Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 44    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Quote
Монна Нонна
Quote
olex
Quote
TamiA
вообще то они объем меряют в деньгах, а не в количествах...
Откуда информация?
В НН "обсяг постачання" указывается в деньгах
Да они еще тупее, чем можно предположить! Система блокировки абсолютно никчемна...
Quote
smal
В об'єм постачання 500 тис. грн враховуються суми з ПДВ чи без ПДВ?

Quote
TamiA
если не верите на слово, читайте всю ветку.

Читала, не знайшла, тому і прошу відповісти. Тикніть, будь ласка, де це написано.

вот интересно, это лень или невнимательность ?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
olex
Quote
Монна Нонна
Quote
olex
Quote
TamiA
вообще то они объем меряют в деньгах, а не в количествах...
Откуда информация?
В НН "обсяг постачання" указывается в деньгах
Да они еще тупее, чем можно предположить! Система блокировки абсолютно никчемна...

Это маразм, больше ничего не хочу про нее говорить
Они покусились на святое - на наценку

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Але товар з одним і тим же кодом до прикладу в мене може коштувативі найдешевший 6 грн/м - найдорожчий 30000 грн/м, а штука з тим же кодом до 60000 може доходити - про яку тут націнку йдеться???? Як можна її визначити. Тут нема логіки я думаю вони таки міряють кількісні обєми
мне так нравятся эти семинары-вебинары.... о чем можно на них говорить, если нет реального понимания как работает система блокировки и если нет реальных механизмов влияния на эту систему.....все зарабатывают на создавшейся ситуации, не только бюджет...кому война, а кому мать родная....
Та я в курсі, що написано у формі податкової, але ж фіскали у нас чомусь трактують все "трохи" не так, як написано в нормативці. От наприклад, в п. 5 Наказу №567 написано, що 500 тис. грн рахується за ПН, зареєстрованими в поточному місяці, а на практиці - ну, ви в курсі.
Тому питаюся, чи це роз'яснення наших дорогих фіскалів, чи думка бухгалтерів.
Quote
TamiA
Quote
smal
В об'єм постачання 500 тис. грн враховуються суми з ПДВ чи без ПДВ?

Quote
TamiA
если не верите на слово, читайте всю ветку.

Читала, не знайшла, тому і прошу відповісти. Тикніть, будь ласка, де це написано.

вот интересно, это лень или невнимательность ?

Звичайно, лінь.))) І не сумнівайтесь.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
мне так нравятся эти семинары-вебинары.... о чем можно на них говорить, если нет реального понимания как работает система блокировки и если нет реальных механизмов влияния на эту систему.....все зарабатывают на создавшейся ситуации, не только бюджет...кому война, а кому мать родная....

+100500
А мне еще "нравится" читать "роз"яснення", как будто эти розьяснення выше закона.
На самом деле это рекомендации грабителей, как им сделать удобнее нас грабить - больше ничего я в тех розьясненнях не вижу пока.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 19/07/2017 08:12 користувачем Монна Нонна.
Quote
smal
Та я в курсі, що написано у формі податкової, але ж фіскали у нас чомусь трактують все "трохи" не так, як написано в нормативці. От наприклад, в п. 5 Наказу №567 написано, що 500 тис. грн рахується за ПН, зареєстрованими в поточному місяці, а на практиці - ну, ви в курсі.
Тому питаюся, чи це роз'яснення наших дорогих фіскалів, чи думка бухгалтерів.

есть пять критериев и два условия, как сейчас реально узнать - соблюдена нормативка при блокировке или нет и какой критерий конкретно нарушен, про 500 тыс или какой другой ? ну кроме первого критерия на неплательщика ? вы знаете ? или это просто для поговорить ?
Порівнюючи "роз'яснення" з нормами закону, можна будувати свою аргументацію щодо незаконності блокування конкретної ПН. Тому я стоппіісятий раз прошу тицьнути, якщо є таке роз'яснення, в обсяг реалізації наші фіскали включають суми з ПДВ чи без.
Дякую всім небайдужим і мільйон перепрошень для решти, кого дратують мої дописи.
ну при чем тут дратуют, просто в начале этой темы обсуждалось, с ндс или нет и были "бухгалтерские" как вы говорите рассуждения, надо просто взять и почитать всю тему....
а какие "разъяснения" вы ищете ? кому вы готовы поверить, кроме самого нормативного документа ?
Quote
smal
Порівнюючи "роз'яснення" з нормами закону, можна будувати свою аргументацію щодо незаконності блокування конкретної ПН.

