Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі" Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися "Так нас ніхто не ображав". Жителі тимчасово окупованого півдня йдуть у партизани Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті Кілограмовий торт "Карамелька" за 30 хвилин: готуємо без розкочування коржів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 66    Сторінки: ПершаПопередні5657585960616263646566Наступна
296.5.1. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, або самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої (фізичні особи - підприємці) груп, або відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом.
Помогите. Никто на горячей линии ПФ не может дать консультацию. Может, кто-то сталкивался.
Ситуация такая:
Человека приняли по совместительству на предприятие в 2015 году, в Додатке 4 табл 5 в категории поставили 1(вместо 2), как это исправить?
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, работники приняты в сентябре. Судя по консультациям, дод. 1 и дод. 4дф нужно подать пустым за июль и август.
Вопрос: у кого-то получилось?
Пришел ответ что не принято потому что в додатке 1 не заполнены данные angry smiley

4ДФ сдается пустым, а додаток 1 нужно подать только за сентябрь.
Графой 20 "0" - добавляете правильно указанные данные, "1"- изымаете неверно указананые данные
За первый квартал был подан отчет по обособленному подразделению. Потом по основному не принимался с ошибкой:
Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний» подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та «Довідковий» заборонено.
Как подать отчет за первый квартал? с каким типом?

Добрий день!
Потрібно подати звіти "довідкові" за майбутніх пенсіонерів.
Будь ласка, підкажіть за жовтень: подати треба до 20-го листопада чи до 30-го, чи взагалі хоч у грудні (квартал же один і той самий)?
Буду вдячна, як навчите який там алгоритм з "довідковим"
Сроков подачи у довидковых нет, они подаются по необходимости.
Blick
Сроков подачи у довидковых нет, они подаются по необходимости.
Дякую
Здравствуйте! Как подать объединённую отчётность за III квартал в электронном кабинете плательщика?
Здравствуйте, сотрудник заболел в сентябре, больничный принес только в ноябре(бумажный).
Как правильно отобразить в отчете? он в сентябре отработал 7 дней. Я в столбике 15 отображаю 30 дней, а столбик 13,14 заполнять нужно? Делаю ему за сентябрь доначисление до мин.ЕСВ и показываю доход 970грн, правильно? больничный уже в 4 кв показывать буду.
Первый раз он принес больничный в конце октября, но неправильный, исправленный принес на этой недели. Я ему за сентябрь только отработанные 7 дней показываю и начисленную з.п. за эти дни, правильно?
stinger
Здравствуйте! Как подать объединённую отчётность за III квартал в электронном кабинете плательщика?

Ручками, або завантажити з ФріЗвіту, якшо ви знаєте шо це...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Vlada21
Здравствуйте, сотрудник заболел в сентябре, больничный принес только в ноябре(бумажный).
Как правильно отобразить в отчете? он в сентябре отработал 7 дней. Я в столбике 15 отображаю 30 дней, а столбик 13,14 заполнять нужно? Делаю ему за сентябрь доначисление до мин.ЕСВ и показываю доход 970грн, правильно? больничный уже в 4 кв показывать буду.
Показываете за сентябрь только зарплату, ЕСВ до минималки начислять не надо, потому что еще нет полного сентябрьского дохода. В октябре покажете больничный сентябрем, тогда и рассчитаете нужно ли доплачивать до минималки.
Здраствуйте!

Подал пустой отчёт с тремя додатками 4ДФ. Его не приняли. Ответ в квитанции:

"Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, до додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі «Відмітка «Х» про відповідну ознаку» визначено ознаку <назва обраної ознаки>, проте у складі додатків до розрахунку не подано відомості про нарахування єдиного внеску)."

Я так понимаю теперь нужно подавать и пустые додатки 1. В них нужно указывать директора. И если нужно то проставлять количество дней в трудовых отношениях?
stinger
Здраствуйте!

Подал пустой отчёт с тремя додатками 4ДФ. Его не приняли. Ответ в квитанции:

"Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, до додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі «Відмітка «Х» про відповідну ознаку» визначено ознаку <назва обраної ознаки>, проте у складі додатків до розрахунку не подано відомості про нарахування єдиного внеску)."

Я так понимаю теперь нужно подавать и пустые додатки 1. В них нужно указывать директора. И если нужно то проставлять количество дней в трудовых отношениях?

