А единщики первой группы могут подать заявление на переход в третью и осуществлять юв.деятельность? Как думаете?

до 15 июня НИКТО не мог подать заявление на переход из одной группы в другую

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
что то перемкнуло! а лицензия нужна? ФЛП 3 гр 5%
с конца 2010 лицензии на производство и торговлю юв.изд.отменили. Нужна лицензия только на добычу и пр-во металла, камней и афинаж, но на эту деятельность запрещен ЕН. Так, что Вам лицензия не нужна!

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039300000000003