Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 44    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Так дві умови повинні одночасно виконуватись
якраз для того шоб Не моніторили - тому Тамі
права на всі 100% drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо, olex, а то я уже умаялась....
и тебе, Танюш, спасибо !


Quote
smal
Если директор не многостаночник и объем больше 500 тыс - то мониторинг тоже будет.
ОК

Це вже я недочитала. Якщо директор багатостаночник і об'єм більше 500 тис., тільки тоді буде моніторинг.
Quote
smal
Quote
smal
Если директор не многостаночник и объем больше 500 тыс - то мониторинг тоже будет.
ОК

Це вже я недочитала. Якщо директор багатостаночник і об'єм більше 500 тис., тільки тоді буде моніторинг.

аааааааааааааааааааааааааааа........ этот тот случай, "когда легче отдаться, нежели объяснять, почему ты не хочешь...." (с)
Ви абсолютно праві. Якщо хтось не погоджується з Вашою думкою, то сам винен. Раджу все-таки уважно прочитати п. 5 Наказу №567.
Дякую всім за думки.
ок, хай буде гречка.
Quote
smal
Если директор не многостаночник и объем больше 500 тыс - то мониторинг тоже будет.
ОК
Если директор многостаночник и объем до 500 тыс - мониторинг будет.
Невірно, тому що не виконуються одночасно 2 умови.
чому не вірно?
человек перепутал то, что это критерии для НЕ проведения мониторинга, а она читает их как ДЛЯ проведения.
дивлюсь на ФБ : 5 лимонники теж страдають, їх не блокують. але блокують їх постачальниківconfused smiley коло замикається, чи не коло а зашморг...
Quote
smal
...
Многие считали, что рисковые товары определяются в рамках налоговой, которая отправлена на регистрацию в ЕРНН и проходит Мониторинг. Нет, это не так. Фактически остатки товаров/услуг определяются все время, посде каждого прихода или расхода такого товара/услуги согласно налоговым накладным. Если даже нет реализации товара/услуги, остатки определяются в рамках их прихода по налоговым. В связи с этим по товарам/услугам, приобретенным для собственного потребления и использования в хоз. или даже нехоз. деятельности, остатки будут считаться и накапливаться по приходам. Если там есть рисковая группа товаров (например, бензин или бумага или автомобиль), то рано или поздно удельный вес таких товаров приобретет значительные масштабы. Именно поэтому вторая составляющая первого критерия не является достаточным фильтром для блокировки: под нее попадут как скрутчики, так и реальные предприятия.

Ви щось розумієте з цього???
Ми придбаваємо дизпаливо для використання в госпдіяльності (транспортне підприємство). То що, це підстава для блокування ПН???
Да, бо Ви його (дизпаливо) не продаєте ))))
На рахунок того, що Юлія Дороговоз написала як по факту рахуються обсяги, то на мою думку оцей факт взагалі не відповідає тому що в Наказі. Хто не зрозумів суть "Факту" така: Якщо Ви постійно купуєте бензин чи папір, і ніколи його не перепродуєте, то рано чи пізно частка цього бензину і паперу перевищить 75% залишків товарів (які вираховуються системою автоматично між придбаними і проданими вцілому по підприємству) і не важливо яку Ви накладну пробуєте реєструвати - вона заблокується.

Я ж продовжую наполягати що в Наказі написано про конкретний залишок по товару що є в ПН яка подається на реєстрацію.
обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу постачання ТАКОГО товару/послуг, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, та обсягу придбання на митній території України та/або ввезення на митну територію України відповідного товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, та митних деклараціях, і переважання в ТАКОМУ залишку товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, більше 75 % загального такого залишку
До чого тут тоді слово ТАКОМУ?
natalka_l, дякую за коментар!!!
Ще скажіть будь ласка, що Ви думаєте з цього приводу:

Мої ПН, які є пробувала реєструвати після 01.07.2017., блокуються з таким формулюванням:

Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567.За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 49.41.. Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до пункту «в» п.п. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 ПКУ, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017 №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена пунктом 4 цього наказу.

Ми не торгуємо підакцизними товарами, тобто реєстрація зупинена на підставі пп.1 п. 6 Наказу №567. Якщо розглядати критерії, вказані у п. 5 Наказу №567, то по пп. 1, 3, 4 ми точно не проходимо. Залишається критерій, зазначений в пп. 2. Ось тут я і вперлась у тих 500 тис.((( Станом на 01.07.2017 у мене було зареєстровано ПН за червень на суму більше 500 тис. з ПДВ, але менше 500 тис. без ПДВ.