У мене купа заблокованих ПН, тому мені важливо докопатись, на якій підставі їх заблокували.
а какой критерий указан в квитанции на блокировку ?
Доброго дня всім!
У меня взагалі все печально. Моє підприємство сільгоспвиробник - вирощує свиней, нам поблокували всі податкові у зв"язку з відсутністю факту покупки цих свиней. Подаємо пакет документів на підтвердження статусу виробника, подаємо звіти зі статистики, подаємо первинку на підтвердження факту реальності реалізації, додаток до критеріїв... до податкових з документами приходить перша квитанція, що пакет доставлено, а друга з відмовою "розірвано цілісність пакету документів" чи "невірний код підписанта"...щодо додатку взагалі тиждень висить "в дорозі"... цей весь кошмар ми переживаємо і в медку, і в електронному кабінеті платника податків вже тиждень...мені цікаво, а у когось взагалі прийняли додаток до критеріїв?
Quote
buh_01
Доброго дня всім!
У меня взагалі все печально. Моє підприємство сільгоспвиробник - вирощує свиней, нам поблокували всі податкові у зв"язку з відсутністю факту покупки цих свиней. Подаємо пакет документів на підтвердження статусу виробника, подаємо звіти зі статистики, подаємо первинку на підтвердження факту реальності реалізації, додаток до критеріїв... до податкових з документами приходить перша квитанція, що пакет доставлено, а друга з відмовою "розірвано цілісність пакету документів" чи "невірний код підписанта"...щодо додатку взагалі тиждень висить "в дорозі"... цей весь кошмар ми переживаємо і в медку, і в електронному кабінеті платника податків вже тиждень...мені цікаво, а у когось взагалі прийняли додаток до критеріїв?
Это капец!ну нефиг людям делать, а сканировать кучу бумажек, и отправлять в налоговую! У меня просто нет слов. Вот так вот, бухгалтер сидит и делает хер*вую кучу работы, а работодатель говорит что ну бумажки можно поперекладывать и раз в неделю, и платит копейки! ААА злости нет предела!!angry smiley
не те слово... найцікавіше, що податкова не бачить всіх спроб подачі ні пакетів документів, ні додатку....і допомогти реально нічим не може, через некваліфікованість і відсутність розуміння цієї "чудової" системи
Quote
TamiA
а какой критерий указан в квитанции на блокировку ?

Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567.За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 49.41.. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту «в» п.п. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 ПКУ, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу.

Ми не торгуємо підакцизними товарами, тобто реєстрація зупинена на підставі пп.1 п. 6 Наказу №567. Якщо розглядати критерії, вказані у п. 5 Наказу №567, то по пп. 1, 3, 4 ми точно не проходимо. Залишається критерій, зазначений в пп. 2. Ось тут я і вперлась у тих 500 тис.((( Станом на 01.07.2017 у мене було зареєстровано ПН за червень на суму більше 500 тис. з ПДВ, але менше 500 тис. без ПДВ.
Quote
smal
Quote
TamiA
а какой критерий указан в квитанции на блокировку ?

Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567.За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 49.41.. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту «в» п.п. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 ПКУ, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу.

Ми не торгуємо підакцизними товарами, тобто реєстрація зупинена на підставі пп.1 п. 6 Наказу №567. Якщо розглядати критерії, вказані у п. 5 Наказу №567, то по пп. 1, 3, 4 ми точно не проходимо. Залишається критерій, зазначений в пп. 2. Ось тут я і вперлась у тих 500 тис.((( Станом на 01.07.2017 у мене було зареєстровано ПН за червень на суму більше 500 тис. з ПДВ, але менше 500 тис. без ПДВ.

а директор у вас не многостаночник, часом ?
Можливо, про такі нюанси мене не доводять до відома.((( Але все таки мають виконуватись одночасно 2 умови: керівник більше трьох платників податків ТА обсяг постачання більше 500 тис. грн.
ну если директор многостаночник, то мониторинг будет, хоть 500 тыс будет без ндса, хоть с ндсом.
обсяг постачання, зазначений платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі в поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію в Реєстрі податкової накладної / розрахунку коригування, становить менше 500 тисяч гривень та керівник - посадова особа такого платника податку є особою, яка займає аналогічну посаду не більше ніж у трьох діючих платників податків;

вот цитата
ну и какой вывод из цитаты ?
ну если стоит ТА то должны выполняться оба условия
вот и я о том же.
Ні, Ви пишете, що якщо багатостаночник, то в будь-якому випадку буде моніторинг.

Quote
TamiA
ну если директор многостаночник, то мониторинг будет, хоть 500 тыс будет без ндса, хоть с ндсом.
В тому-то і справа, що без ПДВ сума була менше 500 тис.
Quote
smal
Ні, Ви пишете, що якщо багатостаночник, то в будь-якому випадку буде моніторинг.

Quote
TamiA
ну если директор многостаночник, то мониторинг будет, хоть 500 тыс будет без ндса, хоть с ндсом.

да, я на этом настаиваю, для того, чтобы не было мониторинга, надо чтобы выполнялись оба условия - директор не многостаночник и объем до 500 тыс. Если директор многостаночник и объем до 500 тыс - мониторинг будет,. Если директор не многостаночник и объем больше 500 тыс - то мониторинг тоже будет.

А вы как понимаете ?
Если директор не многостаночник и объем больше 500 тыс - то мониторинг тоже будет.
ОК
Если директор многостаночник и объем до 500 тыс - мониторинг будет.
Невірно, тому що не виконуються одночасно 2 умови.
Quote
smal
Ні, Ви пишете, що якщо багатостаночник, то в будь-якому випадку буде моніторинг.

Quote
TamiA
ну если директор многостаночник, то мониторинг будет, хоть 500 тыс будет без ндса, хоть с ндсом.
Читайте уважно вираз. Сполучником "ТА" поєднуються умови для НЕзастосування моніторингу. Якщо ви хочете цей вираз перетворити для застосування моніторингу, то сполучник перетворюється на "АБО".
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 7 з 44    Сторінки: ПершаПопередні23456789101112НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00061800000000001