Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерии блокировки НН

Відправлено користувачем TamiA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 13 з 44    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718НаступнаОстання
Re: Критерии блокировки НН
это ваша логика, а у налоговиков очень даже пхается....они ж о пополнении бюджета думают, в отличии от вас.....
Quote
zoltan
Quote
TamiA
Quote
zoltan
Quote
zoltan
Quote
nedzumikogmailcom
Я мала на увазі якщо притання задає продавець(zoltan).Заблокована накладна не звільняє продавця від обовязку нарахування забовязань і відображання в декларації заблокованої накладної.
Дякую! Але я ніде не зустрічав що заблоковані треба обовязково вносити в зобовязання

а где встречали, что не надо вносить ?
ну так якось логічно,якщо ПН заблокована і комісія відхилила то як її пхати в зобовязання

На жаль якшо ПН заблокована сам факт зобов'язань це
не відміняє - отака сєляві yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Вот ничего не понимаю..... Я считаю что блокироваться не должна т.к. кода 8437 нет в списке рисковых кодов!


А шо станок називаєцця попередня оплата confused smiley ?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Можно ли предприятию, которому запороли налоговый кредит ч/з блокировку включить сумму налогового кредита в расходы?
Quote
Officeworker
Можно ли предприятию, которому запороли налоговый кредит ч/з блокировку включить сумму налогового кредита в расходы?

Якшо є макУмєнти - то чого ж ніззя, до ПДВ це не має відношення drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Officeworker
Можно ли предприятию, которому запороли налоговый кредит ч/з блокировку включить сумму налогового кредита в расходы?

Якшо є макУмєнти - то чого ж ніззя, до ПДВ це не має відношення drinking smiley

Это я к тому, что чем бороться с налоговой может уменьшить себе расходы в конце года на сумму заблокированного НДС и не париться....
А по заблокированным налоговым сумму Накл. уменьшают?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Я думаю, що тут справа у кількості може бути. Яку кількість станка вам виписав постачальник і яку ви виписали на покупця?
Quote
Officeworker
Quote
TamiA
Quote
Officeworker
То есть если в моем коде первых 4 знака нет в этом перечне, то я могу вообще не дергаться? мою накладную не заблокируют даже если наценка будет 200%?
нет, не правильно, это только один из критериев.

Так... что-то я не понимаю. Моя налоговая накладная попадает под мониторинг так как сумма больше 500 тыс. Далее рассматриваю критерии блокировки:
Критерии = Объем поставки превышает 1,5 раза и товар не рисковый (из перечня 461) и информацию о товаре я не подаю.
Тут везде "и", следовательно как я понимаю все эти критерии должны применяться одновременно.
Если бы операция попала под все 3 критерия, то тогда смотрели бы сумму НДС с начала месяца и сравнивали ее со среднемесячной суммой уплаченных налогов за 12 мес. А раз товар не рисковый, то налоговую блокировать не должны?
ну должны не должны - мне заблокировали и даже по повидомленню не зарегили за "недостатнистю документив" мать ихнюю - вчера скаргу на Киев направили. Вообще опухли - прямой импорт, зашло товара по 2 вмд, тут же пошла реализация - все тютелька в тютельку (спецом не регила предоплату, время позволяло, дождалась прихода по вмд) и получай "несоответствие обсягив прибдання і продажу" - не то шо в 1,5 раза - ни ма миллиграмм нет расхождения!!! Идиотизм!!!
Короче, на моєму гіркому досвіді - до того повідомлення пхайте УСІ потрібні і непотрібки доки - нехай вдавляться, бо нашій комісії в обласній ВМД - недостатній документ "а раптом ви в дяді Васі під парканом то купили" (ми туди ножками ходили спитати WTF). Дебіли.
Моя під жоден критерій не підпадала, лише під моніторинг більше 500 тисяч sad smiley буду тепер дробити, але попередні місяці проходили й такі великі.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Noshpa
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Я думаю, що тут справа у кількості може бути. Яку кількість станка вам виписав постачальник і яку ви виписали на покупця?
Постачальник виставив у ГРН а ми відправили в ШТ
Quote
zoltan
Quote
Noshpa
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Я думаю, що тут справа у кількості може бути. Яку кількість станка вам виписав постачальник і яку ви виписали на покупця?
Постачальник виставив у ГРН а ми відправили в ШТ

Ну да "передплата за обладнання"купівля в грн., а продаж
в шт.- от і критерій для блокування в різниці... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Шустрик
Quote
zoltan
Quote
Noshpa
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Я думаю, що тут справа у кількості може бути. Яку кількість станка вам виписав постачальник і яку ви виписали на покупця?
Постачальник виставив у ГРН а ми відправили в ШТ

