Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новая налоговая накладная с 01.03.14

Відправлено користувачем taya2007 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 12 з 25    Сторінки: ПершаПопередні7891011121314151617НаступнаОстання
только индивидуальная налоговая консультация. думаю, они ответят в рамках ЕБЗ
если я оказала 2 консультации по 100грн. Как я в налоговой должна указать: послуга 2 или шт. 2?


Підкажіть, будь-ласка, з якого сайту можна скачати новий додаток 2 до ПН в екселі?
С какой стороны выравнивается текст - справа или слева?
Quote
Афіна
С какой стороны выравнивается текст - справа или слева?
а вы порядок 10 читали слева направо или справа налево?
ребята, у кого есть бланк нн в экселе в книжном варианте, что-то в альбомном не привычно, да и не удобно..........
Quote
RAT
Quote
Афіна
С какой стороны выравнивается текст - справа или слева?
а вы порядок 10 читали слева направо или справа налево?
RAT, свои "умняки" показывайте таким же "умным" налоговикам при проверках.
Quote
Афіна
Quote
RAT
Quote
Афіна
С какой стороны выравнивается текст - справа или слева?
а вы порядок 10 читали слева направо или справа налево?
RAT, свои "умняки" показывайте таким же "умным" налоговикам при проверках.

Ну, грубить-то, зачем, человек Вам ответил, что мы не арабы, и не китайцы, и у нас текст выравнивается по левому краю.

Но, так как в порядке, правило выравнивания для данных реквизитов не определено, то выравнивайте как хотите, правда по китайски (сверху вниз и поворот на 90 гр.) наверное не получится, и не потому что нельзя, а потому, что покупатели Вас не поймут.
Згідно із п. 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 № 10, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.01.2014 за № 185/24962, до розділу І податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, а саме:
Заповнюємо колонки ПН
до графи 3 – номенклатура товарів/послуг продавця;
пишемо = Надання послуг звязку
до графи 5 – одиниця виміру товарів/послуг – грн, шт., кг, м, см, м куб., см куб., л, послуга
тощо;
пишемо = грн = (тому що послуги вимірюються в сумі коштів, які ви платите)
до графи 6 – кількість (об’єм, обсяг) постачання товарів/послуг.
пишемо = 1 =( ви місяць надавали саме цей вид послуги)

якщо заповнити інакше, то як ви заповните колонки 7 - ціна постачання одиниці товару....., 8, 12

Прийшла до такого висновку переглянувши відео в МЕДку = заповнення нової податкової накл =
Інші думки є????
Quote
калинка
тому що послуги вимірюються в сумі коштів, які ви платите
Сказано где? Имхо, единица измерения услуг - "послуга".
Quote
brick
Quote
калинка
тому що послуги вимірюються в сумі коштів, які ви платите
Сказано где? Имхо, единица измерения услуг - "послуга".

Це якшо їх(послуги) можна порахувати - а коли наперед невідомо?!?!?!
От у мене наприклад автомийка і платять авансом кошти і я не знаю
скільки автомобілів буде на сплачену суму обслужено?!?!?!
Тому пишу грн. і вважаю що це правильно...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я еще раз прошу для непонятливых , разъясните : при строительных ремонтных работах / не измеряются поштучно/ и при сдаче в аренду помещений/ не измеряются в метрах/ "Грн" / 5 гр/ "Послуга" / 6 гр/- так было раньше , а теперь ?
brick = Сказано где? Имхо, единица измерения услуг - "послуга".
Сами напишите в колонке 3
В ПН в шапке:
колонка 3 – номенклатура товарів/послуг продавця;
колонка 5 - одиниця виміру товару/послуги
– грн, шт., кг, м, см, м куб., см куб., л, послуга, тощо;
- послуга- забыли убрать при переписывании инструкции и все ломаем копья - как правильно.
Шустрик = вы включили логику.
1.03 - получив деньги, вы выписываете НН на оказание услуг согл договора, а 31.03. = вы закрываете актом количество услуг, оказанных на эту сумму.
Эту головоломку и создали для того, чтобы мы сами ковали свое счастье!!!!!!!!!!!!!!
А вирівнювання,н-д,в заголовках продавець,покупець.місцезнаходження, вид договору,форма проведення розрахунків? по якій повинно бути стороні???І якщо ми надаємо послуги,н-д,автостоянки,гр.5 і гр.6 що має бути?????
А мне интересно, как закроется счет 6432 если у меня половина контрагентов не плательщики НДС ФОПы, и я выпишу налоговую накладную на "Неплатник податку"
гр. 5 - Послуга гр.6 - 1, а з приводу вирівнювання, то в Порядку пишеться лише про цифрові показники (ІПН, номер телефону) вирівнюються по правому кпаю.
5555 Як заповнюються графи 5 і 6 податкової накладної у разі постачання послуг, у т.ч. у разі часткового постачання

