Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 67 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6263646566676869707172НаступнаОстання
У Фортеці сказали, що поправки в 4646 внесуться під час розгляду, але на цьому тижні його ще не розглядатимуть.
Quote
Котег :-)
Quote
artur2013
Сделайте,пожалуйста,образец письма,а мы будем распространять его.
это я к тому, что в письме такой вопрос: почему повышают нам, ТОРГОВЦАМ АЛКОГОЛЕМ, у которых маленькие дети, а не пьяным водителям?! Ирония ясна? Всмысле, сразу понятно почему! smiling smiley Кто напоил водителей? smiling smiley
))) це так)) ну то все на емоціях написано) Це потрібно викинути, ще щось розумне додати і справді писати колективні листи з 'живими' підписами.
То що робимо? Хтось занесе ту заяву?


Ось ще одна розумна відповідь.

Здравствуйте! К сожалению, Решение № 49 н­а сегодняшний день является не единственн­ым в своей цели- усложнить,а то и уничтож­ить средний и малый бизнес. Каждый день п­редприниматели вынуждены подстраиваться п­од новые условия работы на выживание. Но ­радует то, что есть еще сознательные граж­дане, которые готовы этому беспорядку про­тивостоять и защищать свои интересы. И то­гда очень важно выбрать для этого правиль­ный метод, который поможет добиться цели ­и заставит к нам прислушаться представите­лей власти.

Прежде чем говорить о митинге, хочу уточн­ить-писали ли Вы обращения по данному воп­росу в Государственную Регуляторную Служб­у или постоянную Комиссию по вопросам тор­говли и предпринимательства ?!


С уважением, Манькута Оксана Александровн­а
заместитель Главы Правления "Ассоциации п­редпринимателей г. Киева"
Шустрик [ Відповісти приватно ]
Re: 17.06 - протест проти подання алкогольно-тютюнової звітності. 15 June, 2016 13:13
Як активний учасник страйків під ВР проти ПДВ рахунків,
висловлю свою думку - п'ятниця для початку акції - марнування
часу і коштів, для тих хто приїздитиме - депутатів в залі майже
нуль. І магазинчику канцтоварів поряд нема, тому плакати і тому
подібне треба везти з собою.eye rolling smiley
Quote
Vasin
Quote

Підараси та й все. Вибачте на слові.
После парадов в Киеве и участия пяти депутатов, теперь это не оскорбление.
По поводу петиций и обращений мне кажется, что нужно меньше упоминаний по поводу алкоголя и табака, это же не молочко для деток, а также 14-ти магазинов. Потому как торговцев алкоголем и табаком, чиновникам не очень хочется защищать. Упор и заострение внимания на умышленное усложнение ведения бизнеса. Вместо покращення, усложняют до невозможности. Думаю нужно писать своим депутатам, у них же есть помощники и секретари, хотя, наверное, верховна зрада ничего не решит, там очень сложные процедуры тем более законопроект вчера голосовали и не приняли. Достаточно хотя бы 1 час посмотреть сессию и всё станет понятно. Нужно идти под Міністерства фінансів України, что бы приостановили или отменили, СВОЙ наказ від 11.02.2016 року №49.

Согласна с Вашим мнением
Я на голках сиджу - ніхто не відгукується, крім кількох чоловік в цій темі. Зо 4 людини може прийде. Що робимо, люди?
Все зашевелятся, когда начнут штрафовать.
Quote
Diverse
А торговля без лицензии тоже ж 17000?

ги-ги-ги) насмішили) краще Вам не знати, який за це штраф.
Quote
cartorys
Все зашевелятся, когда начнут штрафовать.

