Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі" Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися "Так нас ніхто не ображав". Жителі тимчасово окупованого півдня йдуть у партизани Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті Кілограмовий торт "Карамелька" за 30 хвилин: готуємо без розкочування коржів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 64 з 66    Сторінки: ПершаПопередні5657585960616263646566Наступна
Надаємо консультації та допомогу у подачі бухгалтерської звітності: [mcg-lv.com]
Будь ласка, допоможіть! Працівник звільнений 03.06.21р, компенсація нарахована і виплачена після звільнення 09.06.21р. (Уплачено ЄСВ так як банк не пропускав) ПДФО та ВЗ перерахований як ознака доходу "127" (інші доходи). ЯК ВІДОБРАЖАТИ У ЗВІТІ З ЄСВ???
Добрий день!

Виникло питання по виправленню об'єднаної звітності за 1 кв. 2021р., а саме нарахування ЄСВ на відпускні (березень/квітень 2021) та доплати до мінімальної бази ЄСВ.

Вийшло так, що я занизила відпускні та доплату до мінбази ЄСВ за березень 2021р., а відпускні за квітень завищила.

1. Виходячи з порядку, я можу зробити виправлення за березень у звітності за 2 кв або через уточнюючий за допомогою типу нарахувань 2, але мені не подабається, що я не зможу деталізувати нарахування по відпускним (код 10) та доплаті до мінбази (код 13).

2. Як відкоригувати нарахування за квітень, адже потрібно зняти помилково нараховану в березні суму та нарахувати мінімальну базу доплати з кодом 13? Подати в звіті за 2 кв. 2021 правильну суму з кодом 13, а потім зняти зайво нарахований шматок звітною новою чи УР з кодом 3 або одразу подати в поточному звіті суму 6000 - вже нараховану в попередньому звіті? confused smiley

Добрий день!
щойно помітила, що в звіті за 1 квартал у додатку 4ДФ за один місяць подала тільки суми нарахованих податків, а графа з виплаченими сумами пуста, як виправити?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как показать в форме ЕСВ (додаток за май) сумму выплаченную за неиспользованный отпуск. Других в ыплат в мае не было.Человек в начале месяца умер и з/платы не было. Нужно показывать с кодом 10(отпуск) или нет? И какое количестоо дней в трудовых отношениях? Заранее всем благодарна за ответ.
Нет, компенсация отпуска показывается в одной строке с зарплатой без кода.
Добрий вечір! У звіті за 1 квартал 2021року було вказано декретні нарахування одним записом сума і єсв (а треба в розрізі місяців),звіт за другий квартал вже подано та прийнято.Як коригувати такі дані,? Звітний новий за другий квартал? помилковий запис видалити (гр.25 ознака 1) та додати правильні записи по місяцях (гр.25 -0)?
Добрый день) Подскажите, пожалуйста, как исправить... сдали отчет за 1 кв. и увидели, что сделали доплату до мин.з/п(тип нарахування 13) инвалиду и поставили код категории 1. Надо исправить, уточненка сначала по несуммовой не дается в медке сделать с признаками 0,1. Как бытьconfused smiley? Спасибо
Будь ласка допоможіть!

Чи обов'язково притримуватись формату підготовки звіту: спочатку за квітень Д1 і 4ДФ, а потім робити пару Д1 ДФ4 за травень, а потім ці ж пари за червень?
Чи можна зробити три звіти Д1 (за квітень, травень, червень), а потім перейти до звітів 4ДФ( за квітень, травень, червень).

Бо голова вже от така spinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley
В кабінеті я роблю сперш розрахунок, потім додаток 1 за всі місяці,
потім додаток 4-дф за всі місяці і це не впливає на прийняття чи
неприйняття звіту...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажіть:
Як швидко сьогодні приймають звіти?

І ще болюче питання: хтось здає звіти через Ifin?
Звіти робились по порядку:
Додаток 1 за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
4ДФ за: за: 1-квітень, 2- 2-травень, 3-червень.
А ВІДПРАВИЛИСЬ, самостійно вистоївшись в порядку:
Додаток 1: травень, квітень, червень.
4 ДФ: червень, квітень, травень.

