Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 2гр ЄП і копія права власності на майно

Відправлено користувачем katiatk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підскажіть, будь ласка, інспектор вимагає, щоб фоп (2гр, ЄП, місце прописки=місце здійснення д-сті, не є власником майна, власники батьки, а фоп тільки прописаний) приніс копію права власності на майно до кінця місяця, і сказала, що якщо не є власником, то повинен бути укладений договір оренди (можливо на безоплатних умовах). Я зрозуміла, що це відносно оподаткування нерухового майна, але до чого тут ФОП чи можливо вона його як фо штурмує? Дякую за будь-яку допомогу!
Насколько знаю, эта проблема возникает у всех ФОПов, у которых место осуществления деятельности совпадает с местом прописки. Ведь ФОПы являются плательщиками налога на нерухоме майно. Вот податковая и хочет видеть документ, подтверждающий наличие у Вас этого нерухомого майна.
В Вашем случае я бы слепила Договор аренды ( типа Вы арендуете у кого-то из родителей сколько-то метров квадратных ) - скачайте типовой Договор, заполните, поподписывайте - отнесите в податковую, пусть радуются.
После этого они отстанут.
А, да, делайте Договор на 35 месяцев, тобто на 2 года и 11 месяцев - тогда не надо нотариально заверять.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000301