Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Включать ли незарег.НН в июне в деку за июнь?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Quote
Шустрик
Quote
ira_478
А что с налоговым кредитом? У меня поставщик не зарегистрировал до сих пор НН за июнь. Их за это не накажут (законодатели постарались), а с налоговым кредитом что теперь? Можно им в отчете за июнь пользоваться или нет?

Навряд чи - в законі про відміну штрафів, а про
включення в червневу деку нісловечкаsad smiley...

а тут уже не так однозначно. в законопроекте было написано,что накладные до 31 июля зарегистрированные считаются зарегистрированными вовремя. а разве это не дает право на нк?
Quote
TamiA
Quote
Financia
Quote
TamiA
а чего вы ее не хотите регить ?

потому что нет лимита на регистрацию, пока поставщику не разблокируют накладную. и у меня нет прихода на этот товар, пока поставщику опять же не разблокируют! пополнить счет на сто тысяч не можем, чтобы лимит увеличить...
отсутствие лимита - да, но говорить, что нет прихода - это не правильно, не НН определяет приход.

Ігра слов... Но входящих кодів для виполнєнія критеріїв нєтуті yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
TamiA
Quote
Financia
Quote
TamiA
а чего вы ее не хотите регить ?

потому что нет лимита на регистрацию, пока поставщику не разблокируют накладную. и у меня нет прихода на этот товар, пока поставщику опять же не разблокируют! пополнить счет на сто тысяч не можем, чтобы лимит увеличить...
отсутствие лимита - да, но говорить, что нет прихода - это не правильно, не НН определяет приход.

Ігра слов... Но входящих кодів для виполнєнія критеріїв нєтуті yawning smiley

вот да, поэтому пока что смысла в регистрации нет, а сто тысяч в бюджет отправить мы сегодня не можем. так как же деку отправить? получается таки , что лимит уйдет и по деке и по накладной или дека покажет перевищення, не трогая лимит?


Quote
Financia
Quote
TamiA
Quote
Financia
Quote
TamiA
а чего вы ее не хотите регить ?

потому что нет лимита на регистрацию, пока поставщику не разблокируют накладную. и у меня нет прихода на этот товар, пока поставщику опять же не разблокируют! пополнить счет на сто тысяч не можем, чтобы лимит увеличить...
отсутствие лимита - да, но говорить, что нет прихода - это не правильно, не НН определяет приход.

ну так без лимита ее можно разве регистрировать? без прихода ее 100% заблокируют, но дело не в этом. как без лимита-то?

еще раз - без лимита никак, с этим согласна, а вот то, что без входящей 100% заблокируют - это не так, там есть критерии по которым можно не попасть в мониторинг даже без входящих НН, проверено на кошках.
Quote
TamiA
Quote
Financia
Quote
TamiA
Quote
Financia
Quote
TamiA
а чего вы ее не хотите регить ?

потому что нет лимита на регистрацию, пока поставщику не разблокируют накладную. и у меня нет прихода на этот товар, пока поставщику опять же не разблокируют! пополнить счет на сто тысяч не можем, чтобы лимит увеличить...
отсутствие лимита - да, но говорить, что нет прихода - это не правильно, не НН определяет приход.

ну так без лимита ее можно разве регистрировать? без прихода ее 100% заблокируют, но дело не в этом. как без лимита-то?

еще раз - без лимита никак, с этим согласна, а вот то, что без входящей 100% заблокируют - это не так, там есть критерии по которым можно не попасть в мониторинг даже без входящих НН, проверено на кошках.


шанс, конечно, есть, но без лимита это смысла не имеет(((
Quote
Financia
Quote
ira_478
А что с налоговым кредитом? У меня поставщик не зарегистрировал до сих пор НН за июнь. Их за это не накажут (законодатели постарались), а с налоговым кредитом что теперь? Можно им в отчете за июнь пользоваться или нет?

пока закон не опубликован - все рассуждения на этот счет гадание на кофейной гуще) ждем до конца месяца, чтобы президент подписал, тогда понятно будет. у меня не один поставщик не зарегистрировал, поэтому кошмар с лимитом и я тоже не могу регистрировать...это цепная реакция

А декларацию за июнь, то, все равно, сдаем до 20 июля. Конец месяца - это уже поздно.
Quote
Financia
то есть - если я не регистрирую, просто отправляю деку с этой накладной, то появляется перевищення, а лимит не уменьшается? пополняю счет, отправляю на регистрацию и эта сумма с перевищення уходит, уменьшая лимит?
Ні.
Припустимо у Вас зараз є реєстраційна сума 10 тис. Ви подали деку, з незареєстрованою ПН на суму 4 тис.грн. У Вас виник показник S перев. 4 тис.грн. І теоретично, одночасно мала зменшитись "реєстраційна сума" на 4 тис.грн. і стати - 6 тис.грн. (10-4=6). Пізніше, коли Ви зможете заареєструвати свою ПН - то Ваша реєстраційна сума має залишитись без змін (припустимо що більше нічого не приходило і не виходило, і реєстраційна сума не мінялась) - тобто на рівні 6 тис.грн., а накладна має без проблем зареєструватись. В теорії.
Лимита у меня хватает, а вот имею ли я право включать в НК не зарегистрированную НН - не до конца понятно.
если продолжить "в теории", то вот та сумма S , которая указывается в квитанции по деке - это заначка по лимиту, для регистрации НН за предыдущий месяц, да ? .... в теории, конечно.
Quote
ira_478
Лимита у меня хватает, а вот имею ли я право включать в НК не зарегистрированную НН - не до конца понятно.

