Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Потрібно внести зміни по людях, які відмовились від Ід. коду за період - 2010 рік повністю. Підкажіть будь ласка як це зробити у Медку?
Вы имеете в виду отчет в пенсионный фонд? И какие изменения? Суммы не меняются? В любом случае, чтобы сделать это в медке, нужно чтоб в нем были сданные отчеты за 2010 год.
Так. Звітів за 2010 рік немає. Проблема в тому, що людина відмовилась від ІД кода і завчасно про це не повідомила ні пенсійний ні на місці роботи нічого відомо не було. Зараз оформляється цьому працівнику пенсія і з цим виникла проблема. У пенсійному вимагають надати звіти за кожен місяць (таблиця 6 початкова і скасовуюва) за 2010 рік. Зробити цього я так як вони мені пояснили не можу.


Я меняла отчество в 2012 году за 2010, тоже подавала скасовуючу и початкову по каждому месяцу, но у меня сданные отчеты за 2010 были. Там просто, на таблице сданного отчета кликнуть правой кнопкой и "створити скасовуючу". Без сданного отчета может быть проблематично. А на бумаге их не устроит?
Кстати, как они объяснили? Может и можно без сданного, просто Вы что-то не так делаете.
В періоді 2010 року по місяцях створити початкову і скасовуючу таблицю 6 і перелік таблиць.
Правильно говорят, вот только не уточнили, что это делается на основе сданного отчета.
А попробуйте создать отчет в каком-то месяце, хотя бы с этим одним сотрудником, но так как было в сданном. Потом становитесь на таблицу 6 и правой кнопкой "створити скасовуючу". Вдруг получится. В скасовуючем заполняете как было сдано, в початковом как правильно, и к этим двум таблицам один ярлык.
А як мені бути з тим що форми змінились і зараз дві колонки Суми утриманого ЄСВ і Суми нарах. ЄСВ, а було одна колонка Сума страхових внесків? У 2010 році таблиця 6 така ж як і у 2016 році.
Не только форма изменилась. В 2010 был взнос в ПФ, с 2011 - ЕСВ. Но если создавать в периоде 2010, то должна открываться старая форма.
Немає нічого я сьогодні оновив Медок і форми нові. Немає ніякої графи Взнос ПФ.
Так и есть, проверила. когда перехожу в 2010 год, пишет - "Звіт по единому соціальному внеску страхувальники формують та подають з січня 2011 року. Задайте інший період." Только в тех периодах, где есть сданные отчеты, есть новая и старая формы. Так что без сданного отчета никак, т.к. подавать скасовуючу нужно по старой форме.
Еще проверила, по одной фирме у меня в декабре 2010 есть сданный отчет в ПФ, там вижу две формы - новая Е0400I01 и старая E0400C01. В тех месяцах, где сданного отчета нет, старой формы тоже нет.
Тобто у мене лише варіант коригування залишається у паперовому вигляді і то за погодженням з пенсійним фондом...?
Ну как бы да. Вот только еще и бланк старый нужно где-то найти.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999