Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уже вопросы после получения вытяга из сист.ел.адм.

Відправлено користувачем ill 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 16    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
detektiv
Quote
natalka_l
Inna0208,
я впевнена що там сума в рядку 8 витяга така як сума в рядку 9 деки )))
Например у меня они разные в деке ряд.9 - 3тыс. в вытяге 5тыс. В деке все рядки заполнены. Где берется стр.8?
і у вас в витягу р.8 (5000) =р.9(3000) +р.18(2000) декларації
Да ,я и не думала так суммировать, а тут написали я проверила точно сошлось. Вот теперь думаю как это так. По деке ряд.9 = ряд.9.1. заполнены. Почему НО попадают дважды в ряд.6 и в ряд.8. Что-то ничего уже не понимаю.
detektiv !нас уже двое, разберемся!
вдвоем не страшно
к 20-му еще "подтянуться"


сколько раз можно подавать нову звитну?
Так я ж не нахожу ошибку, что я могла неправильно заполнить, заполняла деку в опз а потом импортировала в медок (т.к.1с еще не обновлено). Заполнены следующие стр.: 1.1, 9 и 9.1, 10 и 10.1, 17,18,25 и 25.1 все ничего нового нет аналогично всем декам. Проверте меня.
Quote
Oxi
сколько раз можно подавать нову звитну?
та хоть кожень день, по-пару раз на день smiling smiley по 20.03.2015 включно. Тільки чи "формула" до цього готова ))) ?

Слухайте, а є тут люди які вже здали деку і в них витязі 8 рядок не заповнений? Просто, мало ймовірно що двоє різних людей, заповнили деку з одинаковими помилками... - можливо це все-таки "недопрацювання" программістів ДФСУ (неправильно формулу забили)?
Якщо в завтрашньому витязі нічого не змінитися і нічого не знайдете - потрібно перезвонити до IT-шників дфсних...
Quote
Julya
У мене було повернення коштів, тому робили РК мінусове (разом з контрагентом) до податкової накладної за серпень 2014 року. ПН за березень ще не реєструвала. У витягу рядок 6 по зобов'язанням не сходиться рівно на суму мінусового РК до серпневої накладної. Рядок 3 можна буде звірити тільки отримавши витяг з ЄРНН за сьогодні.
Ну вроді правильно - у Вас же РК за період до 01.02.2015 - а формула ПЗ і РК до них має рахувати за період після 01.02.2015
Я сдала 11.03. по одной фирме и у меня в витяге ничего не поменялось, хотя к оплате в декларации более 5 тыс. Но я сейчас пересмотрела сданную декларацию и у меня не заполнена ст.9.1, только 9. Так что, буду давать нову звитну, тем более что сегодня арендодатели зарегистрировали еще какую-то коммуналку. Кстати, еще один минус этих новвоведений - раньше 15 сдать отчет уже не получается.
Quote
ill
Но я сейчас пересмотрела сданную декларацию и у меня не заполнена ст.9.1, только 9. ...
А заповните 9.1 і з'явиться 8 рядок у витязі grinning smiley

Як здасте нову звітну - відпишіться що там у Вас в Витязі стало з 8 рядком - перевірим "теорію" cool smiley
Quote
natalka_l
Quote
ill
Но я сейчас пересмотрела сданную декларацию и у меня не заполнена ст.9.1, только 9. ...
А заповните 9.1 і з'явиться 8 рядок у витязі grinning smiley

Як здасте нову звітну - відпишіться що там у Вас в Витязі стало з 8 рядком - перевірим "теорію" cool smiley

