Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

У кого працівники працюють по 12 год по 7 днів через тиждень?

Відправлено користувачем Котег :-) 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вот нашла хорошую статью для сменного учета времени, относительно свежую
[www.visnuk.com.ua]
У вас по 12,5 ч в день фактически, через день, єто даже в феврале 14 рабочих дней, єто 175 часов
А в марте будет 16 раб дней, это 200 часов в месяц.
Или вы думаете, что в месяце 5 недель, а не 4?
Котег, откуда 12,5 часов? С 8-30 до 23-00 - это 14,5 часов, ну ладно с 1 часом перерыва выходит 13,5 часов. Сама не пойму, как даже при 12 часах и графике 2/2 недоработка может возникнуть, там переработка всегда будет.


я поняла, 2 часа максимально допустимое время на отдых, смена выглядит так: 4 часа работы-1 час перерыв-4 часа работы -1 час перерыв-4 часа работы, оставшиеся 0,5 часа берет на себя сам ФОП - приходит закрыть день, отпустить сотрудника, и все позакрывать)))
Выходит 12 часов в режиме 2/2 на каждого сотрудника
Так по-любому недоработки при режиме 2/2 не бывает, т.к. выходит 24 часа за 4 дня. Если прикинуть среднее, 24/4*7=42 часа за неделю. Даже в самом коротком феврале 168 часов при норме 160.
Подскажите, ФОП принял работника на работу, график работы офиса с 9 до 18,00 с понедельника по пятницу, с 9 до 12 в субботу.
Воскресение выходной, и второй выходной плавающий (в разные дни недели).
Получается недоработка - 36 часов в неделю. Оклад- 3200,00.
Я так понимаю что сокращенная продолжительность рабочей недели в таком случае считается нормальной продолжительностью и расчет зарплаты производится из расчета полного оклада?
т.е. при отработанных за месяц 144 часа начисляем 3200 грн?
Quote
Blick
Котег, откуда 12,5 часов? С 8-30 до 23-00 - это 14,5 часов, ну ладно с 1 часом перерыва выходит 13,5 часов. Сама не пойму, как даже при 12 часах и графике 2/2 недоработка может возникнуть, там переработка всегда будет.
да, 14,5х14=203
14,5х16=232
232/160=1.45
Я ж говорил полторы ставки
Quote
Ira_Sirena
Quote
ahineya
Quote
Котег :-)
smiling smiley много вопросов, долго с телефона тайпать. Есть понятие підсумований облік робочого часу, он допускается, если невозможно выполнить нормальную продолжительность.
8 ч в день нет такой нормы максимума. Есть норма 40 ч в неделю.
Ну может когда с компа будете- сможете побольше написать? winking smiley
Так а при графике 7/7 может быть превышена недельная норма 40ч? главное чтобы месячная норма соблюдалась, правильно я понимаю?
Ну ту з законністю графіка 7/7 так і не визначились же. Більшість схиляється до того, що це не зовсім законно, бо не дотримується перерва між змінами.
Я в договорі пишу: вихідні - згідно графіку, і там де вказується час роботи - 40 год.на тиждень. Не знаю, чи так правильно.

Мене от таке питання цікавить: якщо у ФОПа оцей підсумований облік, то потрібно якийсь наказ на це видавати чи іншим чином якось це засвідчити?


Я за місяць зробила приказ - запровадити гнучкий режим робочого часу та підсумований облік робочого часу (обліковий період 1 місяць) наказ під підпис працюючих. Також зробила додатки до договорів - про гнучкий режим...також приказом - нові правила внутрішнього трудового розпорядку. ( внесено зміни до пункту "робочий час та його використання)
Не знаю чи праивльно зробила чи ні.....
я так розумію. що потрібено вести табель з відпрацьованими годинами... (фактично відпрацьованим)
Неправильно зробили, статья 32 кзпп. Что значит гнучкий график? График должен быть стабильный
Quote
Котег :-)
Неправильно зробили, статья 32 кзпп. Что значит гнучкий график? График должен быть стабильный

