Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Приват Банк - госбанк

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Quote
metiz_t
Quote
Oxi
Quote
Helen
Фух, мои платежи тоже провелись вчера в пол-девятого.
Вообще, считаю, вчера - это была подстава.
Кто- то ушлый, зраднык, коллаборант, пришел и шепнул недалеким НБУшникам, что нужно платежи остановить.
Хорошо, что ума хватило, что нельзя так делать.
сплату ЄСВ в кабінеті видно?
бо у мене всі сплачені з/пл податки 19.12 та 20.12 - є, а по ЄСВ - немає

У меня все проведены 19.12., но в кабинете ни по одному налогу еще нет поступления.
дякую!, бо вже почала панікувати як побачила червоний вогник навпроти ЄСВ
Quote
Шустрик
Quote
lesya120997
Quote
Шустрик
Quote
lesya120997
Quote
Монна Нонна
Статус моей платежки по снятию депозита:

На уточнении (,) ;
JBKLG122хххххх
Запрещен дебет 2600ххххххх (номер депозитного счета)

На сайті Привата пишуть, що по депозитах виплати заморожені до 18.01.2017р. Але одні пишуть що вдалось в ручному режимі повернути другі, що не вдалось. Надіюсь вони пожартували з 18 січня....

Пачіму це пожартували - вам жи дай волю ви
самі банк знесете, а його ж запустить хочуть...

Згодна люди в паніці знесуть, алеж не треба так категорично. В мене всі гроші на цих клятих депозитах. А як я виплачу людям з/п, податки? Врешті решт можна ж якісь обмеження поставити. Самі ж паніку і недовіру до банку нагнітають. Походу я та мої колеги на Новий Рік будемо пити водичку з під крана а не шампанське.

Ну вам значицця можна не думать...
///В мене всі гроші на цих клятих депозитах.///
А вони значицця об'язані за вас думать...
Перший клас, друча чверть - звіняйте tongue sticking out smiley


Можете насміхатись скільки вам завгодно. Бачу язичок у вас гостренький. Маєте від цього насолоду?
Quote
Oxi
Quote
metiz_t
Quote
Oxi
Quote
Helen
Фух, мои платежи тоже провелись вчера в пол-девятого.
Вообще, считаю, вчера - это была подстава.
Кто- то ушлый, зраднык, коллаборант, пришел и шепнул недалеким НБУшникам, что нужно платежи остановить.
Хорошо, что ума хватило, что нельзя так делать.
сплату ЄСВ в кабінеті видно?
бо у мене всі сплачені з/пл податки 19.12 та 20.12 - є, а по ЄСВ - немає

У меня все проведены 19.12., но в кабинете ни по одному налогу еще нет поступления.
дякую!, бо вже почала панікувати як побачила червоний вогник навпроти ЄСВ

У меня сплошные со вчера в кабинете красные огоньки. Вчера весь день нервничала, а сегодня уже будь что будет. Еще раз платить ничего больше не буду, да и денег больше нет.


На паникуйте:я плачу через ОТП и все равно вчерашних платежей нет, сумма по деке тоже неправильная (пересдавала ЕСВ вчера), еще не подтянулось. А то что платила 07.12. в кабинете записано 08.12.
Quote
Klubnika
провелись платежи за счет овердрафта, ура!

Да???? А у нас все лимиты обнулились!
Quote
Alina
На паникуйте:я плачу через ОТП и все равно вчерашних платежей нет, сумма по деке тоже неправильная (пересдавала ЕСВ вчера), еще не подтянулось. А то что платила 07.12. в кабинете записано 08.12.

Да надеюсь, что 20 число, большая нагрузка по сдаче отчетов и платежам на сервер и просто с опозданием обновляются данные в кабинете. 20 числа, другой раз, вообще невозможно в кабинет зайти. Ждем.
Quote
Lin@
Quote
Klubnika
провелись платежи за счет овердрафта, ура!

Да???? А у нас все лимиты обнулились!

и сейчас платеж сделала за счет овера, все ушло
Тоже овер заработал
Quote
lesya120997
Quote
Шустрик
Quote
lesya120997
Quote
Шустрик
Quote
lesya120997
Quote
Монна Нонна
Статус моей платежки по снятию депозита:

На уточнении (,) ;
JBKLG122хххххх
Запрещен дебет 2600ххххххх (номер депозитного счета)

На сайті Привата пишуть, що по депозитах виплати заморожені до 18.01.2017р. Але одні пишуть що вдалось в ручному режимі повернути другі, що не вдалось. Надіюсь вони пожартували з 18 січня....

