Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Знову немає квитанцій?

Відправлено користувачем 2013svetap 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчора відправила ЄСВ, а сьогодні ще один звіт квитанції тільки №1.Це тільки у мене?
Отправила сегодня около 12 часов ЕСВ и ПДВ, через несколько минут квитанция 1, зашла в кабинет там оба моих отчета уде лежат, хотя вторые квитанции пришли позже, через пару часов. Так что нормуль
У меня за июнь в кабинете тоже два отчета по ЕСВ лежат, только один принят, другой нет. И в кабинете не видно, что отчет не принят, или я не знаю где это посмотреть.


В мене теж якась незрозуміла фігня робиться з цими звітами в СОТІ, на одному підприємцю, є всі квитанції крм першої на таблицю 6, а іншого підприємця немає взагалі 1 повідомлення і всіх квитанцій 1, але є китанції 2. І ці квитанції 2 якісь дивні, пише що прийнято, але підписи в не правильному порядку, пише печатка - директор, а де директор - печатка, хоча в самому протоколі звіта порядок підписання правильний. Може хтось теж з таким стикався?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274