Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как правильно заполнять налоговую накладную?

Відправлено користувачем buh-psf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
RAT
не буду вдаваться в дискуссию по поводу вида договора, а вот прочерк в номере договора уже ставить не надо по порядку 10

не нашла в порядке № 10 про то что не нужно ставить прочерк(((Где это написано не подскажете....
нашла вот "У графі „Вид цивільно-правового договору” податкової накладної зазначається вид цивільно-правового договору згідно з видом договірних зобов’язань, визначених Цивільним кодексом України. Дата укладання договору заповнюється в порядку, передбаченому абзацом другим пункту 3 цього Порядку.", но ни слова про прочерк....

??
А при чем здесь дата первого события? Если договор заключили 1 января, а оплата по нему идет целый год, там же пишется номер дата договора. Эта дата к 1 событию никакого отношения не имеет и в случае с устным договором.
прочерк - это фраза про то, что незаполененные поля НН не прочеркиваются

как я заполняю? дата и номер счета, договр купли продажи (без слова устный)


Quote
RAT
прочерк - это фраза про то, что незаполененные поля НН не прочеркиваются

как я заполняю? дата и номер счета, договр купли продажи (без слова устный)

Спс,вопрос встал потому что начали звонить покупатели и на вот такие мелкие вещи(без договоров) просить переделать НН(которые уже давно зарегены-импортangry smiley) что бы дата договора была датой первого события а номер прочерк...Вот пытаюсь выяснить как же все таки правильно....
я наверное слепая............Уважаемые бухгалтера..тыкните носом где в порядке написано что прочерки и другие знаки не ставятся в клеточах которые не заполняем.....прочитала перепрочитала........вот такое да есть,но это же про Порядковый номер :
"У клітинках порядкового номера податкової накладної, що не заповнюються,нулі, прочерки та інші знаки чи символі не проставляються"..........
В останньому номері Дт/Кт №28/2014 наведено Роз"яснення Міндоходів від 10.06.14 щодо заповнення поля "Вид цивільно-правового договору" в податковій накладній. Таке саме роз"яснення є на цьому форумі, приведене 09.04.2014: [club.dtkt.com.ua]. Це якийсь жарт від Міндоходів? Чи варто звертати увагу на це роз"яснення. Мої контрагенти відмовляються від податкових накладних заповнених згідно цього роз"яснення: "Усний договір поставки, рахунок-фактура від ______ №___".
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032299999999996