так отож. Але хочеться вірити, що не почнуть і таки відмінять. Ну ще кілька разів прийдеться здати, звичайно. Бо й серед депутатів не одна Продан розуміє, що ці звіти - повний маразм і безглуздя.
Quote
Ira_Sirena
Хлопці і дівчата, у мене виникла величезна проблема, яку я не в змозі вирішити - для організації протесту потрібно занести заявку в канцелярію КМДА на Хрещатику і затвердити її там. Без цього це буде незаконна несанкціонована акція, на яку просто прийде купка людей і чогось постоять під ВР. Крім того треба скласти резолюцію, написати і розмножити копії наших вимог, щоб якщо до нас вийдуть депутати, ми могли їх передати до ВР.
На мої листи відгукнулось багато впливових людей, у яких більше інформації, ніж у нас - сидячих ночами за звітами. Всі керівники великих спілок підприємців твердять одне - нікого не штрафують, звіти відмінять, просто треба ще трохи почекати. Зараз за допомогою цих звітів збирається інформація. Так, вона недостовірна, бо не всі показують реальні об"єми, але вони знають приблизний відсоток прихованого об"єму. Всі радять зачекати.
Вчора не проголосували за відміну цих звітів і законопроект 2476 відкликали. Натомість зареєстрували законопроект 4646, в якому при розгляді буде внесено всі поправки і зауваження викладені в 2476.
Фортеця радить поки зачекати, або якщо йти, то вимагати пришвидшити розгляд зак-ту 4646. Але повторюсь - потрібно подати заявку до КМДА і організувати на місці плакати і розумно написані вимоги. Я не можу брати на себе таку відповідальність - зібрати людей просто неорганізовано і несанкціоновано постояти під ВР.
Стіна і Фортеця запевняють, що звіти рано чи пізно відмінять і штрафувати нікого не підуть. Якщо ж все-таки щось зміниться в гіршу сторону - вони обов"язково будуть організовувати мітинги і протести.

Будь-ласка, відписуйтесь, що ви думаєте і що нам робити.

Думаю, все равно нужно собираться, привозить обращения с живыми подписями в Киев и на месте тоже собирать подписи под колективным обращением протестующих.
Поставщики еще в апреле рассказывали, что не переживайте и не доставайте со сверками, эти отчеты отменят. Уже сдали май, июнь тоже нужно будет сдавать. Отменой и не пахнет.
пів години дзвоню в Державну регуляторну службу України по тел. 254-52-01...занято, занято, занято
це відділ звернень громалян і паралельно Управління інформаційно-організаційного забезпечення служби

ДОЗВОНИЛАСЬ!
сказали, що вони таким зверненнями не займаються, порадили написати звернення до адміністрації міста
зараз подзвоню на адмінстрацію
Quote
metiz_t
Quote
Ira_Sirena
Хлопці і дівчата, у мене виникла величезна проблема, яку я не в змозі вирішити - для організації протесту потрібно занести заявку в канцелярію КМДА на Хрещатику і затвердити її там. Без цього це буде незаконна несанкціонована акція, на яку просто прийде купка людей і чогось постоять під ВР. Крім того треба скласти резолюцію, написати і розмножити копії наших вимог, щоб якщо до нас вийдуть депутати, ми могли їх передати до ВР.
На мої листи відгукнулось багато впливових людей, у яких більше інформації, ніж у нас - сидячих ночами за звітами. Всі керівники великих спілок підприємців твердять одне - нікого не штрафують, звіти відмінять, просто треба ще трохи почекати. Зараз за допомогою цих звітів збирається інформація. Так, вона недостовірна, бо не всі показують реальні об"єми, але вони знають приблизний відсоток прихованого об"єму. Всі радять зачекати.
Вчора не проголосували за відміну цих звітів і законопроект 2476 відкликали. Натомість зареєстрували законопроект 4646, в якому при розгляді буде внесено всі поправки і зауваження викладені в 2476.
Фортеця радить поки зачекати, або якщо йти, то вимагати пришвидшити розгляд зак-ту 4646. Але повторюсь - потрібно подати заявку до КМДА і організувати на місці плакати і розумно написані вимоги. Я не можу брати на себе таку відповідальність - зібрати людей просто неорганізовано і несанкціоновано постояти під ВР.
Стіна і Фортеця запевняють, що звіти рано чи пізно відмінять і штрафувати нікого не підуть. Якщо ж все-таки щось зміниться в гіршу сторону - вони обов"язково будуть організовувати мітинги і протести.

