Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

кредит по НДС в учет штрафа после проверки

Відправлено користувачем ОКС 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!!
Подскажите, пожалуйста, прошла проверка, предлагают закрыть сумму штрафа (штраф по НДС), возмещением того же НДС (накопилась сумма в 24 стр. декларации). Вроде дир согласен, не знаю как это делается на практике. Как все правильно пооформлять? Может кто сталкивался? Надо ли что бы этот кредит был оплачен?

Заранее всем спасибочки
С ув.
24я строка в карточку не идет
я бы не связывалась с этим
в любом случае ни на какие мутки с их стороны не идите, только путем заявления в 23ю строку, но это через 2 месяца
т.е. 23 в карточку попадает как обязательство бюджета перед вашим предприятием, плюс штраф как уже Ваше обязательство перед бюджетом и оно сворачивается


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
спасибки, правильно ли я понимаю, что если появляется сумма в 23 стр. декл., то это должен быть оплаченный НК?


и еще в декл. есть строка 21.03 "Зменшено-збільшено залишок від"ємного значення за результатами перевірки податкового органу" - может можно писать туда сумму возмещения с минусом?
не знаю
оплаченный кредит - означает, что Вы в месяце, когда заявляете возмещение заплатили поставщику живыми деньгами по тем налоговым, которые заявляете


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
ОКС
и еще в декл. есть строка 21.03 "Зменшено-збільшено залишок від"ємного значення за результатами перевірки податкового органу" - может можно писать туда сумму возмещения с минусом?

Не трогайте вы эту строку. Думаю, это только по результатам проверки именно возмещения.
Quote
ОКС
и еще в декл. есть строка 21.03 "Зменшено-збільшено залишок від"ємного значення за результатами перевірки податкового органу" - может можно писать туда сумму возмещения с минусом?

Для більш повної відповіді, потрібно знати всі результати Вашої перевірки і всі ППР...
Якщо Ви заявляли ПДВ до бюджетного відшкодування (р.23.1 чи 23.2) і вам цю суму не підтвердили (але податковий кредит не знімали!!!), то непідтверджену суму бюджетного відшкодування в декларації за місяць в якому Ви отримали ППР ставите в графу 21.3 але зі знаком "+"!!!! В результаті у Вас збільшується 24 рядок. Але ще раз повторю, потрібно бачити всі результати по перевірці, тоді лише можна щось радити...

А що до: "предлагают закрыть сумму штрафа (штраф по НДС), возмещением того же НДС (накопилась сумма в 24 стр. декларации)". Яким саме чином? Можливо у Вас є невідшкодована сума ПДВ (яка вже перевірена, але просто невідшкодована, це якщо Ви не перший раз заявляєте), тоді штраф може зарахуватись з неї. Або ж у Вас є інша переплата на особовому рахнку по ПДВ (якої вистачить щоб перекрити штраф. Звірялись з ДПІ?).
Ну а варіант: оплачене ПДВ з 24 рядка "підняти" в 23 рядок (23.1 чи 23.2) містить у собі багато "підводних каменів". Потрібно дивитись періоди виникнення відємного значення (додаток 2, якщо він правильно заповнений), оплату даного відємного значення і вираховувати коли підприємство вперше мало право на отримання бюджетного відшкодування по такому відємному значенню. Як правило, якщо 24 рядок великий і тягнеться давно - то потрібно заявляти через уточнення до конкретних місяців... Якщо щось не так зробите - заплатите штраф попередній + новий!
Большое всем спасибочки!

поднимаю темку, есть еще вопросики

подали декларацию за июль, в которой есть новый минус по НДС (стр 19) - 100 грн. и старый минус (стр 21, 22, 24) - 50 грн.
Возник вопросик - могу ли я в августовской декларации всю сумму 150 грн. поставить в гр.23.2? Этот НДС оплачен в августе деньгами.
В налоговой говорят делать так , по лицевому зависнет типа бюджет нам должен, они тогда выписывают НУР и все это взаимозачитывают.


Заранее всем спасибочки
С ув.
не трогайте стр.23 и не ведитесь на сказки налоговой
Quote
ОКС
подали декларацию за июль, в которой есть новый минус по НДС (стр 19) - 100 грн. и старый минус (стр 21, 22, 24) - 50 грн.
Возник вопросик - могу ли я в августовской декларации всю сумму 150 грн. поставить в гр.23.2? Этот НДС оплачен в августе деньгами.
В налоговой говорят делать так , по лицевому зависнет типа бюджет нам должен, они тогда выписывают НУР и все это взаимозачитывают

Яке ППР вони виписують???? Ви або до кінця нерозумієте що вони Вам пропонують або нам не до кінця розказуєте!!!!
Якщо Ви поставите 150 грн. в 23.2 і Вам цю суму підтвердять (ніякого ППР не виписують), а на особовому рахунку у Вас вже був борг (по попердній перевірці) то вони взаємозарахуються.
Якщо Ви поставите 150 грн. в 23.2 і Вам цю суму не підтвердять (ППР В1), а на особовому рахунку у Вас вже був борг (по попердній перевірці) то виникне ще один борг (штраф) по новій перевірці.
Якщо Ви не поставите 150 грн. в 23.2, але перевірка (камеральна, невиїзна) сама побачить що у вас все оплачено, Вам можуть зробити ППР В2 (без штрафів), і ця сума 150 грн. закинеться на особовий рахунок, а на особовому рахунку у Вас вже був борг (по попердній перевірці) то вони взаємозарахуються.

3-ій варіант - the best
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048899999999999