Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Припис прокуратури

Відправлено користувачем Людмильчик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!!!!Підкажіть, будь-ласка, які строки розгляду припису прокуратури -
я працювала на піприємстві, звільнилася у жовтні 2008 року і мені до сих пір не видали заробітню плату за вересень-жовтень 08 р.В січні 2009 року я народила дитину та маю статус одинокої матері. До суду подати не можу, так як не підприємство не дає довідки про доходи, хоча я зверталася із заявами, які там зареєстровані.Я звернулася до прокуратури і 24 квітня 2009 року керівнику підприємства був вручений припис щодо усунення порушень законодавства. До сьогодні немає ніякої реакції. Підкажіть - що потрібно робити далі, якщо керівництво не виконує приписів і які строки розгляду припису. І чи має мій статус одинокої матері вплив на дану стуацію....Спасибі
из практики. Прокуратура до одного места. я в свое время написала в районную в декабре, тишина, написала жалобы на нее в городскую, паралельно подала в суд. Ответи пришел в марте, типа были нарушения, но так как вы обратились в суд - там и решайте, мы теперь ни причем. правда дирика вызывали, та написала обьяснение и ничего. Вы написали, что в суд подать не можете, потому что нет справки о доходах. Для иска она Вам пока ине нужна, потом судья востребует ее с предприятие. И то - мои справки в суд так ине предоставили. Я сама сделала расчет для суда и прокатило smiling smiley
спасибі. Будемо подавати до суду.....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000315