ну существует же понятие -гнучкий график роботи
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04 жовтня 2006 року № 359
Про затвердження Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу
...........
1.1 Правовою пiдставою для встановлення гнучкого режиму робочого часу (далi — ГРРЧ) є стаття 13 Кодексу законiв про працю України (далi — КЗпП) та стаття 7 Закону України «Про колективнi договори i угоди» , згiдно з якими питання режиму роботи, тривалостi робочого часу i вiдпочинку встановлюються у колективному договорi.
Quote
Иногда могу
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04 жовтня 2006 року № 359
Про затвердження Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу
...........
1.1 Правовою пiдставою для встановлення гнучкого режиму робочого часу (далi — ГРРЧ) є стаття 13 Кодексу законiв про працю України (далi — КЗпП) та стаття 7 Закону України «Про колективнi договори i угоди» , згiдно з якими питання режиму роботи, тривалостi робочого часу i вiдпочинку встановлюються у колективному договорi.
У Вас є кол.договір чи це ФОП?
Навіщо Вам той гнучкий графік?
Може, Котег виправить, та я думаю, що прописати в труд.договорі - "40год.на тиждень, вихідні згідно графіку", зробити графік на місяць в якому розписано хто коли працює і в труд.договорі і ПВТР має бути прописано, що графік може змінюватись за попередньою домовленістю між сторонами (якщо комусь раптом потрібен вихідний чи перевірка застала іншого працівника не в його зміну).
Можливо і так....але як по мені то "що графік може змінюватись за попередньою домовленістю між сторонами " це те саме що і гнучкий графік.
Quote
Иногда могу
Можливо і так....але як по мені то "що графік може змінюватись за попередньою домовленістю між сторонами " це те саме що і гнучкий графік.

Ось кусочок скопіювала, який відображає основні вимоги і проблеми:

"І нарешті, судова практика. Враховуючи реалії сього­дення на ринку праці та здійс­нення правосуддя – предста­вити у статті розмаїття судових рішень неможливо. Цікавим з точки зору правозастосування є рішення Новоодеського районного суду Миколаївської області у справі № 2-101/2010 р . від 29.10.2010.

Суть справи зводиться до того, що Позивач, для якого встановлено гнучкий робочий час, був звільнений з займа­ної посади за систематичне невиконання своїх обов’язків. Порушення Позивача зводи­лись до того, що останній, приступивши до виконання трудових обов’язків, само­вільно покинув безпосеред­ньо місце роботи (пост). Проте в ході розгляду справи судом було встановлено, що у процесі застосування зазна­ченого режиму роботи, Відпо­відачем (роботодавцем) не визначено проміжок часу, з якого особа приступає до ви­конання трудових обов’язків, не розроблено та не забезпе­чено порядку чіткого фіксування початку роботи праців­ників, щодо яких застосовано гнучкий робочий час, не за­безпечено обліку відпрацьо­ваного робочого часу та кон­тролю за трудовою дисципліною працюючих в цьому режимі.

Відповідно, було порушено вимоги Методрекомендацій, що й лягло в основу рішення, яким вимоги Позивача задо­волено.

Мораль зводиться до того, що у разі застосування на під­приємстві гнучкого робочого часу є необхідним дотри­мання всіх вимог та обов’язків щодо такого запровадження. Тобто процедурний момент може в даному випадку пре­валювати над фактичними порушеннями працівником та­ких обов’язків, як вчасне при­буття на робоче місце, чи до­тримання визначеного часу перебування на ньому."

Як на мене - це сплошний гєморой.
Вы имеете в виду договоренность сторон, или подразумеваете потребность работодателя? Изменения режима работы требует уведомления за 2 месяца, я ж выше сказал, статья 32 кзот
А если работник работает в одну неделю 36 часов, а в другую 46. Но за месяц не превышает норму рабочего времени. Это считается нарушением?
колеги, а яким ви програмним забезпеченням користуєтесь для підсумованого обліку робочого часу?
в ЗУПі є графіки змінності, але навіть якщо ставиш галочку "підсумований облік", все одно не має контролю надурочних годин за обліковий період sad smiley
чи дописували функціонал?
Quote
Котег :-)
Колеги, цікавлюся такою системою змінної роботи, раніше прийнятої в торгівлі як тиждень-тиждень, по 12 (11,5) годин.
Ні в кого не було питань по цій темі, що не додержується правило ст. 59 КзПП щодо тривалості міжзмінного відпочинку (подвійна тривалість зміни). Як ви виходите з цього? Через підсумований облік робочого часу (ст. 61 КзПП), чи як?

