Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація ТОВ

Відправлено користувачем RomanBzehosh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Реєстрація ТОВ
Добрий день. Скажіть, будь-ласка, є власне діюче ПП, хочу відкрити ТОВ на моєж ім'я. Підскажіть, які документи нести потрібно реєстратору, може в когось є алгоритм реєсрації. Буду вдячний за інформацію!
Re: Реєстрація ТОВ
Стаття 24 ЗУ "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців:
Документи, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи
1. заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи, до якої може бути подана як додаток
заява щодо обрання юридичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику;
2. примірник оригіналу (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) рішення засновників або уповноваженого ними органу про
створення юридичної особи у випадках, передбачених законом;
3. два примірники установчих документів (у разі подання електронних документів - один примірник);
4. документ, що засвідчує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації юридичної особи. У разі подання
електронних документів для проведення державної реєстрації юридичної особи підтвердженням внесення плати за проведення
державної реєстрації юридичної особи є примірник електронного розрахункового документа.

Формуєте і подаєте вказаний пакет документів і Ваше ТОВ зареєстроване.


Re: Реєстрація ТОВ
Quote
Ivanka_Kh
[www.vlasnasprava.info]

Дуже застаріла інформація

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: Реєстрація ТОВ
Місяць тому реєструвала власне ТОВ і нічого нового в процедурі не було! Єдине що назви не резервувала!
Re: Реєстрація ТОВ
Хоча, не дочитала до кінця (перепрошую), щодо подачі документів іншим органам і банку інформація дійсно напевне застаріла..
Re: Реєстрація ТОВ
Хочу зарегистрировать то ли ПП то ли ТОВ?Что лучше и в чём разница?Вообще хочу открыть фирму,занимающуюся оптовой торговлей.И не могу определиться,что лучше открыть?ЧП не подходит.Нужно какое-то юр.
Приватне підприємство чи Товариство з обмеженою відповідальністю...
Різниця шо ТОВ відпвідальність по боргам тільки в межах статутного
капіталу, а в ПП особистим майном засновників...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Реєстрація ТОВ
Вообще-то ЧП - уже атавизм. В хоз. кодексе даже толком нет определения ЧП.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Re: Реєстрація ТОВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046999999999997