Ну да "передплата за обладнання"купівля в грн., а продаж
в шт.- от і критерій для блокування в різниці... drinking smiley
Дуже Вам Дякую!
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
это ваша логика, а у налоговиков очень даже пхается....они ж о пополнении бюджета думают, в отличии от вас.....
Діло в тому що мені заблокували ПН помилкову (я неправильно поставив код УКТ ЗЕД) і дати РК не можу ,а згідно кодексу в зобовязання мають включатися тільки правильні ПН ,і про це я читав у ЗІР, так що моя логіка не така вже туповата
Quote
zoltan
Quote
TamiA
это ваша логика, а у налоговиков очень даже пхается....они ж о пополнении бюджета думают, в отличии от вас.....
Діло в тому що мені заблокували ПН помилкову (я неправильно поставив код УКТ ЗЕД) і дати РК не можу ,а згідно кодексу в зобовязання мають включатися тільки правильні ПН ,і про це я читав у ЗІР, так що моя логіка не така вже туповата

А ви писали шо вона помилкова?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Шустрик
Quote
zoltan
Quote
TamiA
это ваша логика, а у налоговиков очень даже пхается....они ж о пополнении бюджета думают, в отличии от вас.....
Діло в тому що мені заблокували ПН помилкову (я неправильно поставив код УКТ ЗЕД) і дати РК не можу ,а згідно кодексу в зобовязання мають включатися тільки правильні ПН ,і про це я читав у ЗІР, так що моя логіка не така вже туповата

А ви писали шо вона помилкова?!?!?!
У повідомленні з пакетом доків писали
А подскажите по работам. Заблокировали НН на код 43.22 (монтаж систем отопления и кондиционирования). Была предоплата (500 т.грн), движений больше никаких не было. Что мне подать в додатках к повидомленню только договор, платежку и объяснительную?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
zoltan
Quote
Noshpa
Quote
zoltan
Підкажіть будь-ласка ,контрагент відправив нам ПН "попередня оплата за станок" код уктзет -8437900000 на суму 40000 грн, ми відправляемо ПН по цьому коду ( 8437900000) вже на суму 180000 грн і нам її блокують , причина п 6 критеріїв, це мається наувазі що різниця між отриманими ПН і виданими по цьому коду перевищує 1,5 раза? в цьoму причина ? (Код 8437900000 з 01,01,2017 перший раз на вході)

Я думаю, що тут справа у кількості може бути. Яку кількість станка вам виписав постачальник і яку ви виписали на покупця?
Постачальник виставив у ГРН а ми відправили в ШТ

станок в грн ???? я бы потребовала РК к такой НН, прежде, чем отправлять свою на регистрацию.
Quote
irisa_natali
А подскажите по работам. Заблокировали НН на код 43.22 (монтаж систем отопления и кондиционирования). Была предоплата (500 т.грн), движений больше никаких не было. Что мне подать в додатках к повидомленню только договор, платежку и объяснительную?
усе що тільки мислимо й немислимо, бо полюбляють дати відмову "за недостатністю документів). Я (на скаргу вже бо по повідомленню відмова) і бухгалтерські довідки (проведення операцій) по кожному контрагенту на прихід і розхід зробила і додала ну і первинку само собою всю з обоюдними підписами, печатками.
Quote
zoltan
Quote
Шустрик
Quote
zoltan
Quote
TamiA
это ваша логика, а у налоговиков очень даже пхается....они ж о пополнении бюджета думают, в отличии от вас.....
Діло в тому що мені заблокували ПН помилкову (я неправильно поставив код УКТ ЗЕД) і дати РК не можу ,а згідно кодексу в зобовязання мають включатися тільки правильні ПН ,і про це я читав у ЗІР, так що моя логіка не така вже туповата

А ви писали шо вона помилкова?!?!?!
У повідомленні з пакетом доків писали

Я не про пакет документів - а про тут на форумі?!?!?!
І тоді чому ж ви невдоволені шо вам пишуть про обов'язковість
показувать заблоковані ПН в декларації tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Критерии блокировки НН
Quote
Шустрик
Quote
zoltan
Quote
Шустрик
Quote
zoltan
Quote
TamiA
это ваша логика, а у налоговиков очень даже пхается....они ж о пополнении бюджета думают, в отличии от вас.....
Діло в тому що мені заблокували ПН помилкову (я неправильно поставив код УКТ ЗЕД) і дати РК не можу ,а згідно кодексу в зобовязання мають включатися тільки правильні ПН ,і про це я читав у ЗІР, так що моя логіка не така вже туповата