З вищенаведеного у мене виникло питання: фіскали рахують об'єм постачання з ПДВ чи без ПДВ?
Quote
natalka_l

Да, бо Ви його (дизпаливо) не продаєте ))))
На рахунок того, що Юлія Дороговоз написала як по факту рахуються обсяги, то на мою думку оцей факт взагалі не відповідає тому що в Наказі. Хто не зрозумів суть "Факту" така: Якщо Ви постійно купуєте бензин чи папір, і ніколи його не перепродуєте, то рано чи пізно частка цього бензину і паперу перевищить 75% залишків товарів (які вираховуються системою автоматично між придбаними і проданими вцілому по підприємству) і не важливо яку Ви накладну пробуєте реєструвати - вона заблокується.

Я ж продовжую наполягати що в Наказі написано про конкретний залишок по товару що є в ПН яка подається на реєстрацію.
обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 раза більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу постачання ТАКОГО товару/послуг, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, та обсягу придбання на митній території України та/або ввезення на митну територію України відповідного товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, та митних деклараціях, і переважання в ТАКОМУ залишку товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, більше 75 % загального такого залишку
До чого тут тоді слово ТАКОМУ?
Не ну это зашибись. А как же тогда быть производственникам? мы реально закупаем кучу материала и его не перепродаем! а из этого материала изготавливается другая продукция.
сбросьте ссылку, где опубликован список рисковых товаров/услуг, уже каша в голове..........
Quote
crumb
...Не ну это зашибись. А как же тогда быть производственникам? мы реально закупаем кучу материала и его не перепродаем! а из этого материала изготавливается другая продукция.
Ну от на аналогічне моє запитання, Юлія сказала що якраз з цим вони і борються. Якось так...
Нам поки вони не побороли ДФСУ smiling smiley - доведеться чекати і сканувати доки
Quote
smal
...
Ми не торгуємо підакцизними товарами, тобто реєстрація зупинена на підставі пп.1 п. 6 Наказу №567. Якщо розглядати критерії, вказані у п. 5 Наказу №567, то по пп. 1, 3, 4 ми точно не проходимо. Залишається критерій, зазначений в пп. 2. Ось тут я і вперлась у тих 500 тис.((( Станом на 01.07.2017 у мене було зареєстровано ПН за червень на суму більше 500 тис. з ПДВ, але менше 500 тис. без ПДВ.

З вищенаведеного у мене виникло питання: фіскали рахують об'єм постачання з ПДВ чи без ПДВ?
в Вас зупинено - бо транспортні послуги. тоже - не купили Ви їх.
На рах. 500 тис. - ми тут дійшли до висновку що без ПДВ.
Але по факту, по цьому критерію вже згадувались десь на форумі - що блокує вже при досягненні 300 тис. (хтось писав).
І ще одне, в критерії мають відбиратись обсяги по даті реєстрації, а по факту та же Юлія писала - по даті виписки ПН.
То порахуйте як у вас виходить і в тому випадку і в іншому, а тоді вже буде більш зрозуміло.
Quote
natalka_l
Quote
smal
...
Ми не торгуємо підакцизними товарами, тобто реєстрація зупинена на підставі пп.1 п. 6 Наказу №567. Якщо розглядати критерії, вказані у п. 5 Наказу №567, то по пп. 1, 3, 4 ми точно не проходимо. Залишається критерій, зазначений в пп. 2. Ось тут я і вперлась у тих 500 тис.((( Станом на 01.07.2017 у мене було зареєстровано ПН за червень на суму більше 500 тис. з ПДВ, але менше 500 тис. без ПДВ.

