Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

проводки

Відправлено користувачем mol-yliya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
проводки
Обращаюсь за помощью,подскажите пожайлуста В июле 2011года была такая проводка ДТ 152 Кт631 20000грн., в январе 2013года надо эту сумму снять со 152, и поставить на расходы на другой счет(допустим 23), можно ли сделать такие проводки: Дт 152 Кт 631 - 20000грн., Дт 23 Кт631 + 20000грн., говорят надо ставить Дт442 Кт 631 20000грн, так как финансовый результат уже состоялся в 2011году, поэтому в 2013г нельзя поставить на 23. Спасибо за помощь!
Re: проводки
То что через 442 -это правильно,если у вас убытки, но в том случае если в 2011 вы данную сумму списали в производство, но опять таки 631 счет не участвует, т.к. он у вас уже прошел в 2011,вы его задвоите. Если же эта сумма до сих пор висит на 23 счете, то 44 трогать не надо,через 44 правятся ошибки, если они повлияли на финрезультат прошлых периодов.В общем если 44 счет не затронут,то делаете бух справку с проводкой дт 23 кт 15.
Re: проводки
Если же эта сумма до сих пор висит на 23 счете//


Я имела ввиду 152 счет


Re: проводки
Спасибо большое за ответ, я тоже так и думала, но сомневалась. Еще раз спасибо!
Re: проводки
по сути вы переводите кап инвест в малоценку. наверное. когда вы приобрели-признали его как ос, теперь критерий ос поменялся и вы переводите его в запасы для производства.
Re: проводки
Допоможіть виправити помилку допущену в попередньому році. Рік закритий, звітність здана. Виявилось, що акт вик.робіт від постачальника на більшу суму ніж я закрила. Я закрила на суму 450,00грн, а потрібно на суму 475,00грн.
Чи можна це зробити наступною проводкою
Дт442 Кт 631 25,00грн
Оформити бух.довідку. Чи не можна закривати напряму на 442рах.?
Re: проводки
Допоможіть виправити помилку допущену в попередньому році. Рік закритий, звітність здана. Виявилось, що акт вик.робіт від постачальника на більшу суму ніж я закрила. Я закрила на суму 450,00грн, а потрібно на суму 475,00грн.
Чи можна це зробити наступною проводкою
Дт442 Кт 631 25,00грн
Оформити бух.довідку. Чи не можна закривати напряму на 442рах.?
Але моя переплата зависла на рах.3771. То може правильно б було Дт442 Кт 3771?
Будь-ласка, допоможіть. Дякую.
Re: проводки
Я перепрошую, не 3771, а рах.3711 - аванси
Re: проводки
Да, за попередній рік правильно робити 442 - 377. Але при умові, що той акт був включений до витрат, і при умові, що вн досі не оплачений
Re: проводки
Quote
Котег :-)
Да, за попередній рік правильно робити 442 - 377. Але при умові, що той акт був включений до витрат, і при умові, що вн досі не оплачений

а якщо вже все оплачено, тоді як правильно виправити помилку?
Re: проводки
Если суммы не условные, я бы исправила предыдущий год, 25 грн на баланс не повлияют.
Re: проводки
Quote
Blick
Если суммы не условные, я бы исправила предыдущий год, 25 грн на баланс не повлияют.
+1
Re: проводки
Дякую всім за відповіді. Я так і зробила.
Але все ж таки питання, якщо на майбутнє щось таке повториться, як правильно це провести?
Re: проводки
подскажите пож. проводки
на балансе был автомобиль, в январе его продали, но страховка Каско и ГО до 15.02.
Re: проводки
А что : страховка до 15.02 - это хозяйственная операция?
Re: проводки
куда списывать страховку? на 949?
Re: проводки
сделала так: 949-39
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002