А ви писали шо вона помилкова?!?!?!
У повідомленні з пакетом доків писали

Я не про пакет документів - а про тут на форумі?!?!?!
І тоді чому ж ви невдоволені шо вам пишуть про обов'язковість
показувать заблоковані ПН в декларації tongue sticking out smiley
мені вчора ще одну ПН заблокували і я тепер всім ЗАДОВОЛЕНИЙ !
Quote
zoltan
мені вчора ще одну ПН заблокували і я тепер всім ЗАДОВОЛЕНИЙ !
разом нас багато winking smiley бо я вже й сумувати почала тут сама smiling smiley
Quote
zoltan
Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка ,якщо у мене ПН заблокували ,комісії відхилила ,можу я цю ПН не включати в деку і просто за неї забути?дфс не буде мати претензії до мене ?
я також такий фінт хочу провернути, радилась з людиною з податкової (давній знайомий, ще з минулого тисячоліття), каже що якби не подавали по ній повідомлення взагалі, а зареєтрували рк і нову "правильну" - то таке ще проходить, а якщо вже подавалось повідомлення і потім такі фокуси - то податківці донараховують і по "правильній" і по заблокованій. Тобто як не крути, а треба вибирати, що відстоювати в суді. Хоча на голову не налазить - або/або - або вони визнають операцію і мають зареєструвати пн або не брати її в увагу як зобов"язання якщо вони там операцію "нікчемною" вважають - якби хоч писали що вони вважають! А то по моїй пн ніфіга не розумію що їм не так sad smiley
Народ, а може бути, що у ВМД в мене показана кількість в кілограмах, а в податковій накладній в тонах? Може тому заблокувало? Але ж якщо припустити що настільки тупа система, то по приходу в мене більше ніж по реалізації все одно. Як жеж я їх люблю angry smileyangry smileyangry smiley
Re: Критерии блокировки НН
Quote
tiex1994
Quote
zoltan
Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка ,якщо у мене ПН заблокували ,комісії відхилила ,можу я цю ПН не включати в деку і просто за неї забути?дфс не буде мати претензії до мене ?
я також такий фінт хочу провернути, радилась з людиною з податкової (давній знайомий, ще з минулого тисячоліття), каже що якби не подавали по ній повідомлення взагалі, а зареєтрували рк і нову "правильну" - то таке ще проходить, а якщо вже подавалось повідомлення і потім такі фокуси - то податківці донараховують і по "правильній" і по заблокованій. Тобто як не крути, а треба вибирати, що відстоювати в суді. Хоча на голову не налазить - або/або - або вони визнають операцію і мають зареєструвати пн або не брати її в увагу як зобов"язання якщо вони там операцію "нікчемною" вважають - якби хоч писали що вони вважають! А то по моїй пн ніфіга не розумію що їм не так sad smiley
та проблема в тому що РК на заблоковану не проходить
Re: Критерии блокировки НН
та вроде ж выяснили, при разборке критериев, что у них денежный (стоимостной) критерий, а не количественный, никто уже не читает первые страницы этой темы шоле....
Quote
zoltan
та проблема в тому що РК на заблоковану не проходить
я знаю, але виписати і подати на реєстрацію все одно треба
Quote
TamiA
та вроде ж выяснили, при разборке критериев, что у них денежный (стоимостной) критерий, а не количественный, никто уже не читает первые страницы этой темы шоле....
та да, але в мене по вартості тим більше не попадає, от вже думу думаю що ж там зачепило і на наступну поставку що інакше можу зробити. Перші поставки все ок було і курс євро був нижче, тобто різниця між вартісним приходом по вмд та ціною реалізації більша була.
Re: Критерии блокировки НН
Quote
TamiA
та вроде ж выяснили, при разборке критериев, что у них денежный (стоимостной) критерий, а не количественный, никто уже не читает первые страницы этой темы шоле....
це що виходить якщо мені виписали ПН в грн а я відправив в шт то на це програма в дфс не звертає уваги ?
Re: Критерии блокировки НН
Quote
zoltan
Quote
TamiA
та вроде ж выяснили, при разборке критериев, что у них денежный (стоимостной) критерий, а не количественный, никто уже не читает первые страницы этой темы шоле....
це що виходить якщо мені виписали ПН в грн а я відправив в шт то на це програма в дфс не звертає уваги ?
я вам за нее ответить не могу, я могу только о критерии сказать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 13 з 44    Сторінки: ПершаПопередні89101112131415161718НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00061900000000004