З вищенаведеного у мене виникло питання: фіскали рахують об'єм постачання з ПДВ чи без ПДВ?
в Вас зупинено - бо транспортні послуги. тоже - не купили Ви їх.
На рах. 500 тис. - ми тут дійшли до висновку що без ПДВ.
Але по факту, по цьому критерію вже згадувались десь на форумі - що блокує вже при досягненні 300 тис. (хтось писав).
І ще одне, в критерії мають відбиратись обсяги по даті реєстрації, а по факту та же Юлія писала - по даті виписки ПН.
То порахуйте як у вас виходить і в тому випадку і в іншому, а тоді вже буде більш зрозуміло.
и не забыть про директора...
Который день сижу курю эту формулировку про 1.5 превышение остатка разницы между продажей и покупкой. И не понимаю глубинного ее смысла. Например,купили с начала года на 2млн грн продали на 3млн грн. Разница 1млн грн. Умножаем на1.5, получаем 1.5 млн грн. Товар допустим один и тот же, и находится в том самом рискованном списке. То есть любая новая нн на сумму меньше 1.5 млн должна регистрироваться без проблем?
нет совершенно логики в этом пункте, если цель этого мониторинга "скрутки" как они провозгласили, то зачем они контролируют деньги и наценку, с какого бока это заденет скрутки ? и с какого перепугу у нас вдруг стала контролироваться наценка ? не нужны налоги в бюджет стали ? Для скруток нужно контролировать количество, а не деньги !!!! Почти по Фрейду - у них вырвалось наружу то, чего они хотят больше всего....
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
нет совершенно логики в этом пункте, если цель этого мониторинга "скрутки" как они провозгласили, то зачем они контролируют деньги и наценку, с какого бока это заденет скрутки ? и с какого перепугу у нас вдруг стала контролироваться наценка ? не нужны налоги в бюджет стали ? Для скруток нужно контролировать количество, а не деньги !!!! Почти по Фрейду - у них вырвалось наружу то, чего они хотят больше всего....
Типа резкое увеличение наценки - уже подозрение в антисоветской агитации.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
ну да, 51 процент это уже резкое...мы ж не в европе, наши за 15% задницу от стула не будут отрывать....
Quote
ivs99
Который день сижу курю эту формулировку про 1.5 превышение остатка разницы между продажей и покупкой. И не понимаю глубинного ее смысла. Например,купили с начала года на 2млн грн продали на 3млн грн. Разница 1млн грн. Умножаем на1.5, получаем 1.5 млн грн. Товар допустим один и тот же, и находится в том самом рискованном списке. То есть любая новая нн на сумму меньше 1.5 млн должна регистрироваться без проблем?

Те моя сегодняшняя НН не должна быть больше чем моя суммарная наценка с 01,01,17 умноженная на 1,5 ?
поправте якщо помиляюсь, але виходить формала працює так:
(вартість приходу - вартість розходу) * 1,5 > Сума з поданої на реєстрацію ПН
а повинно бути так:
Вартість приходу * 1,5 - вартість розходу > Сума з поданої на реєстрацію ПН
Quote
winswap
поправте якщо помиляюсь, але виходить формала працює так:
(вартість приходу - вартість розходу) * 1,5 > Сума з поданої на реєстрацію ПН
а повинно бути так:
Вартість приходу * 1,5 - вартість розходу > Сума з поданої на реєстрацію ПН

А я про что? Меня немного смущает фраза "залишок різниці" - математически она не имеет смысла. НО "різниці обсягу постачання такого товару/послуг........з 01 січня 2017 року ......., та обсягу придбання ................відповідного товару, зазначеного з 01 січня 2017 року ............." - как по мне звучит однозначно : продажа минус покупка
Денис Рябый:
"...Уважаемые коллеги- бухгалтера!!!!
Обращаем Ваше внимание, что 26.07.2017г. в 9.00 в Киеве сбор на Майдане возле Стеллы представителей бизнеса для протеста против блокировки налоговых накладных, а точнее против УНИЧТОЖЕНИЯ МАЛОГО И СРЕДНЕГО БИЗНЕСА. Огромная просьба, направить своих представителей для участия. Не оставайтесь равнодушными. Рано или поздно эта проблема коснется ВСЕХ. Спасибо за понимание и поддержку! За более подробной информацией и прочим организационным вопросам обращаться к Владимиру vlad_buh_prog@ukr.net или по номеру телефона +380689927994 (создана группа в viber)..."
Quote
ivs99
Который день сижу курю эту формулировку про 1.5 превышение остатка разницы между продажей и покупкой. И не понимаю глубинного ее смысла. Например,купили с начала года на 2млн грн продали на 3млн грн. Разница 1млн грн. Умножаем на1.5, получаем 1.5 млн грн. Товар допустим один и тот же, и находится в том самом рискованном списке. То есть любая новая нн на сумму меньше 1.5 млн должна регистрироваться без проблем?

Я тоже пытаюсь понять как работает этот критерий дабы случайно не попасть под блокировку и никак не могу вкурить как работает формула. Что б не заблокировали нужно чтоб сумма НН была < (1,5*покупка - продажа) или 1,5*(продажа-покупка)???
Это ж две большие разницы!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 44    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00070400000000004