Хочеться матюкатись, напитись, звільнитись angry smiley і все через фігню з "пакращенням"
Добрый день, подскажите, в марте начилила и выплатила отпускные за апрель, в отпуске человек был весь апрель, отразила в отчете за 1 квартал с разбивкой на месеца. Теперь во 2 квартале за апрель по этому человеку заполнить графу количество дней пребывания в трудовых отношениях и все остальные пустые?
Skip17
Скажіть:

Хочеться матюкатись, напитись, звільнитись angry smiley і все через фігню з "пакращенням"
Отчеты пакетом отправляются, порядок в пакете значения не имеет. Даже интересно, как Вы этот порядок отследили?
Blick

Скажіть:

Отчеты пакетом отправляются, порядок в пакете значения не имеет. Даже интересно, как Вы этот порядок отследили?
Скачав отчёт в пдф.
Скачав электронную версию отправлено отчёта в xml
Додатки ж не зря пронумерованы, там разберутся. Вторая квитанция пришла?
Blick
Да, теперь то есть. Вопрос в том моменте.
Пришло 2 квитанция и куча 1 кв с уведомлениями.
Всего, на 16 страниц отчёта, 23 страницы ответов
Выпьем за бережное отношение к природе smileys with beer
Skip17

Да, теперь то есть. Вопрос в том моменте.
Пришло 2 квитанция и куча 1 кв с уведомлениями.
Всего, на 16 страниц отчёта, 23 страницы ответов
Выпьем за бережное отношение к природе smileys with beer
Я те первые квитанции даже не читаю. Отчет распечатываю частично, только страницы с цифрами. А квитанции вообще печатать перестала, переписываю с квитанции рег.номер и дату вверху на первой странице отчета. Так что природу берегу.))
Добрый день,

подскажите пожалуйста, за апрель и май начисления были, июнь пустой, нужно ли подавать пустой додаток?(подала пустой не приняли)

Спасибо!
Здав об'єднаний звіт 2 квартал. Допустив помилку в Д.1. перший місяць - кількість днів лікарняного 0. Потрібно 3.
Зробив новий звітний з одним Прізвищем, де була допущена помилка. (два рядки з ознакою 1 і 0).
Лише один файл цей зашифрував і відправив.
Ім'я файлу 17180023303174J0510106200000020120620211718.XML

Прийшла квитанція 2 "Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)"

ЩО НЕ ТАК?

Чи потрібно ще відправляти той попередній звітній за цей період, він має назву другу
17180023303174J0510106100000040120620211718.XML

Допоможіть, будь ласка!
Пакек складається з Податкового розрахунку (новий звітний) та додатків, у яких присутнє виправлення. Чи так робили?
податковий розрахунок (заповнюєте тільки 01-06 рядки, інші 07-110 залишаються порожніми)+ додаток який виправили
ViktorStarling

податковий розрахунок (заповнюєте тільки 01-06 рядки, інші 07-110 залишаються порожніми)+ додаток який виправили. Ви так робили?
Nastya1988
Добрый день,

подскажите пожалуйста, за апрель и май начисления были, июнь пустой, нужно ли подавать пустой додаток?(подала пустой не приняли)

