Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

исправляем ИНН в 1-ДФ=будет ли штраф?

Відправлено користувачем milena_var 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
сегодня досмотрела, что в отчете 1-ДФ за 4 квартал 2013г. не правильно указала код ИНН физ.лица(перепутала 2 цифры местами), хочу подать уточняющий отчет. подскажите пожалуйста будет ли штраф в свете новых изменений с 01.01.2014г.? как быстро налоговая это заметит? может лучше не уточняться? всем спасибо за ответы
[news.dtkt.ua]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена


Quote
OlenaT
[news.dtkt.ua]

Вибачте, що не втішила.


І ще дві силочки.

[byhgalter.com]
[forum.byhgalter.com]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
спасибо за поддержку, наверное подавать сейчас не буду, пусть сами ищут во время проверки
Не будет штрафа. Штраф только если на суммы влияет. Из личного опыта, еще в 2011 или 2012 ошиблась в ИНН. Позвонили из ГНИ, сказали подать уточненку. Подала, штрафа не было, хотя тогда за все штрафовали.
Quote
Blick
Не будет штрафа. Штраф только если на суммы влияет. Из личного опыта, еще в 2011 или 2012 ошиблась в ИНН. Позвонили из ГНИ, сказали подать уточненку. Подала, штрафа не было, хотя тогда за все штрафовали.


Я не буду стверджувати, але там щось змінилося. Коли я була на семінари, то говорили про те що штафи навіть за самостійно виправний звіт - БУДУТЬ.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Так там же наоборот, с 2014 года штрафы отменили. Не все, конечно.
119.2. <....>
Передбачені цим пунктом штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомост] або помилки у податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу та були виправлені відповідно до вимог статті 50 цього Кодексу.
Эту фразу, как и все в нашем законодательстве, можно трактовать по-разному. Вот почитайте, тут обсуждали: [club.dtkt.com.ua]
если следовать "логике" налоговиков, то исправление ИНН-это изменение налогоплательщика (хотя и без изменения суммы налога), значит штраф... всем спасибо за ответы, думаю лучше уточнить в налоговой, но не сильно верится, что они откажутся от штрафа
Quote
Blick
Так там же наоборот, с 2014 года штрафы отменили. Не все, конечно.
119.2. <....>
Передбачені цим пунктом штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомост] або помилки у податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог пункту 169.4 статті 169 цього Кодексу та були виправлені відповідно до вимог статті 50 цього Кодексу.
Эту фразу, как и все в нашем законодательстве, можно трактовать по-разному. Вот почитайте, тут обсуждали: [club.dtkt.com.ua]



Дякую, за роз*ямнення. Я знайшла, ще одну силку, яка це доказує: [gfpp.com.ua]
Як зараз все змінюється швидко. Жах! Як добре, що є такі Форуми.
Вибачте, за не зовсім вірну відповідь.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
milena_var
если следовать "логике" налоговиков, то исправление ИНН-это изменение налогоплательщика (хотя и без изменения суммы налога), значит штраф... всем спасибо за ответы, думаю лучше уточнить в налоговой, но не сильно верится, что они откажутся от штрафа
А я думаю, не нужно у них ничего уточнять. Исправлять надо по-любому, неправильный ИНН все равно вычислят, да и у правильного без исправления нет дохода, что не есть хорошо. Я бы отправила уточненку, и сидела тихонько, авось пронесет.
Quote
Blick
Quote
milena_var
если следовать "логике" налоговиков, то исправление ИНН-это изменение налогоплательщика (хотя и без изменения суммы налога), значит штраф... всем спасибо за ответы, думаю лучше уточнить в налоговой, но не сильно верится, что они откажутся от штрафа
А я думаю, не нужно у них ничего уточнять. Исправлять надо по-любому, неправильный ИНН все равно вычислят, да и у правильного без исправления нет дохода, что не есть хорошо. Я бы отправила уточненку, и сидела тихонько, авось пронесет.


Це точно. Бо зараз як почнуть виясняти: "Хто Ви і чого так зробили,.....". Це хібащо подзвонити у відділ роз*ясне в податкові не називаючи себе.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Только заплатила штраф за уточненку, подавала в августе прошлого года. Тоже ИНН.
так я и знала... ну теперь буду внимательней... всем спасибо и с наступающими праздниками, о штрафах будем думать после праздников
Quote
milena_var
так я и знала... ну теперь буду внимательней... всем спасибо и с наступающими праздниками, о штрафах будем думать после праздников


Вас також зі святами! Не засмучуйтесь! Не робить помилки, тільки той хто нічого не робить. Ми всі маємо право на помилку. Ми бухгалтери, а не сапери. smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Олена
Quote
milena_var
так я и знала... ну теперь буду внимательней... всем спасибо и с наступающими праздниками, о штрафах будем думать после праздников

Так штрафи відмінено з 2014 року, а людина пише про минулий рік...
Так шо не засмучуйтесь даремно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Напишу здесь, чтоб не создавать новую тему. Пересматривала отчеты ФОПа 1-ДФ за 2012 г., нашла ошибку такого плана-работник принят, например, 1.02.2012, ФОП показывал эту дату принятия и в отчете за 1й квартал, и за 2й и в третьем.Ясно что это не мой период и менять что-то поздно, но будет ли в этом случае штраф при проверке?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000655