мое почтение! так и шо Вам удалось выяснить по поводу 7/7 по 10-11-12 часов? тоже бьюсь над этим вопросом. с тем, что нужно уложиться в месячную норму как бы понятно, а вот как с 40-часовой рабочей неделей? сам собой напрашивается вывод о суммированном учете, но в Методрекомендациях говорится, что такой учет применяется при согласовании с профсоюзом или прописывается в колдоговоре. а как быть ФОПам? колдоговор на коллектив в 2 человека? по всей стране работают магазины и кафешки без выходных, повсеместно график 7/7, а до сих пор нет вменяемой схемы все это нормально оформить??
Quote
SashA2017
Quote
Котег :-)
Колеги, цікавлюся такою системою змінної роботи, раніше прийнятої в торгівлі як тиждень-тиждень, по 12 (11,5) годин.
Ні в кого не було питань по цій темі, що не додержується правило ст. 59 КзПП щодо тривалості міжзмінного відпочинку (подвійна тривалість зміни). Як ви виходите з цього? Через підсумований облік робочого часу (ст. 61 КзПП), чи як?

мое почтение! так и шо Вам удалось выяснить по поводу 7/7 по 10-11-12 часов? тоже бьюсь над этим вопросом. с тем, что нужно уложиться в месячную норму как бы понятно, а вот как с 40-часовой рабочей неделей? сам собой напрашивается вывод о суммированном учете, но в Методрекомендациях говорится, что такой учет применяется при согласовании с профсоюзом или прописывается в колдоговоре. а как быть ФОПам? колдоговор на коллектив в 2 человека? по всей стране работают магазины и кафешки без выходных, повсеместно график 7/7, а до сих пор нет вменяемой схемы все это нормально оформить??

Так подібне можна прописать в трудовому договорі з працівником
(на кшалт того шо колись реєструвався в зайнятості) - імхо...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Так подібне можна прописать в трудовому договорі з працівником
(на кшалт того шо колись реєструвався в зайнятості) - імхо...drinking smiley

за принципом "що не заборонено, то дозволено"? може й так але щось у мене сумніви, що перевіряльники погодяться з цим
взагалі в тих рекомендаціях щодо підсумованого графіку якийсь брєдок. можна встановити сумований облік, але щоб ст.50 КЗпП про 40 год/тиждень не порушувалася. це ж для чого тоді сумований графік? щоб можна було за 4 дні по 10 годин відпрацювати увесь тиждень і піти на 3 дні на вихідні?
таке враження, що інший графік роботи, ніж передбачений для бюджетників і офісних працівників, взагалі неможливо втулити в рамки існуючого законодавстваconfused smiley
(тихо сам с собою я веду беседу)

прикинул такой вариант: человек работает 5 дней через 2, по 8 часов, но не с понедельника по пятницу, а с 1-го числа(условно) и далее.
и что же получается, если взять, например, сентябрь 2017? если с 1-го числа отсчитывать 5 рабочих дней, потом 2 выходных и т.д., то по итогу месяца получается 22 рабочих дня, 176 часов, при норме 21(168). и это при нормальном рабочем дне и пятидневке.
и шо теперь?))
по октябрю 2017 выходит тоже интересно. например, 14 (праздник Покровы) выпадает на рабой по графику день. работник в этот день отдыхает. но мы все равно не укладываемся в норму времени, т.к. в нее заложен перенос выходного 14-го на 16-е. что и куда переносить работнику, который должен был работать 14-го? давать доп. выходной в любой другой день, чтоб уложиться в норму?eye rolling smiley
а кто-нибудь может подсказать, если на период отпуска попал праздничный день и мы смещаем на 1 день дату выхода на работу, как кодируется этот день в табеле? просто как выходной, прочерки?
Нет, это праздник кодируется как праздник, а тот день как отпуск
Quote
Котег :-)
Нет, это праздник кодируется как праздник, а тот день как отпуск

а, ну да... логично) спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036099999999994