Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Необъектные услуги от нерезидента и отчётность НДС

Відправлено користувачем Buh_Bubuh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нужно ли отражать в декларации по НДС и реестре НН услуги полученные от нерезидента за пределами таможенной территории Украины? То есть услуги, которые не являются объектом обложения НДС?
Если да, то как? В каких строках Деки по НДС? Как именно отражать в реестре НН?
Вот. Нашёл ответ на свой вопрос.smiling smiley

Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів надає уніфіковані відповіді з Інформаційного довідкового ресурсу, редакції яких погоджуються зі структурними підрозділами Міністерства доходів і зборів України та затверджуються керівництвом Міністерства доходів і зборів України

Шановний платнику!

За результатами розгляду Вашого запитання щодо відображення в звітності з ПДВ отриманих від нерезидента послуги, місце постачання яких відповідно до ст. 186 ПКУ визначається за межами митної території України повідомляємо, що в Інформаційному довідковому ресурсі (номер категорії - 101, підкатегорії – 101.21) розміщено запитання:

Чи відображаються резидентом в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та декларації з ПДВ отримані від нерезидента послуги, місце постачання яких відповідно до ст. 186 ПКУ визначається за межами митної території України?
Уніфікована відповідь з Інформаційного довідкового ресурсу:
Відповідно до пп. «б» п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ.
Згідно із п. 180.2 ст. 180 р. V ПКУ особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету у разі постачання послуг нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими як платники податку, якщо місце постачання послуг розташоване на митній території України, є отримувач послуг.
Тобто, операції з отримання резидентом послуг від нерезидента, місце постачання яких визначено за межами митної території України, відображенню в податковій декларації з ПДВ та в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних не підлягають.

Якщо ми невірно зрозуміли Ваше запитання або виходячи з отриманої відповіді у Вас виникли додаткові запитання, рекомендуємо зателефонувати до Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів або надіслати уточнене запитання.
Завжди раді допомогти.
Інформаційно-довідковий департамент
Міндоходів
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332