Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ми використовуємо досі посвідчення про відрядження, знаю, що їх давно відмінили, та все рівно користуємось. Бо на печатках є інформація необхідна для того, щоб правильно вказати куди їздив в працівник.
Ситуація така: на печатці підприємства написано назву підприємства + м. Херсон, а в середині печатки стоїть : для відряджень м. Каховка.
Я відправляла працівників в м. Херсон в наказах, чи потрібно переписувати на м. Каховка? На справді вони знаходились в полях.
Возможно в Херсоне предприятие зарегистрировано. А фактически, или подразделение, находится в Каховке. ИМХО, надо писать, куда фактически ехал работник и что вообще написано в договоре (или договора нет?). У нас бывает договор с предприятием, которое зарегистрировано в одном городе, но в договоре оговаривается, что работы будут вестись на объекте по адресу: (и совсем другой населенный пункт указывается).
Ні, немає договору.


Я зазвичай пишу повний маршрут, навіть якщо літак летить з пересадкою через якесь інше місто.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363