Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка по догляду за дитиною до 3р.

Відправлено користувачем lydmila1979 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, працівниця працюючи на підприємстві народила дитину у відпустку по вагітності і пологах не оформлялася та не надавала заяву у відпустку до 3 років. З 01.11.2014р. працівниця вирішила піти у відпустку до 3 років. Які мої дії? Чи можу я її оформити відпустку (дата народження дитини 16.10.2013р.) та які документи потрібно? Відомо що у відпустці до 3 р. був батько дитини.
Особа, яка фактично доглядає за дитиною, може оформити таку відпустку як безпосередньо після відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, так і в будь-який інший час, а також має право на свій розсуд неодноразово переривати відпустку, а потім знову її оформляти. Для цього потрібно подати відповідну письмову заяву на ім’я власника, де зазначити термін, на який оформлюється відпустка. Однак в усіх випадках відпустка розпочинається з дати, зазначеної в заяві про її надання, а закінчується в день виповнення дитині трьох років (якщо відпустку не буде припинено достроково). Переривання й оформлення зазначеної відпустки щоразу має здійснюватися на підставі наказу (розпорядження) власника.


[n-auditor.com.ua]

______________________________



Відомо що у відпустці до 3 р. був батько дитини.///

вы можете попросить копию приказа с работы отца, что у него этот отпуск прервался и по заявлению работницы оформить этот отпуск у вас.

пожалуйста! smiling smiley

______________________________

Попросиль копию приказа с работы отца,а она уже говорит что он не был оформлен, какай- то капец. Логики сотрудницы не вижу ни какой. Вместо того чтобы получить помощь по беременности и родам а также нормально отпуск до 3лет, она оставалась на основной смешной ставке что бы был стаж. А сейчас директор хочет её уволить, так она решила написать на отпуск, начальник против. Что делать не знаю. А скажите пожалуйста при оформлении на пенсию стаж 3 года по свидетельству ребенка засчитывается или нет? (Я знаю раньше если женщина не работала и у неё был ребенок то три года считали по свидетельству о рождении ребенка)
Спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026100000000007