Будь-ласка, відписуйтесь, що ви думаєте і що нам робити.

Думаю, все равно нужно собираться, привозить обращения с живыми подписями в Киев и на месте тоже собирать подписи под колективным обращением протестующих.

ніхто не відгукується. Четверо-п"ятеро чоловік з Вами і зі мною. Сьогодні лише одна жінка подзвонила з Чернігова у якої тільки на пиво ліцензія. Таке враження, що найменшим - найпотрібніше.
якщо ніхто не хоче їхати, то давайте хоч розумно складемо звернення в Мінфін та на голову ВР і підпишем їх у себе на місцях. можна відправити сканкопію по електронці аба заказним листом. Це вже ж легше чим підняти попу і їхати за тридев"ять земель до Києва. Може хоч до цього більше людей долучиться.
Quote
metiz_t
Поставщики еще в апреле рассказывали, что не переживайте и не доставайте со сверками, эти отчеты отменят. Уже сдали май, июнь тоже нужно будет сдавать. Отменой и не пахнет.

та й до серпня не пахне. Але ж всі більш-менш наближені до ВР обіцяють відміну. І що штрафувати не будуть.
Quote
buh!
пів години дзвоню в Державну регуляторну службу України по тел. 254-52-01...занято, занято, занято
це відділ звернень громалян і паралельно Управління інформаційно-організаційного забезпечення служби

ДОЗВОНИЛАСЬ!
сказали, що вони таким зверненнями не займаються, порадили написати звернення до адміністрації міста
зараз подзвоню на адмінстрацію

п...ц, ніхто нічим не займається.
Quote
Ira_Sirena
якщо ніхто не хоче їхати, то давайте хоч розумно складемо звернення в Мінфін та на голову ВР і підпишем їх у себе на місцях. можна відправити сканкопію по електронці аба заказним листом. Це вже ж легше чим підняти попу і їхати за тридев"ять земель до Києва. Може хоч до цього більше людей долучиться.
ми мабуть про різні звернення говориио, я дзвоню стосовно організації мітингу, а ві стосовно прискорення прийняття законопроекту?
чи що ми робимо?
Заява на проведення мітингу подається до Департаменту суспільних комунікацій (м. Київ, вул. Хрещатик,44(4 поверх) при КМДА мініму за день до проведення мітингу.
вся інформація надається в довільній формі з обов'язковою інформацією ; дата, час, хто буде присутній, ОБОВ'язково відповідальний за мітинг, мета заходу, ціль заходу, ще щось...ще щось
не встигла почути ст. 39, а якого закону не почула, сказав, що в цій статті все написано
сміх звичайно, до цього департаменту мене направила КМДА, а там дамочка бере трубку і говорить, що це питання КМДА, так говорю, що мене ж тільки звідтіля до вас послали, вона мені: "ох! все понятно, тоді пишіть телефон"
нє, ну нормально?
Іван на Балду, Балда на Івана
Quote
Ira_Sirena

ніхто не відгукується. Четверо-п"ятеро чоловік з Вами і зі мною. Сьогодні лише одна жінка подзвонила з Чернігова у якої тільки на пиво ліцензія. Таке враження, що найменшим - найпотрібніше.

