Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Накази (правила ведення)

Відправлено користувачем Oksi1221 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Вирішила розібратись з наказами, і от читаю що мають бути 4 різні журнали реєстрації наказів, і задумалась до якого виду віднести Наказ з введення в експлуатацію ОЗ/НА (з основної д-сті чи з адмін господар питань)? Але взагалі підприємство в нас невелике чи можна вести один журнал реєстрації наказів? хто перевіряє правильність ведення цих журналів? дякую
Взагалі не веду - папочка з наказами стоїть і навіть не заморочуюсь...
Хоча не стверджую, шо так правильно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
То у Вас що одна нумерація?


угу...
А шо їх так багато?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ну взагалі має бути:Згідно зі ст.. 16 Переліку, виділяють чотири групи наказів:
- з основної діяльності;
- з адміністративно-господарських питань;
- з кадрових питань тривалого строку зберігання;
- з кадрових питань тимчасового строку зберігання.
І відповідно 4 нумерації, але оскільки в нас маленьке підприємство то думаю чи можна вести одку нумерацію.
а вы себе приказом по учетной политике введите один журнал и все

разделяют приказы не потому что следуют порядку. кто за это штрафовать будет? разделяют, так как разные сроки хранения, при проверках нужны приказы по ОС, по командировкам, по зп и тд. по своей деятельности и сделайте разбивку так, чтоб при проверке было легко найти, вытащить из папки, или потом в архив сдать. проблема - журналы приказов!

на больших предприятиях имеет смысл сам журнал вести, что толмуда папок не переворачивать, а найти по списку. а вам журнал не нужен.
То що взагалі журналу не вести?
Тоже не веду журналы, но приказы по кадрам отделяю, они у меня № 1-к, 2-к, и т.д. Получается у меня 2 вида приказов: 1 - по кадрам, 2 - остальные.
я веду реестр в экселе
скорее для себя - чтоб не рыться в приказах, если нужен № дата
потом распечатываю - и у меня журнал)

______________________________

Зрозуміло, дякую за відгуки.
а в мене і журнал наказів на ОЗ, і на відрядження окремо, і на все решта , тобто 3 журнала
а кто может дать пример наказ на ОС
Quote
Lelka1703
а кто может дать пример наказ на ОС

НАКАЗ
29 червня 201___ р. м. Київ № 02/Ф

Про введення в експлуатацію основних засобів та МНМА та визначення строків їх експлуатації

(відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні, Податкового Кодексу України, а також П(с)БО № 7 «Основні засоби», облікової політики підприємства)

В зв’язку з придбанням МНМА для використання в господарській діяльності
Наказую:

1. Постійно діючій комісії, для введення в експлуатацію і списання основних засобів, МНМА, ІНМА, створеною наказом № 1/Ф від 01.06.201_р ввести в експлуатацію та встановити строки експлуатації наступних об’єктів:

№ п/п Найменування К-сть, шт. Строк
експлуатації, міс.
1 Шафа SL-65T (сейф) 1 36

2 Бухгалтерії відкрити та вести облік вищевказаного малоцінного необоротного матеріального активу, занести до 11 групи: малоцінні необоротні матеріальні активи зі строком корисного використання 3 роки, застосувати метод нарахування амортизації – 100% вартості об’єкта.

3 Матеріально-відповідальною особою призначити бухгалтера - ФИО

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.






Директор ФИО
А я всегда думала, что ОС - особовий склад, а движение основных средств в ОД или АГЧ.
Я журнал приказов тоже не веду. Но насколько я знаю - это не просто журнал регистрации приказов (№, дата), а именно все приказы по порядку, переписанные "от и до" - т.е. все содержание.
Та не, "от и до" - сильно много) Скорее очень краткое содержание вроде "Про надання відпустки Івановій І.В."
Разделяете на столько обозначений, на сколько вам удобно - в зависимости от того, какие виды приказов приходится задним числом делать >grinning smiley< Можно вообще на все сплошную поставить, но если кадры, например, делаешь вовремя, а ОС как время лишнее найдется сразу за квартал-полгода-год, то, как понимаете, нумерация не по порядку как-то нехорошо winking smiley
Журнал не веду. Если у меня по 10 в год каждого вида, то для меня не вопрос перебрать их все в компе или в папке.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033099999999997