Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ТЗВ в Декларації по прибутку

Відправлено користувачем азалия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я списую ТЗВ по доставці товару від постачальників у вартість товару щоквартально розрахунком в залежності від оборотів товару і ТЗВ за квартал.
Тому в мене частина ТЗВ залишається на залишку на 289 рахунку.
Чи повинен включатись цей залишок у вартість залишків товару у декларації (в додаток К1/1) ?
Да.

****************************************************************************************************************************


І ще запитання для Вас:
Я роблю розрахунок ТЗВ за кожен квартал, рахуючи з початку періоду, тобто з січня.
Залишок (ТЗВ на 01.01. + ТЗВ за період( напр. 9 місяців) )/ (ТМЦ на 01.01. + ТМЦ за 9 міс.) * ТМЦ реалізовані
Це правильно чи правильніше брати ТМЦ і ТЗВ на початок кожного кварталу?
Я распределяю вообще кажный месяц, А что в приказе об учетной политике об этом сказано?

****************************************************************************************************************************
Це правильно чи правильніше брати ТМЦ і ТЗВ на початок кожного кварталу

Правильно брать ТМЦ и ТЗР на начало периода (в Вашем случае - это квартал)

****************************************************************************************************************************
Я прочитала лист ДПІ, що ТЗВ треба розподіляти кожного місяця. Але він ще з 2002 року.
Шкода, що не написали, згідно якого нормативного документа це сказано.
Може, пришлете номер нормативного документу ?
Буду дуже Вам вдячна
Имхо, ПСБУ 9.

****************************************************************************************************************************
Я сейчас при проверке столкнулся с такой же ситуацией как у Вас (ТЗР сравнивал с началом года и концом периода) и списывал на расходы, а налоговики пересчитывают сравнивая с началом каждого квартала, и рвет не в мою пользу. Кроме приказа об учетной политике ничего не могу придумать, чтобы их переубедить. Может подскажите варианты?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004