Ви абсолютно праві. Найменшим - найпотрібніше. Тобто, найпотрібніше тим, в кого комп'ютерно-касової системи нема, і оборот невеликий, і контрольна стрічка паперова, хто немає можливості найняти бухгалтера, і хто має торгову точку у віддалених районах, де навіть з елементарним інтернетом біда... От саме такі страждають і мучаться...
Может быть я ошибаюсь но с другими законопроектами будет тоже самое, что и вчера, только ждать будем до осени, пока до него дойдёт ход. У шановних скоро каникулы. Думаю самый правильный путь именно ТРЕБОВАТЬ под Міністерством фінансів України, что бы приостановили или отменили, СВОЙ наказ від 11.02.2016 року №49. А потом уже можно и ждать пока отменят. А, что могут сделать депутаты? В лучшем случае внесут какой нибудь очередной законопроект в конец большой очериди, за который опять не проголосуют.
Quote
Vitohka
Quote
Ira_Sirena

ніхто не відгукується. Четверо-п"ятеро чоловік з Вами і зі мною. Сьогодні лише одна жінка подзвонила з Чернігова у якої тільки на пиво ліцензія. Таке враження, що найменшим - найпотрібніше.

Ви абсолютно праві. Найменшим - найпотрібніше. Тобто, найпотрібніше тим, в кого комп'ютерно-касової системи нема, і оборот невеликий, і контрольна стрічка паперова, хто немає можливості найняти бухгалтера, і хто має торгову точку у віддалених районах, де навіть з елементарним інтернетом біда... От саме такі страждають і мучаться...

Все про мене сказано, тільки в мене інтернет є)
У нас в городе еще в конце апреля предприниматели писали обращение и в Кабмин, и в Раду про отмену этого бреда, собирали подписи со всего города.Отправили. Результат налицо. Если будет митинг - так хоть увидят, может даже услышат, что это реально проблема.
Quote
Vasin
Может быть я ошибаюсь но с другими законопроектами будет тоже самое, что и вчера, только ждать будем до осени, пока до него дойдёт ход. У шановних скоро каникулы. Думаю самый правильный путь именно ТРЕБОВАТЬ под Міністерством фінансів України, что бы приостановили или отменили, СВОЙ наказ від 11.02.2016 року №49. А потом уже можно и ждать пока отменят. А, что могут сделать депутаты? В лучшем случае внесут какой нибудь очередной законопроект в конец большой очериди, за который опять не проголосуют.
Маєте рацію. Та нас ніхто не підтримає. І як дійшло до діла, то йдуть ти, я і коза моя.
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.
Quote
metiz_t
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.

Хтось Вам відповів?
Я п'ять днів так горіла цим протестом, а зараз трохи потухла... Це потрібно одиницям. Інші просто чекають в стороні...
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.

Хтось Вам відповів?
Я п'ять днів так горіла цим протестом, а зараз трохи потухла... Це потрібно одиницям. Інші просто чекають в стороні...

Ну и пусть. Все равно после сдачи каждого отчета нужно закидывать их письмами и напоминать, что мы не смирились.
Но думаю, обращения должны составить официальные организации предпринимателей и желательно из многих городов.
Quote
metiz_t
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
В общем, поскидывала депутатам письма, Голові Комітету з питань податкової та митної політики Ніні Южаніной на официальный сайт.
В контакте предпринимателям своего города и в другом форуме по разным темам со ссылкой, чтобы более детальную информацию отслеживали на форуме Дебет-Кредит.

Хтось Вам відповів?
Я п'ять днів так горіла цим протестом, а зараз трохи потухла... Це потрібно одиницям. Інші просто чекають в стороні...

Ну и пусть. Все равно после сдачи каждого отчета нужно закидывать их письмами и напоминать, что мы не смирились.
Но думаю, обращения должны составить официальные организации предпринимателей и желательно из многих городов.
В нас такої немає. Я піду по магазинам, якщо складемо листа. Або сама підпишусь за чоловік 20)
Наверное отменят, когда выполнят план по сдаче отчетов по электронке. Если есть эл.ключи, все отчеты сдавать только по электронке.
Будет самое веселье, когда годовые нужно будет сдать. Есть ключи - сдача только в электронном виде и ЕСВ, и доходы... Думаю будет проблема найти бесплатную программу, особенно для ЕСВ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 67 з 139    Сторінки: ПершаПопередні6263646566676869707172НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045700000000001