Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 63 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465Наступна
та же самая история. С 18.12.20 отчет ЕСВ- нет второй квитанции. Отправила повторно сегодня, сразу пришла вторая квитанция без указания месяца сдачи отчета и отметки ПФУ. В электронном кабинете отчет висит без квитанции о принятии. В расчетах с бюджетом сумма начислений за целый день так и не появилась.
Quote
helen10
та же самая история. С 18.12.20 отчет ЕСВ- нет второй квитанции. Отправила повторно сегодня, сразу пришла вторая квитанция без указания месяца сдачи отчета и отметки ПФУ. В электронном кабинете отчет висит без квитанции о принятии. В расчетах с бюджетом сумма начислений за целый день так и не появилась.
відправляли через кабінет чи якусь платну програму? Бо я стикнулась, що через платні програми вони пропускають швидше...
Это ПФ тормозил. В кабинете появилась квитанция 2, в данных ПФ - Дата початку завантаження файлу: 21.12.2020 15:51, а отправляла еще в пятницу.
НДС, отправленный ночью с пятницы на субботу, принялся в воскресенье в 8 утра, тоже тормозил.
Неважно, через какую программу отправляется. Если у них сбой, то скорость принятия - просто дело случая.


Через Медок відправила.
Сьогодні на 17-34 ще нічого в єдиному кабінеті не змінилося.
У меня и в расчетах с бюджетом уже сумма изменилась, только заметила, что там регистрационный номер отчета стоит не тот, не совпадают две последние цифры, но написано "від 18.12.2020" и сумма начислений правильная. Бардак какой-то в том кабинете...
Ну нарешті все пройшло. І квитанція прийшла без смайликів, і в розрахунках сума з'явилась. Тільки в кабінеті сам звіт не показує, але це вже дрібниці.
І за зіпсовані нерви ніхто відповідальності не несе. І повідомлень на порталі ПФУ і ДФС звичайно ж розміщувати ніхто не став вчора. Навіщо?
Хто здавав вже звіт з ЄСВ за підприємця 1 групи?
Звіт з ЄСВ не приймається через електронний кабінет, надає помилку типу 09:
Таблиця 1 додатку 5. В рядках не зазначена сума нарахованого єдиного внеску
Таблиця 1 додатку 5. В рядках не зазначена сума, на яку нараховується єдиний внесок
Думаю помилка саме по грудню, оскільки сьогодні сдавала звіти із нульовими показниками за березень, квітень, травень - прийнято
Хто стикався, можливо помилка в іншому...
У меня та же история.Никто не ответил.Тоже сижу в недоумении.Может и правда из-за декабря?Так почему,ведь тоже не платим этот месяц.
04 января - первый рабочий день в текущем году. Налоговики еще в кабинете новые расчетные счета не внесли, хотя платить по ним нужно уже сейчас. А вы хотите, чтоб они уже изменили алгоритм проверки заполнения отчета, срок сдачи которого - до 9 февраля. Не спешите, все будет, им спешить некуда. Помнится, несколько лет назад новый бланк по налогу на прибыль появился только в конце января, и это еще быстро. В позапрошлом году кардинально изменился принцип расчета турсбора, из-за чего бланк полностью потерял смысл. Новый бланк появился только в 3 квартале, первые два квартала заполняли на старом бланке как попало, т.е. только итоговые цифры без какого-либо расчета.
Добрий день! Я подала звіт за рік і відправила його в податкову але мені прийшло повідомлення що пакет не прийнято і там є помилка, але я не розумію в чому саме вона. Ось що мені написали." Документ не відповідає всім вимогам електроного документу, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізітів щодо звітного ( податкового) періоду заголовку ( DELARHEAD) основного документа пакету або дотатків."
Quote
0966311577
Добрий день! Я подала звіт за рік і відправила його в податкову але мені прийшло повідомлення що пакет не прийнято і там є помилка, але я не розумію в чому саме вона. Ось що мені написали." Документ не відповідає всім вимогам електроного документу, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізітів щодо звітного ( податкового) періоду заголовку ( DELARHEAD) основного документа пакету або дотатків."

Я думаю, Ви трохи поспішаєте. . . наразі йде оновлення форм та оновлення ПЗ. . . Спробуйте ще раз десь через тиждень, але перевірте, що використовуєте актуальну на даний момент форму звіту. . . )
Quote
0966311577
Добрий день! Я подала звіт за рік і відправила його в податкову але мені прийшло повідомлення що пакет не прийнято і там є помилка, але я не розумію в чому саме вона. Ось що мені написали." Документ не відповідає всім вимогам електроного документу, оскільки виявлено невідповідність значень обовязкових реквізітів щодо звітного ( податкового) періоду заголовку ( DELARHEAD) основного документа пакету або дотатків."

[opz.at.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день ! Підкажіть ,будь ласка,як виправити помилку. В звіті за 11 місяць помилково не відправила таб.5 - відомості про трудові відносини, а працівник був звільнений з 20 числа.
Quote
Lana_r
Добрий день ! Підкажіть ,будь ласка,як виправити помилку. В звіті за 11 місяць помилково не відправила таб.5 - відомості про трудові відносини, а працівник був звільнений з 20 числа.

