Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новостворене робоче місце в звіті з ЄСВ

Відправлено користувачем natalka7777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На новостворене підприємство в липні зараховано працівника. Показали, в звіті з ЄСВ за липень що робоче місце новостворене.
Зараз прочитала що начебто цей ревізит заповнюють тільки ті хто розраховує на дотацію з ЄСВ в майбутньному.
Дотація нам не потрібна та й вимогам , щодо 3-мін .зарплат ми не відповідаємо.
Тепер не знаю як правильно зробити в серпні: продовжувати вказувати, в табл.6 гр.21 що місце новостворене і так до кінця року чи більше не вказувати -ставити 0 Якщо не вказувати то чи треба виправляти в такому разі звітність за липень?
Прошу поради
У серпні воно вже ніяк не новостворене я розумію.
Положено показывать в таблице 6 в течении 2х лет, хоть и у Вас нет 3х мин.з/т. На прошлой неделе консультировалась у своего инспектора Соломенский р-н г. Киева.


Quote
Lina_Lina
Положено показывать в таблице 6 в течении 2х лет, хоть и у Вас нет 3х мин.з/т. На прошлой неделе консультировалась у своего инспектора Соломенский р-н г. Киева.
Где такой бред написано. "Новостворене" показывается только в месяце фактического создания этого места. Я прошла проверку ПФ. Показывала только 1 месяц и все.

До речі ФОПи навіть на новостворене не мають ставити, що це "новостворене" (не знаю чому але так в ЦЗ та Пенсійному консультували, при чому у різних)
Самое обидное что разные ПФ разъясняют по разному, Закон один, а каждый видит его по своему.

ditya, а что у Вас ПФ уже и 2013 год проверял?
Да, у нас изменение юр. адреса (смена областей), так вот перед передачей они проверили ЕСВ, а потом только передали дело в другую область. Теперь еще ждем новых "приколов" в связи с администрированием налогов. В налоговую отчитываемся в старую до конца года, а в ПФ новый, теперь получается ПФ должен передать нас в нашу старую налоговую (по старому юр. адресу), а в начале следующего года будет налоговая проверка по передаче в другую область. И из-за этого возникает вопрос. Все налоги будут проверять за непроверяемый период, в т.ч. и ЕСВ? То-есть, по всем налогам, допустим, за 1,5 года, а ЕСВ за 5 месяцев?

Мне в ПФ сказали, что если не претендуем на компенсацию ЕСВ, показывать не надо. Думаю, что никому этот реквизит не нужен, и неважно, как заполнять, если не претендуешь на компенсацию.
Quote
Blick
Мне в ПФ сказали, что если не претендуем на компенсацию ЕСВ, показывать не надо. Думаю, что никому этот реквизит не нужен, и неважно, как заполнять, если не претендуешь на компенсацию.
Этот закон уже столько менялся, каждый раз в уменьшение возможности действительно получить компенсацию.

dityaа при передачи вашего дела в другую налоговую проверка обязательна и собственно что проверять будут?простите за может глупый вопрос
Ой я вас умоляю... Перевірять зацікавлена податкова куди
ви переходите, а тій шо вас відпускає ви вже не цікаві...
А та куди ви переходитимете теж повинна буть зацікавлена
вас перевіряти... Висновок - якшо ви прості (не смачні)
платники податків - то все пройде без перевірок...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ой я вас умоляю... Перевірять зацікавлена податкова куди
ви переходите, а тій шо вас відпускає ви вже не цікаві...
А та куди ви переходитимете теж повинна буть зацікавлена
вас перевіряти... Висновок - якшо ви прості (не смачні)
платники податків - то все пройде без перевірок...tongue sticking out smiley

Хоча це я про перевірку податківців, а ПФ перевірятимуть
мабуть все-таки пенсійники, але як воно тепер буде?!?!?!
з переходом прав до мінздоху?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Сдала отчет за август и забыла указать "Кількість працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування". Как думаете, лучше пересдать или оставить все, как есть?
Quote
Blick
Мне в ПФ сказали, что если не претендуем на компенсацию ЕСВ, показывать не надо. Думаю, что никому этот реквизит не нужен, и неважно, как заполнять, если не претендуешь на компенсацию.
А мне ответили что нужно показывать даже если не претендуем на компенсацию.
Оновлено методику формування звіту до Пенсійного фонду

ПФУ оприлюднив методичні рекомендації, які роз'яснюють, зокрема, зміни до звітності з ЄСВ, яка подається по оновленій формі вже за січень 2013. Нагадаємо, що зміни внесені постановою правління Пенсійного фонду України від 10 грудня 2012 року № 24-1,

зареєстрованою в Мін'юсті 27.12.2012 року за № 2204/2516, до постанови правління ПФУ від 08 жовтня 2010 року № 22-2 «Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Дія вищезазначених змін поширюється на звітні періоди починаючи з 1 січня 2013 року. Опис формату звіту (в новій редакції) щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України розміщено на офіційному сайті [www.spov.com.ua].

Там же надано можливість завантажити оновлену Методику заповнення нового звіту по ЄСВ, яка називається: "Опис формата звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування органам Пенсійного фонду України відповідно до Порядку, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2 , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.11.2010 за № 1014/18309 враховуючи зміни постанови правління Пенсійного фонду № 18-1 від 23.06.2011 та зміни постанови правління Пенсійного фонду № 24-1 від 10.12.2012"

Коротко про нові реквізити і роз'яснення їх в Методиці.

