Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Норма затрат топлива

Відправлено користувачем Katrin0515 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Купили новый автомобиль. По нормам списания топлива на эту машину 6,2л./100км. Руководитель говорит 6,5л по факту. Можно сделать приказ на фирму и по нему списывать 6,5 л. Потом на зиму аналогичный приказ, с процентным увеличением затрат топлива?
Подскажите, очень надо.
И, кстати, нормц я не нашла в приказе № 43 на этот автомобиль( Ниссан Х трейл), нашла просто на сайте Ниссан норму 6,2. Это нужно подавать документы , чтобы разработали норму для авто?
Quote
Katrin0515
И, кстати, нормц я не нашла в приказе № 43 на этот автомобиль( Ниссан Х трейл), нашла просто на сайте Ниссан норму 6,2. Это нужно подавать документы , чтобы разработали норму для авто?

Я нещодавно замовила розрахунок тимчасових лінійних норм витрат палива у ДП “ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ”. Бо в Наказі теж нема нашого авто (Форд Куга 2016року), а автосалон від розробника дає настільки занижені витрати палива на 100 км, шо не дуже схоже на правду)


Quote
fenka
Quote
Katrin0515
И, кстати, нормц я не нашла в приказе № 43 на этот автомобиль( Ниссан Х трейл), нашла просто на сайте Ниссан норму 6,2. Это нужно подавать документы , чтобы разработали норму для авто?

Я нещодавно замовила розрахунок тимчасових лінійних норм витрат палива у ДП “ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ”. Бо в Наказі теж нема нашого авто (Форд Куга 2016року), а автосалон від розробника дає настільки занижені витрати палива на 100 км, шо не дуже схоже на правду)

Відпишіться, будь-ласка, які встановили норми
Quote
tanja
Quote
fenka
Quote
Katrin0515
И, кстати, нормц я не нашла в приказе № 43 на этот автомобиль( Ниссан Х трейл), нашла просто на сайте Ниссан норму 6,2. Это нужно подавать документы , чтобы разработали норму для авто?

Я нещодавно замовила розрахунок тимчасових лінійних норм витрат палива у ДП “ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ”. Бо в Наказі теж нема нашого авто (Форд Куга 2016року), а автосалон від розробника дає настільки занижені витрати палива на 100 км, шо не дуже схоже на правду)

Відпишіться, будь-ласка, які встановили норми

Ой, tanja, залюбки)))) Але Висновок я отримаю аж у травні... 30 робочих днів вони його рахують(
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029400000000002