Спасибо!
Додаток 1 пустой не подается, у Вас их будет только два. Додаток 4ДФ я на всякий случай пустой подавала, принимается. Точно не знаю как надо, но за лишний пустой додаток ведь не накажут.
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка здала звіт обєднаний, але згадала що не вказала вартість путівки безоплатно наданої директору. Як і де має відображатись в звіті? Дякую.
Доброго дня!)) Допоможіть, будь ласка))) зробили донарахування (код 13) працівнку-інваліду але поставили код 1, як не інвалід. Зараз не можу випрашити помилку, через уточнюючу з ознакми 0,1 ( спочатку несуммову треба ж виправити заміти неінваліда, на інваліда), а медок не дає(((
Всем спокойной работыsmiling smiley
За 1 квартал замучилась со сдачей нового отчета ЕСВ+ДФ, даже в Арт-Звите нужно было тщательно следить за каждой буквой-цифрой. За 2 квартал по крупным фирмам в Арт-Звите тупо копировала пред.отчет, правила что нужно, а по мелким фирмам формировала в ПО ФриЗвит (в ней хорошо сохраняется базовая информация, полностью видно данные, нет нужды каждый раз по новой вводить коды, ФИО, суммы...), потом импортировала в бесплатную версию Сонату, подписывала и отправляла.
Сегодня попробовала - ФИГВАМ уже получается, Соната пишет, что не импортирует данные отчеты.
Напрямую в электронный кабинет даже не хочу пробовать импортировать, еще жива память об отчетах за 1 квартал, с додаванием каждого нового додатка, каждой строки-цифирки, с проверкой правильности данных в 2мм графах. Как там импорт исказится, даже представлять страшно, а проверка там работает...
Поэтому нужен совет, какой демо-программой можно заменить Сонату - тупо импортировать, подписать-отправить.
STI
За 1 квартал замучилась со сдачей нового отчета ЕСВ+ДФ, даже в Арт-Звите нужно было тщательно следить за каждой буквой-цифрой. За 2 квартал по крупным фирмам в Арт-Звите тупо копировала пред.отчет, правила что нужно, а по мелким фирмам формировала в ПО ФриЗвит (в ней хорошо сохраняется базовая информация, полностью видно данные, нет нужды каждый раз по новой вводить коды, ФИО, суммы...), потом импортировала в бесплатную версию Сонату, подписывала и отправляла.
Сегодня попробовала - ФИГВАМ уже получается, Соната пишет, что не импортирует данные отчеты.
Напрямую в электронный кабинет даже не хочу пробовать импортировать, еще жива память об отчетах за 1 квартал, с додаванием каждого нового додатка, каждой строки-цифирки, с проверкой правильности данных в 2мм графах. Как там импорт исказится, даже представлять страшно, а проверка там работает...
Поэтому нужен совет, какой демо-программой можно заменить Сонату - тупо импортировать, подписать-отправить.

Так ЕСВ в Сонате уже давно не отправляется, ну а теперь жлобы и остальную отчетность запретили, на Бух 911 ввели плату 50 грн,
куда страна катится. По поводу бесплатной, то только и осталось что ЭК и Единое Окно, ну и еще ZvitOK, но она вроде как официально не признана, хотя люди сдают без проблем.
panig

Так ЕСВ в Сонате уже давно не отправляется, ну а теперь жлобы и остальную отчетность запретили, на Бух 911 ввели плату 50 грн,
куда страна катится. По поводу бесплатной, то только и осталось что ЭК и Единое Окно, ну и еще ZvitOK, но она вроде как официально не признана, хотя люди сдают без проблем.
Я давно пользуюсь отэтим ZvitOK-ом, с самого начала )))))
Это простейшая отправлялка, не сложная и не капризная, но надо следить за обновлениями.
И да, сразу скажу, что отчёт по ЕСВу я ею не сдавала (есть Медок), ZvitOK-ом сдаю отчётность по ФОПам (формирую в ФриЗвите).
Добрий день. Підкажіть, будь ласка.
Я перейшов на 3 группу с 3 кварталу 2021 року. До цього був на 2 группі. Заяву про перехід подав у вересні. І одразу побачив, що зміни внесені і я на 3 групі.
Проблема в тому, що 28 вересня отримав виплату на валютний рахунок(Повинна була прийти 1 жовтня: тобто на початку кварталу, але замовник допустив помилку).
Питання в тому, як мені правильно заповнити декларацію. Де вказувати суму цього переводу? Я так розумію, що вона повинна бути оподаткована за ставкою 5%, але як це правильно відобразити при поданні декларації.
Дякую.
Кошти надійшли в вересні і вони не мають оподатковуватись 5%.
Ви маєте розрахувати свій дохід за 9-ть місяців. І якшо ви вклались
в ліміт доходу для 2-ої групи - то всьо нормально і ви нічого нікому
не винні. Коли ж ви через валютне надходження цей ліміт перевищили,
тоді надлишок ви повинні оподаткувати за ставкою 15% відсотків і
перерахувати в бюджет. Хоча при такому переході закон і не вимагає
подавати деку з ЄП, я б подала - хай знають...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 64 з 66    Сторінки: ПершаПопередні5657585960616263646566Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00066299999999997