У меня заполнена 9.1 и сегодня появилось в стр. 8. Во вчерашнем не было, т.к. вытяги один за день и вероятнее всего пришёл тот же вытяг, что и до сдачи деки )
Подскажите, пожалуйста, а рядок 22.1
вы заполняли суммой из вытяга?
Quote
detektiv
Так я ж не нахожу ошибку, что я могла неправильно заполнить, заполняла деку в опз а потом импортировала в медок (т.к.1с еще не обновлено). Заполнены следующие стр.: 1.1, 9 и 9.1, 10 и 10.1, 17,18,25 и 25.1 все ничего нового нет аналогично всем декам. Проверте меня.
у меня, вместо 10 и 10.1 заполнены 10.1 и 10.1.1
Quote
oksentiy
Quote
detektiv
Так я ж не нахожу ошибку, что я могла неправильно заполнить, заполняла деку в опз а потом импортировала в медок (т.к.1с еще не обновлено). Заполнены следующие стр.: 1.1, 9 и 9.1, 10 и 10.1, 17,18,25 и 25.1 все ничего нового нет аналогично всем декам. Проверте меня.
у меня, вместо 10 и 10.1 заполнены 10.1 и 10.1.1
правильно, там где 10 - Х
Quote
natalka_l
Quote
ill
Но я сейчас пересмотрела сданную декларацию и у меня не заполнена ст.9.1, только 9. ...
А заповните 9.1 і з'явиться 8 рядок у витязі grinning smiley

Як здасте нову звітну - відпишіться що там у Вас в Витязі стало з 8 рядком - перевірим "теорію" cool smiley
і що робить з тією "теорією"?
нічого?
У меня кредит в этом вытяге не учитывает сумму полученного плюсового РК eye popping smiley Хотя РК этот затянут из ЕРНН
Отчитываюсь после сдачи деклараций по 4 фирмам:
1 фирма:
До сдачи по вытягу НО и НК совпадало, в декларации ст.1.1, 9,9.1, 10.1.1, 11.1 и ст.18,25.1
После сдачи в вытяге стр. 8 = ст.9.1+ст.18 и ст.8 увеличивает минус в ст.2
2 фирма:
До сдачи не совпадало НО ( на ел.счете не было и нет одной зарег. мной нн), в декларации аналогично предыдущей конторе и в вытяге аналогично стр.8 = ст.9.1+ ст.18 и ув. минуса в ст.2
3 фирма:
До сдачи все совпадало, в декларации есть еще ст.12.1.1(таможня),ст 14.1(не хоз.), ст15 (распред). И ст.18
В вытяге - ст.9.1+ ст.18 - НДС расчетный по не включенному налоговому кредиту (т.е НДС по ст14.1 + 15.2).
Но это я так думаю, потому что все пересчитала и сумма сошлась только с этими позициями. Ну и на ст.8 больше минус в ст.2
4 фирма:
До сдачи все совпадало, но после уточненок за декабрь и январь, у меня в январе была ст. 20.2 и 24, которую я поставила в ст.20.1= ст.18, в ст. 25 пусто. В вытяге ст.8= ст.9,1+ст.18- ндс по ст.14.1+15.2. и опять таки минус в ст.2. И плевать тот счет хотел на всякие 20.1.
Да, одна из этих декларация - звитна нова, та которую сдала без ст. 9.1, а только ст.9 - сейчас заполнила и рядок 8 в вытяге появился.
Мое мнение о реализации этой схемы учета исключительно нецензурное.
Яку суму вписувати у додаткове поле рядка 22.1 Декларації ПДВ за лютий 2015 р. ? Якщо з Витягу спецрахункуПДВ - то який там п/н рядка ?
Аналогічна ситуація: після подачі звітної нової, в якій заповнено рядок 9.1, в витягу по рахунку заповнився рядок 8 (правда цифра в ньому з копійками, а значить підтягується не з декларації, де числа цілі, а з витягу).
І ще: чомусь рядок 9,1 автоматично не заповнюється медком, лише ручками. Медок переважно автоматично заповнює потрібні рядки, або нагадує, що їх потрібно заповнити руками.
Напрошується ряд висновків:
1. Ми невірно розуміємо значення рядка 9.1! Який зміст цього рядка?
2. Напартачили програмісти при складанні витяга.
3. Здавти декларацію без рядка 9,1, так "красивіший" витяг по рахунку получається smiling smiley)
Quote
anjellicca
Яку суму вписувати у додаткове поле рядка 22.1 Декларації ПДВ за лютий 2015 р. ? Якщо з Витягу спецрахункуПДВ - то який там п/н рядка ?
Додаткове поле в рядку 22.1 розділу ІІІ декларації передбачено для відображення реєстраційної суми податку, обчисленої на момент подання такої декларації, а рядок 22.1 передбачений для відображення суми перевищення від’ємного значення, що зазначено в рядку 22 декларації над реєстраційною сумою, вказаною у додатковому полі в рядку 22.1.