А причина вашого пустого звіту - карантинна відпустка?!?!?!

По квитанції - вам потрібно зняти отой хрестик, якшо ви додатки 1
не подавали через те шо нема найманих працівників.

Шустрик права, нужно разобраться в причине подачи пустого отчета. Если это отпуск за свой счет на весь месяц, тогда додатки 1 будут не пустые, но нулевые. Если же работников совсем нет, то я так понимаю, что отчет совсем сдавать не нужно. Тем более, что пустой додаток 1 не принимается.

А ошибка про крестик в 091 строке появилась с этого квартала. Я сдавала отчет по подразделению, в котором только 4ДФ заполняются, и эта же ошибка выскочила. Пришлось крестик убирать, тогда программа ругается, но зеленым, типа предупреждение. В общем теперь если Вы не подаете додаток 1, значит вы уже и не "роботодавець", крестик надо убирать. Бред, конечно, но иначе оно не работает.
Шустрик
Нет. Предприятие деятельность не начало.
stinger

Нет. Предприятие деятельность не начало.

Так навіщо тоді вам звітувать - про що?!?!?!

Будь ласка допоможіть.
Потрібно подати звіт за жовтень і листопад за колегу, що в грудні йде на пенсію.
Треба обрати звітність за 4 квартал в там вже робити "звітний" за відповідний місяць з поміткою "для призначення пенсій"?
Ставити:
"квартал-3" "номер місяця в кварталі-1" "номер додатку до розрахунку-1" за жовтень;
"квартал-3" "номер місяця в кварталі21" "номер додатку до розрахунку-2" за листопад?
Подати можна обидва місяці подати в одному пакеті звітності?
Робити не звітний, а довідковий з поміткою "для призначення пенсій"
Буде розрахунок 1 в основному документі.
Потім коли вже будете здавати звітний за всіх і за весь квартал, то
розрахунок буде 2.

Квартал 4, а не 3
Номер місяця в кварталі 2, а не 21.

Подавати в одному пакеті.

Сама ше не робила - тому не впевнена шо б на всі 100%...

Шустрик
Робити не звітний, а довідковий з поміткою "для призначення пенсій"
Буде розрахунок 1 в основному документі.
Потім коли вже будете здавати звітний за всіх і за весь квартал, то
розрахунок буде 2.

Квартал 4, а не 3
Номер місяця в кварталі 2, а не 21.

Подавати в одному пакеті.

Сама ше не робила - тому не впевнена шо б на всі 100%...

Дякую.
От те, як ви мене виправили і мала на увазі (писала сидячи в пробціsmiling smiley))) бігом і неуважно).

Дякую.

Консультації у спеців з пенс.фонду не змогла отримати. Таке враження, що вони і самі не знають як точно
Хто подавав Довідкову звітність?
Прийшла квитанція 2.
Там є вказання, що стан документу "Звітна".
А що "Довідкова" ніде нема.
Це правильна квитанція?
Проконсульте будь ласка на майбутнє.Співробітниці виповнюється 60р. в квітні 2022р.Я просто повинна буду здати звіти за січень, лютий, березень, бо в наступному році ми ж будемо помісячно здавати і все.Я повинна десь ставити галочку, що для пенсії?
Добрий день!
Підкажіть будь-ласка.
Подавався «довідковий» звіт за 4 квартал (для призначення пенсії)
Як тепер правильно розставити періоди?
На титульній сторінці: квартал - 4 ; номер Розрахунку – 2.

В додатках 1: квартал – 4; номер місяця – 1(2,3); номер додатку до Розрахунку – 1(2,3).

А в Додатку 4 ДФ: квартал – 4; номер місяця в кварталі – 1(2,3); номер Розрахунку – 1 (чи 2 ? Хоча в довідковому звіті 4 Дф не подавався) ; номер додатку у Розрахунку – 1(2,3).
Розрахунок 2
А додатки як звичайно 1, 2, 3...

Обнаружила ошибку в стр.07 КВЕД и в заглавной части новый код UA.. внесла г.Харьков, а не района. Как их исправить?
Шустрик
Розрахунок 2
А додатки як звичайно 1, 2, 3...
Дякую
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 66    Сторінки: ПершаПопередні5657585960616263646566Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00054299999999996