Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перевірка управління праці. Виплата відпустки

Відправлено користувачем r.vakulenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
у нас когда у всех минималка была (выплачивали с ПФД засновника, других поступлений не было, типа "простой"), то я просто пропорционально штатному сделала неполный рабочий день каждому. Только инвалиды-секретари у нас пахали полный день, а директор по 1-2 часа в неделю smoking smiley
Ведь можно же "сделать", что отпуска начались через 3 дня после выплаты зарплаты eye rolling smiley
Їм подавати завірені копії документів ? чи оригінали


У меня вопрос в связи со всем этим,правда ли то,что проверки с Минтруда в основном по жалобе бывшего сотрудника происходят.Во всяком случае у знакомой так и было.Какова вероятность их проверки?Мы все соблюдаем,но отпускные вовремя не платим.
Если сотрудник накатал жалобу, то 90%
Ми з працівниками розходимося полюбовно. Відпускні за 3 кал. дні виплачуємо, ЗП -2 рази на місяць. Претензії відсутні. Не дивлячись на це все перевірка вже на носі.
Правда в квітні, травні 2012 переводили працівників на 0,5. , а з червня знову всіх на повну.
Думаю, що не тільки по скарзі, в них же має бути план.
еще к этой же темке..а чего собственно суд? Мин труда до суда дело довело? или все таки жалоба была?
Quote
25020
Думаю, що не тільки по скарзі, в них же має бути план.
Никто не писал, что только по жалобе, есть у другие причины: попросила ГНИ, так как не устраивают доходы по 1 ДФ, либо ваше предприятие поставили в план (большие предприятия чуть ли не каждый год проверяют, а то и чаще) и т.д.
Quote
ЛюСок
еще к этой же темке..а чего собственно суд? Мин труда до суда дело довело? или все таки жалоба была?


1.Вариант: вы не согласны со штрафом и подаете в суд.
2.Вариант: вы согласны со штрафами, но они платятся через суд, правда не помню либо весь штраф, либо админ.
Підскажіть будь ласка, а за який період управління праці може перевіряти документи підприємства?
У нас за 2011- 2012, Перевіряюча сказала " перевірка по оплаті праці і індексації , але буду дивитись все ".
а за отсутствие индексации - скока штраф?
Quote
olgau
У меня вопрос в связи со всем этим,правда ли то,что проверки с Минтруда в основном по жалобе бывшего сотрудника происходят.Во всяком случае у знакомой так и было.Какова вероятность их проверки?Мы все соблюдаем,но отпускные вовремя не платим.

в основном по жалобе. еще по рейдам разным можно попасть. но вероятность низкая
по суду, потому, что управление труда только протоколы составляет, а применяет штраф суд.
какие документы они должны предьявить когда приходят?и что могут требовать?
При перевірці сказали, що за 3 дні до відпустки потрібно сплачувати не лише відпускні . а й суму ЗП за відпрацьовані дні в періоді до відпустки. Не можу знайти підтвердження її слів. ст. 115 Кодексу тут не проходить.
Quote
25020
При перевірці сказали, що за 3 дні до відпустки потрібно сплачувати не лише відпускні . а й суму ЗП за відпрацьовані дні в періоді до відпустки. Не можу знайти підтвердження її слів. ст. 115 Кодексу тут не проходить.

В законі про відпустки сказано:

Стаття 21. Порядок оплати відпусток
Заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку.

За заробітну плату до відпустки нічого не сказано.
Може допоможе цей лист:

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.01.2012 р. N 7/13/133-12
Про виплату відпусткових

Згідно з частиною третьою статті 115 КЗпП України та частиною першою статті 21 Закону України "Про відпустки" заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку.

Відповідно до параграфа 2 статті 7 Конвенції N 132 "Про оплачувані відпустки (переглянута в 1970 році)", ратифікованої Законом України від 29.05.2001 р. N 2481-III, суми, що належать до виплати за час відпустки (частину), виплачуються зацікавленій особі до відпустки, якщо інше не передбачене в угоді, що стосується цієї особи і роботодавця.

Отже, враховуючи положення зазначеної статті Конвенції та те, що конкретний період надання щорічної відпустки або її частини узгоджується між працівником і роботодавцем, у разі необхідності отримання щорічної відпустки (або її частини) у стислі терміни (у зв'язку із сімейними обставинами, станом здоров'я тощо) в заяві працівник може висловити своє бажання про отримання заробітної плати за неї в терміни, визначені між працівником та роботодавцем.

Директор Департаменту О. Товстенко
многие именно этот пункт трактуют так, что речь идет о зарплате


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Quote
cv
многие именно этот пункт трактуют так, что речь идет о зарплате

Але лише зарплата за час відпустки.
так я ж не спорю - предполагаю откуда ноги растут


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Сказала, що в акті вкаже за невчасну виплату відпускних.
Зараз думаю чи принципово доводити те що вона помиляється.
Вас волнует сума штрафа или принципиальность?


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Штраф ( хоча здається вони поки "рекомендують" і штраф не передбачається).
та чи може сам факт наявності порушення по цепній реакції призвести до наступних перевірок як з їхнього боку так і збоку інших структур.
скажите, а кол. договор обязательно должен быть??
а кол. договор обязательно должен быть?
наверное должен быть обязательно.так как у нас была недавно проверка, сразу проверили кол договор.
нет, кол договор не должен быть обязательно, за это нет санкций


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000753