Водночас у період роботи системи електронного адміністрування податку на додану вартість у тестовому режимі, податкові накладні реєструються платниками податку в ЄРПН без обмеження реєстраційною сумою, а тому у тестовий період реєстраційна сума може мати від’ємне значення.

Таким чином, з метою недопущення некоректного заповнення показників податкової звітності з ПДВ за звітні періоди з лютого 2015 року до завершення тестового режиму роботи системи електронного адміністрування податку на додану вартість:

якщо реєстраційна сума має позитивне значення, то така сума зазначається в додатковому полі рядка 22.1 декларації, а в рядку 22.1 декларації відображається сума перевищення від’ємного значення над реєстраційною сумою. Така сума перевищення від’ємного значення над реєстраційною сумою переноситься до рядка 24 декларації;

якщо реєстраційна сума має від’ємне значення, то в додатковому полі рядка 22.1 декларації зазначається "0", а сума від’ємного значення з рядка 22 декларації переноситься до рядка 22.1 та рядка 24 декларації.
Да, действительно суммы с копейками в вытяге, значит цифры берутся не из самой декларации.
Скорее всего из дод.5 .
Quote
Oxi
і що робить з тією "теорією"?
нічого?
я ж написала:
Quote

...Якщо в завтрашньому витязі нічого не змінитися і нічого не знайдете - потрібно перезвонити до IT-шників дфсних...
Якщо Ви самі не потурбуєтесь щоб у Вас були правильні показники - то навряд чи це хтось зробить... Чим раніше працівникии ДФС дізнаються про "проблему", тим раніше вони почнуть з цим щось робити...

Я вже ще раз перечитала Порядок заповнення деки - про рядок 9.1 в Порядку нічого не зазначено confused smiley, хоча в деці навпроти 9.1 чітко зазначено:
Quote

Сума по операціях, дата виникнення податкових зобов'язань по яких припадає на період після 01 лютого 2015 року (рядок 1.1 + рядок 1.2 + рядок 7 + рядок 8.2.1 + рядок 8.2.2 + рядок 8.3 + рядок 8.4.2)
дані всіх рядків у нас є, ніяких приміток і зносок немає - значить потрібно заповнювати...
А в Порядку електронного адміністрування ПДВ [search.ligazakon.ua], також чітко зазначено про формулу:

Quote

еПеревищ - загальна сума перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником податку у поданих контролюючому органу податкових деклараціях з податку, суми податку, зазначеної у складених таким платником податкових накладних, зареєстрованих у Реєстрі, яка визначається як різниця між:

сумами податкових зобов'язань за операціями з постачання товарів (послуг) та отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України, здійсненими після 1 лютого 2015 р., та їх подальшого коригування згідно із статтею 192 Податкового кодексу України, задекларованими платником у податкових деклараціях з податку (поданих контролюючому органу починаючи з податкової звітності за лютий 2015 р. для платників податку, що застосовують місячний звітний період, за I квартал 2015 р. - для платників податку, що застосовують квартальний звітний період) з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них;

сумами податку, зазначеними платником податку в податкових накладних, що складені за такими операціями (в тому числі податкових накладних, які не видаються отримувачу, а також складених під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України), здійсненими після 1 лютого 2015 р., та розрахунків коригування до них, зареєстрованих в Реєстрі.