Таблиця 1 форми Д4:

- у шапці додано реквізит «Штатна чисельність працівників»;

Таблиця 5 форми Д4: (подається у разі якщо протягом звітного періоду було укладено або розірвано трудовий договір; особі надано відпустку по догляду за дитиною або відпустку по вагітності і пологах).

- додано графу 11 «Дата створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований даний працівник».

Реквізит 11. Дата створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований даний працівник: заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, яке створене у зв'язку із створенням нового суб'єкта господарювання (крім того, який створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника. Дата (число місяць та рік) створення може не співпадати з датою початку трудових відносин.

Таблиця 6 форми Д4:

- в графу 10 "Код типу нарахувань" додано 10-й код типу нарахувань, який застосовують в разі нарахування працівникам зарплати за дні щорічних та додаткових відпусток.

Реквізит 16 “Загальна сума нарахованої заробітної плати" заповнюється з урахуванням того, що суми, нараховані за дні щорічних та додаткових відпусток, вносяться до графи 16 із зазначенням відповідного місяця тільки в сумі, що припадає на дні відпустки у цьому місяці, з кодом типу нарахувань 10.

Суми, що припадають на дні відпустки наступних місяців, включаються до поля наступних місяців і відображаються в окремих рядках за першим рядком з кодом типу нарахувань 10.

Внесення від'ємних значень сум нарахованої заробітної плати (доходу) допускається лише:при відображені сум перерахунків заробітку (доходу), що пов`язані з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, за місяць в якому особа перебувала на лікарняному;при відображені сторнованих сум відпускних та допомоги по тимчасовій непрацездатності, нарахованих у попередніх періодах, а саме за ті місяці в яких особа перебувала у відпусті або лікарняному.

- додано нову графу 15 "Кількість днів перебування у трудових /ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" , в якій відображають кількість днів перебування в трудових або цивільно-правових відносинах протягом календарного місяця;

Реквізит 15 заповнюється у кожному звітному періоді починаючи з 1 січня 2013 року та використовується органами ПФУ для підрахунку трудового стажу по кожній застрахованій особі. Показник відповідає кількість календарних днів від 1-го до 31 (28,29,30), залежно від кількості календарних днів у місяці. Якщо початок трудових відносин збігається з першим числом місяця та відсутній факт звільнення застрахованої особи у звітному періоді (закінчення цивільно-правових відносин) значення реквізиту 15 завжди дорівнює кількості календарних днів у місяці. У разі наявності факту звільнення показник відповідає кількості календарних днів тривалості трудових відносин у звітному місяці з урахуванням дня звільнення.

Увага! За наявності декількох рядків по одній застрахованій особі реквізит 15 зазначається лише в одному, а саме в тому в якому зазначаються дані про суми заробітної плати (за їх наявності). Реквізит 15 не може зазначатися у звітному місяці за майбутні звітні періоди.

- додано графу 21, в якій зазначають ознаку «1»- для працівника, якого прийнято на нове робоче місце, в інших випадках «0»;

Щодо заповнення цього реквізита у новій Методиці сказано наступне: "Ознака нового робочого місця: позначка “Х” заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, зпонюється протягом 2 років."

На нашу думку, зміни пов'язані з новим Законом «Про зайнятість населення».

- в графі 9 оновлено коди категорій застрахованих осіб (тепер їх 40).
Quote
Шустрик
Quote
Шустрик
Ой я вас умоляю... Перевірять зацікавлена податкова куди
ви переходите, а тій шо вас відпускає ви вже не цікаві...
А та куди ви переходитимете теж повинна буть зацікавлена
вас перевіряти... Висновок - якшо ви прості (не смачні)
платники податків - то все пройде без перевірок...tongue sticking out smiley

Хоча це я про перевірку податківців, а ПФ перевірятимуть
мабуть все-таки пенсійники, але як воно тепер буде?!?!?!
з переходом прав до мінздоху?!?!?!
Старая налоговая как раз заинтересована нас проверить, так как налоги мы пока платим им, притом меняется не просто налоговая в одном городе, а область, то-есть, пополнение "другого" бюджета. Мы им и так бельмо в горле из-за ввозного НДС, который постоянно вылазит минусовым НДС в деке по НДС.

Quote
Marizell
dityaа при передачи вашего дела в другую налоговую проверка обязательна и собственно что проверять будут?простите за может глупый вопрос
Нам объяснили что да, так как передается карточка дела и в ней все цифры нужно подтвердить. Плюс пообщавшись с зам. начальника налоговой, ней было сказано, не прямо конечно, а вдруг мы какие-то налоги не правильно начислили и от этого пострадал бюджет их области. Только я не знаю как это будет. Нас официально надо передать 21 января. К примеру, если НДС за декабрь я уже сдам, но на 1ДФ у меня есть время до 10 февраля, а на прибыль вообще до марта, так как годовая отчетность. В общем бред, жду декабря, а там видно будет.

Была на семинаре (правда еще летом), говорили что все вон те верхние реквизиты (кол-во новостворених, кол-во тих, хто має додаткові гарантії и прочее) не являются обязательными реквизитами и за незаполнение их никаких штрафов не предусмотрено, так что если не планируете (мечтаете) компенсацию из бюджета, то на них можно не обращать внимания.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999