Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 64 з 139    Сторінки: ПершаПопередні5960616263646566676869НаступнаОстання
Quote
Ira_Sirena
Quote
mary1406
Хтось таки збирається завтра під Верховну Раду? І на яку годину?

Я на завтра не їду. Розіслала листи в різні підприємницькі спілки. Якщо чимсь допоможуть, то буду збирати людей на четвер чи п'ятницю.
mary1406, я вам отписалась в личку, но наверное и я туда не поеду сама
Девочки (и мальчики) давайте к этому походу нормально подготовимся, действительно идти туда трем людям нет смысла, просто будет результат = 0, чисто сходить, что б сходить.....
сегодня звонила на 1+1, переключали и переключали меня на разные телефоны, все спрашивали, вы от кого обращаетесь говорю, что от себя и бухгалтеров Украины, похихикали, но сказали, что им нужно подавать заявку минимум за три дня, ее должны утвердить к рассмотрению, а вообще они такие вопросы по телефону с физ. лицами не решаютsad smiley
Quote
Ira_Sirena
Quote
mary1406
Хтось таки збирається завтра під Верховну Раду? І на яку годину?

Я на завтра не їду. Розіслала листи в різні підприємницькі спілки. Якщо чимсь допоможуть, то буду збирати людей на четвер чи п'ятницю.

напишіть куди писали і я напишу ще
Сегодня опять внесли законопроект №2498а об отмене отчетов 1-РА в порядок денний. Будем надеяться, что до него сегодня дойдет очередь.


Quote
milafon
Сегодня опять внесли законопроект №2498а об отмене отчетов 1-РА в порядок денний. Будем надеяться, что до него сегодня дойдет очередь.

Будемо чекати і надіятись!
Стою під ВР вже годину, нікого тут немає, плакат звичайно забула, бо верталась за парасолькою, короче, не мій день сьогодні, приїде додому скину фотки пустої площі, буде злива страшенно парить
Я не розумію наших бухгалтерів - невже всіх влаштовує сума штрафу??? Невже у всіх підприємців все з обліком товару на складі на "5+"??? Чи всі тихо сподіваються, що їх це ніколи не зачепить ні перевірка, ні збій в системі при поданні звіту, ні життєві ситуації, ні людський фактор ? Я сиджу зараз на багатьох форумах в такій темі і бачу, що там пишуть. Лише ОДИНИЦІ готові боротися з системою, ОДИНИЦІ.
так должно быть у всег на складе 5+.
а попросту "алкоголики" привыкли взятки платить, я думаю
Quote
Nika2556
Я не розумію наших бухгалтерів - невже всіх влаштовує сума штрафу??? Невже у всіх підприємців все з обліком товару на складі на "5+"??? Чи всі тихо сподіваються, що їх це ніколи не зачепить ні перевірка, ні збій в системі при поданні звіту, ні життєві ситуації, ні людський фактор ? Я сиджу зараз на багатьох форумах в такій темі і бачу, що там пишуть. Лише ОДИНИЦІ готові боротися з системою, ОДИНИЦІ.

Давайте збиратись, але має бути досить людей, щоб чогось добитись!
Quote
Котег :-)
так должно быть у всег на складе 5+.
а попросту "алкоголики" привыкли взятки платить, я думаю

Навіщо Ви вириваєте слова з контексту? 17000 грн за помилки у звіті - це катастрофічно багато для підприємця, який має один єдиний магазин в тому ж самому селі.
да smiling smiley бідний нещасний підприємець в селі, в якого все на 5+ на складі smiling smiley
Quote
Котег :-)
да smiling smiley бідний нещасний підприємець в селі, в якого все на 5+ на складі smiling smiley

Я щиро сподіваюся, що у Вас все буде ОК winking smiley
скільки раз хочу підписати петицію пише мені за кожним разом "Помилка токена " що це хто знає?
А мне такое

Виникла помилка!

Оновіть сторінку або спробуйте ще раз пізніше!
Quote
lena_ryabchenkomailua
скільки раз хочу підписати петицію пише мені за кожним разом "Помилка токена " що це хто знає?

Спробуйте вийти і зайти ще раз!
Quote
ksenja1085
щось чути , розглядали чи ні?

зараз розглядають!!!!
погана новина:

14.06.2016 16:58:59

За-171 Проти-2 Утрималось-38 Не голосувало-125 Рішення не прийняте
Не отменили, завалили, а Оксана Продан даже не голосовала, с кем то разговаривала, как раз показали. Вот так.
пойду подам завтра все лицензии на аннуляцию. Дешевле будет
Твари!Как можно так издеваться над людьми!
"Не голосувало-125 " на работу не ходят ,а если и ходят то голосуют ,только то,что в их интересах.
а Оксана Продан, даже не выступила в защиту законопроекта, может они как то по другому отменят. Вероятней всего, его принимали для штрафов, а не для отмены.
Треба щось робити, потрібно об'єднуватися і впливати. Коли в минулому році підприємці вийшли до ВРУ за відміну обов'язкової реєстрації РРО - депутати швидко чухалися.
Надо ВСЕМ писать сюда:
[fortetsya.org.ua]
и поинтересоваться почему хотя бы она не голосовала.
Vasin
если Вы про Продан, то она голосовала. Посмотрите поименное голосование.
Я видел, что она стояла разговаривала как раз во время голосования, но возможно возле своей кнопки и проголосовала.
Quote
Tanya159
Quote
Nika2556
Я не розумію наших бухгалтерів - невже всіх влаштовує сума штрафу??? Невже у всіх підприємців все з обліком товару на складі на "5+"??? Чи всі тихо сподіваються, що їх це ніколи не зачепить ні перевірка, ні збій в системі при поданні звіту, ні життєві ситуації, ні людський фактор ? Я сиджу зараз на багатьох форумах в такій темі і бачу, що там пишуть. Лише ОДИНИЦІ готові боротися з системою, ОДИНИЦІ.

Давайте збиратись, але має бути досить людей, щоб чогось добитись!
Давайте збиратись!
я в розвідку сьогодні з'їздила, місця там достатньо, щоб розмістилось хоч 1000, хоч 2000 бажаючих, охорони багато, заборонили мені фотографувати, сказали "НЕМОЖНА", на питання "ЧОМУ?", сказали "НЕМОЖНА"







от я безграмотна , тільки помітила, що пишеться "Маріїнський"
соррі
Quote
panysia
СУКИ
100%
я бы еще и похлеще выразилась
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 64 з 139    Сторінки: ПершаПопередні5960616263646566676869НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053400000000003