Виходить в ДФС неправильно...
Quote
brick
У меня кредит в этом вытяге не учитывает сумму полученного плюсового РК eye popping smiley Хотя РК этот затянут из ЕРНН
РК до ПН за який період? Якщо за період до 01.02.2015 - то його там і не повинно бути.
Абс согласна с анализом natalka_l.
Для статистики. Два предприятия, алгоритм совершенно идентичен.
Перед подачей деки тщательно сверилась с вытягом, всё совпадало до копейки. После подачи деки в строке 8 появилась сумма, равная (НДС к уплате по деке/округлённая + НДС к уплате по данным ЕРНН/с копейками + НДС/налоговый кредит по деке).
Другого варианта, как тот, что в вытяге забито что-то не то, не вижу.
Кстати. Строка 9.1 сформулирована таким образом, что не заполнить её невозможно, и в ОПЗ она заполняется автоматически. Можно было бы ещё пофантазировать, что, дескать, перепутано "до" и "после" 01.02, но там указана формула расчёта.
Quote
natalka_l
Quote
brick
У меня кредит в этом вытяге не учитывает сумму полученного плюсового РК eye popping smiley Хотя РК этот затянут из ЕРНН
РК до ПН за який період? Якщо за період до 01.02.2015 - то його там і не повинно бути.
У меня тоже в вытяге по счету не учитывается сумма коректировки к январской налоговой.Хотя она зарегистрирована.Эту сумму где то отдельно нужно указывать???Подскажите пожалуйста.
я думаю, Вытяги еще в процессе обкатки. Это же первая дека, данные которой должны согласовываются с Вытягом. Тренируются еще...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
После прочтения данной ветки сделал декларацию "звитну нову", в строке 9.1 поставил прочерк. Перезапросил ведомость про состояние спецсчета - строка 8 ушла полностью. Пока оставлю так. Спасибо за конструктивное обсуждение. Ох еще намучаемся с этими спецсчетами. Всем будет максимально выгодно тянуть 15 дней до регистрации наложек. Получится клиент оплатил сегодня, мы на поставщика оплатили на след. день. Через 15 дней я обязан свою налоговую зарегистрировать, а поставщик протянет еще день. Мне придется реальные деньги закидывать что-бы регистрация состоялась.
Quote
ak9999
После прочтения данной ветки сделал декларацию "звитну нову", в строке 9.1 поставил прочерк. Перезапросил ведомость про состояние спецсчета - строка 8 ушла полностью. Пока оставлю так.
Простите великодушно, но мне это не кажется правильныи решением. Вытяг работает в тестовом режиме, но декларация-то в рабочем.
Впрочем, до конца недели есть ещё время, может быть они ещё выдадут что-то вразумительное.

Кстати, уважаемые коллеги. Дополнительное поле в строке 22.1 в случае положительного значения регистрационной суммы. "На день подачи декларации" - подачи по факту или имеется в виду 1-е число месяца? Первый вариант как-то зыбок. Взял вытяг за предыдущий день, к обеду раздуплился подать деку, а с утреца тебя, оказывается, осчастливили парой-тройкой входящих накладных, а ты об этом узнаешь вечером.
*У меня положительная на момент подачи, я её нарисовала. Дека тоже положительна. Регистрационная сумма прошла в строку 22.1 с минусом, зеркально отразилась в строке 23.3 и соответственно 23 с плюсом, взаимоуничтожилась и исчезла. Кто-нибудь ещё упражнялся подобным образом с подобным результатом..?
Согласен с Вами. Но если к 1.07.15 эти минуса накопятся и не уйдут - можно будет фирму закрывать smiling smiley. Кстати, в последнем обновлении 1С 8.2 строки 9.1 нет.
И Вы тоже правы. Остаётся надеяться, что к 01.07 или ишак сдохнет, или эмир.. и что мы при этом уцелеем.)

Никак не могу поверить, что они ЭТО запустят. А ведь запустят же.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 16    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000671