Просто відправляєте з періоду листопад звіт лише з табл.5



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
всем добрый день! подскажите, пожалуйста, отчет за январь 2021 как отправляем? или теперь только раз в квартал?
Всім привіт!

Я правильно розумію, що в річному звіті по ЄСВ (Додаток 5) для ФОП 2 групи, за березень, квітень, та травень і в нарахуваннях і в оплаті ми ставимо 0 (нуль). . .
Quote
faeton-2000
Всім привіт!

Я правильно розумію, що в річному звіті по ЄСВ (Додаток 5) для ФОП 2 групи, за березень, квітень, та травень і в нарахуваннях і в оплаті ми ставимо 0 (нуль). . .

Тільки в четвертій графі і відповідно шостій, в третій ставимо всі місяці



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Всім привіт!

Я правильно розумію, що в річному звіті по ЄСВ (Додаток 5) для ФОП 2 групи, за березень, квітень, та травень і в нарахуваннях і в оплаті ми ставимо 0 (нуль). . .

Тільки в четвертій графі і відповідно шостій, в третій ставимо всі місяці

Дякую. Ось теж знайшов роз'яснення:
За роз'ясненням ДПС, при звітуванні з ЄСВ за 2020 рік підприємці, які не платили ЄСВ за окремі місяці, мають відобразити за ці місяці у графі 3 таблиці 1 додатку 5 суму чистого доходу (прибутку), заявлену в декларації або самостійно визначену суму доходу залежно від системи. У графі 4 слід поставити прочерки
Quote
ira11065748
Добрий день. Звіт по ЄСВ ФОПи подають тепер квартально?
так
Quote
Kisulya

Добрий день. Звіт по ЄСВ ФОПи подають тепер квартально? так

Це по найманим робітникам. . . А самому ФОП, 1 та 2 групи, як і було за рік. . . Здається так?!
Quote
faeton-2000


Добрий день. Звіт по ЄСВ ФОПи подають тепер квартально? так

Це по найманим робітникам. . . А самому ФОП, 1 та 2 групи, як і було за рік. . . Здається так?!
так
Quote
faeton-2000
А звіт з ЄСВ по юр. особам ми як подавали щомісячно так і подаємо?

По найманим тепер квартальний об'єднаний з 1-ДФ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

А звіт з ЄСВ по юр. особам ми як подавали щомісячно так і подаємо?

По найманим тепер квартальний об'єднаний з 1-ДФ...

Щось тоді не стикується! У юр. особи на загальній системі оподаткування всі працівники є найманими. . .Вийшло оновлення конфігурації 1С:Підприємство 8, конфігурація УТП, реліз 1.2.59.1. В даному релізи вийшло: "Звіт по Єдиному соціальному внеску
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 05.11.2020 р № 670 реалізована нова форма звіту по єдиному соціальному внеску." - так от даний звіт має формат тільки помісячно, тай нічим візуально не відрізняється від попереднього.
Новый додаток 5 по ЕСВ тоже ничем не отличается от предыдущего, всего один реквизит добавили, но почему-то им надо было менять бланк. Новый бланк будет действовать всего месяц...
Нашла информацию. Так и есть, там только некоторые косметичные правки, да убавили и добавили колонки в талице 5. Новая форма месячного ЕСВ отчета стала такой же, как и ЕСВ додатки к новому квартальному чуду ЕСВ+НДФЛ+ВС.
А нужен этот бланк, оказывается, только временно для ликвидационных и дальше для подачи скасовуючих и додатковых за 2016-2020гг. Спрашивается, зачем бланк было менять, если он старые бланки исправлять будет?
Ничем иным, как созданием видимости бурной деятельности, я это объяснить не могу. Либо левая нога не знает, что делает правая. Ноги - это потому что руками такое не сваяешь.
Нашла ошибку, за декабрь 2013 подала отчет по ЕСВ не в тот район, подавала нарочно, штампик о принятии есть, но нигде по лицевым сумма начисления не прошла. Оплатили в срок.

Потом предприниматель менял прописку. Закрывался.

И в прошлом году открылся снова)))
Висит переплата. Наемному работнику сумма в стаж не зачлась.
Стоит ли ворошить прошлое? Или пользоваться переплатой и ни в чем себе не отказывать)))
Ну я навіть здати спробувала - мало там що smiling smiley
Але у квитанції 2 мене поматюкали
Помилка Звіт подано за період 2021, листом від 20.01.2021 №
551/5/99-00-04-03-01-05 ДПС повідомив ПФУ, що звіт за формою
згідно з додатком 4 до Порядку 435 (згідно із змінами відповідно
до наказу №670) подають страхувальники у разі проведення
державної реєстрації припинення. За інформацією, яка надійшла
від ДПС з реєстру страхувальників, стосовно страхувальника
..........відсутня інформація про дату припинення в ЄДР
Державна податкова служба України
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 63 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055000000000002