Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley

Відправлено користувачем Олена 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Податкові накладні, зареєстровані вчасно. Чи маю я право на відстрочення декларування такого податкового кредиту? В Бух журналі вичитали про віновлення відстрочки на 365 днів. А листа від податкової знайти не можу. Може хто знає. Буду вдячна за інформацію)
А навіщо воно вам... декларуйте як є - мало лі шо їм на думку
через місяць спаде...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
кредиту багато, а мінусову здавати не хо(


Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
они и так ваш минус видят
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
а внаступному місяці може бути багацько ПО.
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
если имеете право на НК, то отражайте как есть
а вот при переносе в след декларацию ....кто его знает , не снимут ли в дальнейшем
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
того же мнения) показываю как есть, хоть и минус) надело что-то выкручивать, чтоб оказать услугу своему инспектору
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
в "Податки та бухгалтерський облік" за жовтень 2015р.
Податкові накладні зареєстровані своєчасно, відображаються в ряд.10.1 деларації будь якого періоду "у межах 365 днів" (с)

Коментар написано зсилаючись на лист/розяснення податківців. ось його ї хотілось би побачити. Бо якось зміна термінів із "має право на реєстрацію ПК" на "зобовязаний реєструвати" мене не влаштовує(
[www.google.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Quote
Олена
Податкові накладні, зареєстровані вчасно. Чи маю я право на відстрочення декларування такого податкового кредиту? В Бух журналі вичитали про віновлення відстрочки на 365 днів. А листа від податкової знайти не можу. Може хто знає. Буду вдячна за інформацію)
Таке право (про 365 днів) зберігається у разі реєстрації ПН з порушенням терміну реєстраціії. п.198.6 ПКУ
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Не знаю як у Вас, до нас біжуть податківці на перевірку через пару днів після декларування мінусовки
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
колись так було, зараз ні
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
дякую. Трішки не вірно шукала)
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
раніше можна було показувати мінусовку, але до "возмещения" не подаєш і перевірок не має. А останнім часом є така практика ( буже швидкого приходу податківців після мінусової деки)
Може їхнє становище змінило тенденцію перевірки)
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Пунктом 198.6 статті 198 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) передбачено, що у разі якщо платник податку не включив у відповідному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної.

Що Це ???
Кажись я заплуталась ...
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Quote
Олена
Пунктом 198.6 статті 198 Податкового кодексу України із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) передбачено, що у разі якщо платник податку не включив у відповідному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної.

Що Це ???
Кажись я заплуталась ...
Подивіться тут [officevp.sfs.gov.ua]
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Обсуждалось уже стописят раз. И кто-то включал позже, а потом налоговики заставляли уточненки сдавать...
Раньше бумажные НН мы включали в деку позже, делая вид, что мы их получили с опозданием. И когда-то налоговики еще конверты требовали как подтверждение опоздания... А электронная, зарегистрированная вовремя, опоздавшей быть не может. Зарегистрированная = полученная. Если Вы ее не включили, значит это ошибка, а ошибки исправляются уточненками. Многие путают право на НК и право на включение в текущую деку, а это разные вещи. Подавайте с минусом, никто к Вам не прийдет. Отрицательная декларация - это не повод для проверки. Оно Вам надо с уточненками морочиться?
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
По факту уточненки не просят. Сталкивались в прошлом месяце. Случайно не включили одну налоговую (поздно пришла), включили ее в следующем периоде. Налоговая уточнила в следующем месяце, откуда сумма взялась и согласилась, что все в порядке.



Редаговано разів: 1. Востаннє 07/11/2015 14:38 користувачем МарГГо.
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
что значит (поздно пришла)?
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
значит, что мы сдали декларацию до того, как ее зарегистрировали
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Сейчас фискалы вроде подобрели и разрешили включать позже, но на местах могут быть нюансы. Я бы не рисковала из-за того, чтоб им отчетность не портить. Захотели тотальный контроль НДС - пусть едят что есть.
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Quote
Blick
...
Раньше бумажные НН мы включали в деку позже, делая вид, что мы их получили с опозданием. И когда-то налоговики еще конверты требовали как подтверждение опоздания... А электронная, зарегистрированная вовремя, опоздавшей быть не может. Зарегистрированная = полученная....
Відразу пишу що я за своєчасне включення ПН до ПК.
Але з Вашою теорією не згідна - так як вона базується на колишніх листах податкової (про конверти отримання і т.д.). Де в Кодексі написано що право на ПК в мене виникає тільки якщо я отримаю податкову накладну????
Навпаки, згідно п.198.2 ст.198 Податковий кредит зазначено:
Quote

198.2. Датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше:
-дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг;
-дата отримання платником податку товарів/послуг.
Ні слова про накладну? Далі читаєм. п. 198.6:
Quote

У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді (НЕВАЖЛИВО ЧОМУ) до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної.
Бачиите, в тесті Кодексу навіть написано що отримані ПН платник може не включити. Все згідно Кодексу, і не потрібно нам ніяких листів.
Quote
Бачиите, в тесті Кодексу навіть написано що отримані ПН платник може не включити. Все згідно Кодексу, і не потрібно нам ніяких листів.
тогда почитайте про механизм включения прошлых НН в деку.
Сколько уже копьев тут сломали по поводу этих УР ...
сколько непризнанных деклараций с прошлыми налоговыми...

