Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!!
Подскажите, пожалуйста, прошла проверка, предлагают закрыть сумму штрафа (штраф по НДС), возмещением того же НДС (накопилась сумма в 24 стр. декларации). Вроде дир согласен, не знаю как это делается на практике. Как все правильно пооформлять? Может кто сталкивался? Надо ли что бы этот кредит был оплачен?

Заранее всем спасибочки
С ув.
24я строка в карточку не идет
я бы не связывалась с этим
в любом случае ни на какие мутки с их стороны не идите, только путем заявления в 23ю строку, но это через 2 месяца
т.е. 23 в карточку попадает как обязательство бюджета перед вашим предприятием, плюс штраф как уже Ваше обязательство перед бюджетом и оно сворачивается


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
спасибки, правильно ли я понимаю, что если появляется сумма в 23 стр. декл., то это должен быть оплаченный НК?


и еще в декл. есть строка 21.03 "Зменшено-збільшено залишок від"ємного значення за результатами перевірки податкового органу" - может можно писать туда сумму возмещения с минусом?
не знаю
оплаченный кредит - означает, что Вы в месяце, когда заявляете возмещение заплатили поставщику живыми деньгами по тем налоговым, которые заявляете


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
ОКС
и еще в декл. есть строка 21.03 "Зменшено-збільшено залишок від"ємного значення за результатами перевірки податкового органу" - может можно писать туда сумму возмещения с минусом?

Не трогайте вы эту строку. Думаю, это только по результатам проверки именно возмещения.
Quote
ОКС
и еще в декл. есть строка 21.03 "Зменшено-збільшено залишок від"ємного значення за результатами перевірки податкового органу" - может можно писать туда сумму возмещения с минусом?

Для більш повної відповіді, потрібно знати всі результати Вашої перевірки і всі ППР...
Якщо Ви заявляли ПДВ до бюджетного відшкодування (р.23.1 чи 23.2) і вам цю суму не підтвердили (але податковий кредит не знімали!!!), то непідтверджену суму бюджетного відшкодування в декларації за місяць в якому Ви отримали ППР ставите в графу 21.3 але зі знаком "+"!!!! В результаті у Вас збільшується 24 рядок. Але ще раз повторю, потрібно бачити всі результати по перевірці, тоді лише можна щось радити...

А що до: "предлагают закрыть сумму штрафа (штраф по НДС), возмещением того же НДС (накопилась сумма в 24 стр. декларации)". Яким саме чином? Можливо у Вас є невідшкодована сума ПДВ (яка вже перевірена, але просто невідшкодована, це якщо Ви не перший раз заявляєте), тоді штраф може зарахуватись з неї. Або ж у Вас є інша переплата на особовому рахнку по ПДВ (якої вистачить щоб перекрити штраф. Звірялись з ДПІ?).
Ну а варіант: оплачене ПДВ з 24 рядка "підняти" в 23 рядок (23.1 чи 23.2) містить у собі багато "підводних каменів". Потрібно дивитись періоди виникнення відємного значення (додаток 2, якщо він правильно заповнений), оплату даного відємного значення і вираховувати коли підприємство вперше мало право на отримання бюджетного відшкодування по такому відємному значенню. Як правило, якщо 24 рядок великий і тягнеться давно - то потрібно заявляти через уточнення до конкретних місяців... Якщо щось не так зробите - заплатите штраф попередній + новий!
Большое всем спасибочки!

поднимаю темку, есть еще вопросики

подали декларацию за июль, в которой есть новый минус по НДС (стр 19) - 100 грн. и старый минус (стр 21, 22, 24) - 50 грн.
Возник вопросик - могу ли я в августовской декларации всю сумму 150 грн. поставить в гр.23.2? Этот НДС оплачен в августе деньгами.
В налоговой говорят делать так , по лицевому зависнет типа бюджет нам должен, они тогда выписывают НУР и все это взаимозачитывают.


Заранее всем спасибочки
С ув.
не трогайте стр.23 и не ведитесь на сказки налоговой
Quote
ОКС
подали декларацию за июль, в которой есть новый минус по НДС (стр 19) - 100 грн. и старый минус (стр 21, 22, 24) - 50 грн.
Возник вопросик - могу ли я в августовской декларации всю сумму 150 грн. поставить в гр.23.2? Этот НДС оплачен в августе деньгами.
В налоговой говорят делать так , по лицевому зависнет типа бюджет нам должен, они тогда выписывают НУР и все это взаимозачитывают

Яке ППР вони виписують???? Ви або до кінця нерозумієте що вони Вам пропонують або нам не до кінця розказуєте!!!!
Якщо Ви поставите 150 грн. в 23.2 і Вам цю суму підтвердять (ніякого ППР не виписують), а на особовому рахунку у Вас вже був борг (по попердній перевірці) то вони взаємозарахуються.
Якщо Ви поставите 150 грн. в 23.2 і Вам цю суму не підтвердять (ППР В1), а на особовому рахунку у Вас вже був борг (по попердній перевірці) то виникне ще один борг (штраф) по новій перевірці.
Якщо Ви не поставите 150 грн. в 23.2, але перевірка (камеральна, невиїзна) сама побачить що у вас все оплачено, Вам можуть зробити ППР В2 (без штрафів), і ця сума 150 грн. закинеться на особовий рахунок, а на особовому рахунку у Вас вже був борг (по попердній перевірці) то вони взаємозарахуються.

3-ій варіант - the best
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039900000000001