Коротка:
У разі складення податкової накладної на повне постачання послуги, або на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) в повному обсязі, у графі 5 податкової накладної зазначається одиниця виміру «послуга», а в графі 6 зазначається «1».
У разі складення податкової накладної на часткове постачання послуги, або на суму попередньої оплати частини вартості послуги, у графі 5 податкової накладної зазначається слово «послуга», а в графі 6 - відповідна частка наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Наприклад, у разі постачання частини послуги, яка відповідає половині обсягу, вказаного у договорі, або у разі отримання суми попередньої оплати половини договірної вартості послуги, у графі 6 вказується число «0,5».
Повна:
Відповідно до п. 201.2 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику.
Пунктом 201.7 ст. 201 ПКУ визначено, що податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).
Згідно із п. 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 № 10, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.01.2014 за № 185/24962, до розділу І податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, а саме:
до графи 3 – номенклатура товарів/послуг продавця;
до графи 5 – одиниця виміру товарів/послуг – грн, шт., кг, м, см, м куб., см куб., л, послуга тощо;
до графи 6 – кількість (об’єм, обсяг) постачання товарів/послуг.
У клітинках податкової накладної, які не підлягають заповненню, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляються.
Враховуючи зазначене, у разі складення податкової накладної на повне постачання послуги, або на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) в повному обсязі, у графі 5 податкової накладної зазначається одиниця виміру «послуга», а в графі 6 зазначається «1».
У разі складення податкової накладної на часткове постачання послуги, або на суму попередньої оплати частини вартості послуги, у графі 5 податкової накладної зазначається слово «послуга», а в графі 6 - відповідна частка наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Наприклад, у разі постачання частини послуги, яка відповідає половині обсягу, вказаного у договорі, або у разі отримання суми попередньої оплати половини договірної вартості послуги, у графі 6 вказується число «0,5».
А хотите еще одно? У меня 8-ка, лицензионная. Так вот в правом верхнем углу там, где "ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства доходів і зборів України 14 січня 2014 року № 10"
написано "ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 р. № 10
Давайте отгадаем: исправят ли про "14.01.2014" в релизе, который ожидается в начале апреля eye popping smiley
Ну не занимайтесь буквоедством. Что 14.01.2014 - это не 14 січня 2014??? Или уже шапка бланка является обязательным реквизитом? Зашугала уже Вас налоговая в конец.
не, ну шапка является такой же частью НН, как и остальной текст. как -у и прочее. думаю, что налоговики дадут добро на обозначение даты приказа и буквенным и числовым образом, и нарушением это не будет
Quote
RAT
не, ну шапка является такой же частью НН, как и остальной текст. как -у и прочее. думаю, что налоговики дадут добро на обозначение даты приказа и буквенным и числовым образом, и нарушением это не будет
Вовсе не такой частью, как остальной текст. Бланк должен на 100% соответствовать образцу, иначе "НН выполнена на ненадлежащем бланке, поэтому и недействительна". Это про то, что мы заполняем, дают разъяснения, что заполнять допустимо по-разному.
Quote
Blick
Ну не занимайтесь буквоедством. Что 14.01.2014 - это не 14 січня 2014??? Или уже шапка бланка является обязательным реквизитом? Зашугала уже Вас налоговая в конец.
так это не я - покупатели
Ну а вообще логично - есть утвержденный бланк - нужно придерживаться
думаю, это какой то лектор опять по Украине проехался с семинарами и понеслась волна бреда


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
вообще-то в порядке написано, что "номери вирівнюються по правій межі поля, а решта клітинок не заповнюється" !!!! [zakon4.rada.gov.ua]
Quote
Tetiana
А хотите еще одно? У меня 8-ка, лицензионная. Так вот в правом верхнем углу там, где "ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства доходів і зборів України 14 січня 2014 року № 10"
написано "ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 р. № 10

я может чего-то не понимаю ... а как разница?? дата ж правильная...eye rolling smiley
Quote
bonyblu
Quote
Tetiana
А хотите еще одно? У меня 8-ка, лицензионная. Так вот в правом верхнем углу там, где "ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства доходів і зборів України 14 січня 2014 року № 10"
написано "ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 р. № 10

я может чего-то не понимаю ... а как разница?? дата ж правильная...eye rolling smiley
В приказе в самом приложении именно так написано "14 січня 2014 року". Хоть и смысл от этого не меняется, но бланк есть бланк. И покупатели уже звонили - я сама на это внимание даже и не подумала бы обращать - 8-ка-то лицензионная - почему-то хочется доверять без оглядки - зачем же тогда лицензию оплачивать?!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 12 з 25    Сторінки: ПершаПопередні7891011121314151617НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049399999999999