Quote
значит, что мы сдали декларацию до того, как ее зарегистрировали
ну так это проблема индейцев. ЗАконодательно установлен срок подачи деки 20 дней, срок регистрации НН - 15 дней. В любом случае Вы могли подать звитну нову.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Quote
Ляля - Оля
тогда почитайте про механизм включения прошлых НН в деку.
.
Якщо для Вас Кодекс не аргумент - то скиньте посилання на офіційне джерело - я почитаю
Quote
natalka_l
Quote
Ляля - Оля
тогда почитайте про механизм включения прошлых НН в деку.
.
Якщо для Вас Кодекс не аргумент - то скиньте посилання на офіційне джерело - я почитаю
Я не буду снова развивать эту тему, писано-переписано на этом форуме. Можете найти более ранние темы и найти все необходимые ссылки на НКУ,
Скажу только ,что Вы вырываете цитаты из текста НКУ.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість
від 16.07.2015 № 643-VIII

6. У статті 198:
1) абзац перший пункту 198.1 викласти в такій редакції:
"198.1. До податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з";
2) у пункті 198.2:
абзац перший викласти в такій редакції:
"198.2. Датою віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше";
в абзаці четвертому слова "датою виникнення права на віднесення" замінити словами "датою віднесення";
абзац п’ятий викласти в такій редакції:
"Датою збільшення податкового кредиту орендаря (лізингоотримувача) для операцій фінансової оренди (лізингу) є дата фактичного отримання об’єкта фінансового лізингу таким орендарем";
в абзаці шостому слова "Датою виникнення права замовника на віднесення сум до податкового кредиту" замінити словами "Датою віднесення сум до податкового кредиту замовника";
3) в абзаці четвертому пункту 198.3 слова "Право на нарахування податкового кредиту виникає" замінити словами "Нарахування податкового кредиту здійснюється";
4) в абзаці першому пункту 198.5 слова "відповідні податкові накладні" замінити словами "зведену податкову накладну", а слова "під час придбання або виготовлення яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання починають використовуватися" - словами і цифрами "(для товарів/послуг, необоротних активів, придбаних або виготовлених до 1 липня 2015 року, - у разі, якщо під час такого придбання або виготовлення суми податку були включені до складу податкового кредиту), у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися";
5) пункт 198.6 після абзацу другого доповнити двома новими абзацами такого змісту:
"Податкові накладні, отримані з Єдиного реєстру податкових накладних, є для отримувача товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
У разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної".
У зв’язку з цим абзаци третій - шостий вважати відповідно абзацами п’ятим - восьмим;
в абзаці шостому цифри "180" замінити цифрами "365".
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
Quote
Ляля - Оля
...
Я не буду снова развивать эту тему, писано-переписано на этом форуме. Можете найти более ранние темы и найти все необходимые ссылки на НКУ,
Скажу только ,что Вы вырываете цитаты из текста НКУ.
Мовчання - золото. Особливо коли немає аргументів.
Я все читаю, мені перечитувати не потрібно.
А Ви Кодекс в новій редакції читаєте, чи старими користуєтесь?
Quote
natalka_l
Quote
Ляля - Оля
...
Я не буду снова развивать эту тему, писано-переписано на этом форуме. Можете найти более ранние темы и найти все необходимые ссылки на НКУ,
Скажу только ,что Вы вырываете цитаты из текста НКУ.
Мовчання - золото. Особливо коли немає аргументів.
Я все читаю, мені перечитувати не потрібно.
А Ви Кодекс в новій редакції читаєте, чи старими користуєтесь?
Уважаемая, я знаю Ваше трепетное отношение к моим постам smiling smiley. Только ради Вас я ниже сделала подпись.
Не хочу вступать с Вами в длительную и бесполезную дискуссию.
Вкратце - все НН прошлых периодов включаем через УР. Надеюсь, ссылки на НКУ Вы сами знаете где взять в актуальной версии НКУ smiling smiley. Спасибо за Ваше неусыпное внимание к моей персоне.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Re: ПК знову НДС. Вибачтеconfused smiley
знайшла номер листа. Може кому подтібно.
Податківці у листі від 02.11.2015 р. №24464/10/28-10-06-11 розглянули питання щодо можливості включення у відповідному податковому періоді до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених (нарахованих) у зв’язку з придбанням товарів/послуг та зазначених в податкових накладних, які складені та своєчасно зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних, та повідомили.
Належним чином складена та своєчасно зареєстрована в ЄРПН податкова накладна може бути включена до складу податкового кредиту з ПДВ (шляхом відображення зазначених у ній сум податку в рядку 10.1 розділу ІІ податкової декларації з ПДВ) того звітного періоду, в якому вона складена, або протягом 365 календарних днів з дати її складення у разі включення до поточного звітного періоду.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048700000000002