Пачіму це пожартували - вам жи дай волю ви
самі банк знесете, а його ж запустить хочуть...

Згодна люди в паніці знесуть, алеж не треба так категорично. В мене всі гроші на цих клятих депозитах. А як я виплачу людям з/п, податки? Врешті решт можна ж якісь обмеження поставити. Самі ж паніку і недовіру до банку нагнітають. Походу я та мої колеги на Новий Рік будемо пити водичку з під крана а не шампанське.

Ну вам значицця можна не думать...
///В мене всі гроші на цих клятих депозитах.///
А вони значицця об'язані за вас думать...
Перший клас, друча чверть - звіняйте tongue sticking out smiley


Можете насміхатись скільки вам завгодно. Бачу язичок у вас гостренький. Маєте від цього насолоду?

Насолоду eye popping smiley Просто реально дивлюсь на події tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дзвонили з Привата, кажуть: "Кошти поточного депозиту юросіб поступово починають розблоковувати".
Re: Приват Банк - госбанк
Quote
konta
Дзвонили з Привата, кажуть: "Кошти поточного депозиту юросіб поступово починають розблоковувати".
Дякую smiling smiley Сьогодні зранку мала розмову з менеджером, вона на той момент ще нічого не знала

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 21/12/2016 13:08 користувачем Монна Нонна.
подскажите, пожалуйста, кто вчера платил контрагентам с Привата дошли ли им деньги?
Re: Приват Банк - госбанк
Я платила на свой же счет в другом банке - деньги были зачислены после 21-00, но вчерашним днем.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
у нас как ушли деньги в 21.25 так до сих пор и не пришли получателю.
Quote
Rita_yar
подскажите, пожалуйста, кто вчера платил контрагентам с Привата дошли ли им деньги?

Нам вчера платили с привата на отп, деньги пришли за пол дня.
Деньги разморозят с депозитных счетов когда председатель правления вступит в права..так сказал мне менеджер приватаconfused smiley
В эл. кабинете горит уже все зеленым, деньги зашли, но не показывает сами суммы и каким числом зашли на бюджет.
Quote
metiz_t
В эл. кабинете горит уже все зеленым, деньги зашли, но не показывает сами суммы и каким числом зашли на бюджет.
така ж картина
Сумма НДС зашла -вижу в Медке.
Кому інтересно, то сесія з валютними операціями вже відкрита.

Дивись і депозити розморозять.
Ура!!!! На брифінгу офіційно заявили, що зняли всі обмеження. Чекаємо обіцяного. hot smiley
Re: Приват Банк - госбанк
Удалось забрать текущий депозит (свободное снятие и пополнение)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Удалось забрать текущий депозит (свободное снятие и пополнение)
Аналогічна ситуація. Вже зняли гроші. А скільки нервів...
а у кого какие мысли по поводу того, что государство получило всю базу данных по личным картам, как думаете, не будут мониторить?
Re: Приват Банк - госбанк
А в Ощаде оно не "имеет всю базу данных по личным картам"?
А Сбербанк и Альфа еще не слили всех своих клиентов путину?
Есть такое понятие, как банковская тайна. Или на государственные банки оно не распространяется?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ну вы же понимаете,что оборот по картам Ощадбанка и Привата это разные вещи, а Альфа, Сбербанк и Путин вообще при чем здесь? Про банковскую тайну я знаю, а вот в отношении государственного у меня есть сомнения...
Re: Приват Банк - госбанк
Я несколько раз читала в сети о том, что это страшилки smiling smiley
На каком основании они будут "мониторить"? Это уже совсем оборзеть надо.

Я не "банковский эксперт", поэтому не заморачиваюсь.
Приватбанк и так все про меня знает - и даже где я работаю, хотя я ему этого не говорила....
УБКИ знает, что я паспорт меняла...
шаман

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
мы все уже давно "под колпаком у Мюллера"
а с личной карты валюту можно снять?
Quote
Klubnika
Ну вы же понимаете,что оборот по картам Ощадбанка и Привата это разные вещи, а Альфа, Сбербанк и Путин вообще при чем здесь? Про банковскую тайну я знаю, а вот в отношении государственного у меня есть сомнения...
Альфа и Сбербанк это же Рашкины банки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00078