Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Імпорт програмного продукту з перепродажем

Відправлено користувачем JuliaPlaksyuk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Quote
JuliaPlaksyuk
yuroznova, скажіть у Вас були випадки, коли Ваші покупці не хочуть поставку ПО без ПДВ (як писали вище, бояться користуватися пільгою), як в такому випадку бути? Пільга діє на всі операції, не можна ж одну поставку так, іншу так.

у нас такого не было, наши покупатели покупали в первый раз у нас ПО, а потом лицензии на продление мы продавали как услуги по настройке и т.д.
JuliaPlaksyuk, у нас как-то был такой случай. Покупатель никак не хотел выделять ПО отдельно и попросили включить в комплект с оборудованием, поэтому пришлось накрутить НДС и на ПО...ну и заплатили они соответственно на 20% больше. Не думаю, что в этом случае это тот случай, когда с нас спросят...ведь в этом случае наоборот НДС оплачен больше, чем должны бы были оплатить.
Quote
Tiana
JuliaPlaksyuk, у нас как-то был такой случай. Покупатель никак не хотел выделять ПО отдельно и попросили включить в комплект с оборудованием, поэтому пришлось накрутить НДС и на ПО...ну и заплатили они соответственно на 20% больше. Не думаю, что в этом случае это тот случай, когда с нас спросят...ведь в этом случае наоборот НДС оплачен больше, чем должны бы были оплатить.

Однозначно!!!Если покупатель хочет с НДС, проводите с НДС, но тогда вы и купить должны с НДС...с Вас налоговые обязательства точно не снимут!!!


yuroznova, у нас получилось так...мы купили ПО без НДС, т.е. НК=0, а продали с НДС, т.е. НО=20% и соответственно вся эта сумма НО-20% была оплачена в бюджет.
дівчатка , дуже цікава тема, підкажіть будь ласка, як в обліку ви проводите сам акт прийому-передачі ПЗ? оприходуєте на 281 рах, якщо це для перепродажу ? і якщо я продаю це ПЗ, то клієнту я також маю виписати акт-прийому передачі чи можна видаткову накладну?
Підкреслю - ПЗ у мене продається в електронному вигляді .
Добрий день! Я незнала про виписку податкової накладної на себе при імпорті ПО каналами інтернетeye popping smiley
... А де написано, що це обовязково? Які наслідки?
Теж є питання, як від неплатника ПДВ, який планує отримати імпорт послуг-місце постачання на території України.
Те що ПДВ 20%,- ясно, те що необхідно задекларувати -теж ясно. І заплатити також зрозуміло.
Механізм сплати?
ПН -якщо реєструвати -то лише за наявності коштів в СЕА. А яке СЕА в неплатника ПДВ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042200000000001