пока не подписан новый закон и не даны к нему пояснения, то нет
Не зареєстрована податкова накладна не дає права включити її в декларацію. Читаємо ПКУ
201.10
Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.
Отримала витяг, там є 6. Загальна сума перевищення ПЗ-вона дорівнює сумі тих ПН, які заблоковані. Тобто в теорії, коли мені розблокують мої ПН, то сума повинна знятися з цієї
Quote
Нат
Отримала витяг, там є 6. Загальна сума перевищення ПЗ-вона дорівнює сумі тих ПН, які заблоковані. Тобто в теорії, коли мені розблокують мої ПН, то сума повинна знятися з цієї

а лимит тоже уменьшился на сумму заблокированных?
Quote
Financia
Quote
Нат
Отримала витяг, там є 6. Загальна сума перевищення ПЗ-вона дорівнює сумі тих ПН, які заблоковані. Тобто в теорії, коли мені розблокують мої ПН, то сума повинна знятися з цієї

а лимит тоже уменьшился на сумму заблокированных?

да, лимит уменьшился на 56тыс и в вытяге сума перевыщ ПЗ стоит 56тыс
так по деке будет только сумма перевыщення, если накладную не регистрировали? лимит дека не трогает?
Quote
Нат
Отримала витяг, там є 6. Загальна сума перевищення ПЗ-вона дорівнює сумі тих ПН, які заблоковані. Тобто в теорії, коли мені розблокують мої ПН, то сума повинна знятися з цієї

Ну можна й так сказати.
Quote
natalka_l
Quote
Нат
Отримала витяг, там є 6. Загальна сума перевищення ПЗ-вона дорівнює сумі тих ПН, які заблоковані. Тобто в теорії, коли мені розблокують мої ПН, то сума повинна знятися з цієї

Ну можна й так сказати.

На практике тоже так же

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Financia
так по деке будет только сумма перевыщення, если накладную не регистрировали? лимит дека не трогает?

Лимит дека трогает. ОН съедается на сумму не зарегистрир.НО
и эта сумма попадает в Сумму превышения ПЗ
Quote
Нат
Quote
Financia
так по деке будет только сумма перевыщення, если накладную не регистрировали? лимит дека не трогает?

Лимит дека трогает. ОН съедается на сумму не зарегистрир.НО
и эта сумма попадает в Сумму превышения ПЗ

а, если лимит 0, например?
Quote
Financia
Quote
Нат
Quote
Financia
так по деке будет только сумма перевыщення, если накладную не регистрировали? лимит дека не трогает?

Лимит дека трогает. ОН съедается на сумму не зарегистрир.НО
и эта сумма попадает в Сумму превышения ПЗ

а, если лимит 0, например?

В строке с лимитом будет отрицательная цифра, которую надо будет перекрывать платежами или входящими НН

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Нат
Не зареєстрована податкова накладна не дає права включити її в декларацію. Читаємо ПКУ
201.10
Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

Благодарю! ( Была маленькая надежда услышать что нибудь другое smiling smiley )
Quote
Шустрик
Quote
ira_478
А что с налоговым кредитом? У меня поставщик не зарегистрировал до сих пор НН за июнь. Их за это не накажут (законодатели постарались), а с налоговым кредитом что теперь? Можно им в отчете за июнь пользоваться или нет?

Навряд чи - в законі про відміну штрафів, а про
включення в червневу деку нісловечкаsad smiley...

Аякжеж, ні однісінького словечка прямо не написали. Думали, що ми й так здогадаємося, що якщо А не Б, то Б не А:

Податкові накладні та/або розрахунки коригувань до податкових накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року вважаються своєчасно зареєстрованими.

п. 198.6 ПКУ
Суми податку, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних

Порушення сроку є? нема.
То що?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
...На практике тоже так же
Пробували самі? Бо перший раз коли я про це писала (десь в лютому 2017) - не працювало....

Quote
Монна Нонна
...Порушення сроку є? нема.
То що?
18.07.2017 а закон не підписаний і не опублікований. От що )
Quote
natalka_l
Quote
Монна Нонна
...На практике тоже так же
Пробували самі? Бо перший раз коли я про це писала (десь в лютому 2017) - не працювало....

Quote
Монна Нонна
...Порушення сроку є? нема.
То що?
18.07.2017 а закон не підписаний і не опублікований. От що )

1. У мене таке було весь 2016 рік - я не реєструвала ПН на практиці. Кожного місяця я мала таку ситуацію.
Зараз вже не практикую smiling smiley

2. То вже наступне питання smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
да еще ж главное, чтобы подписали то, что было в проекте, а то там тоже может быть сюрприз. или гарант отправит на доработку, тогда вообще в июле будет кошмар)))
Quote
Financia
да еще ж главное, чтобы подписали то, что было в проекте, а то там тоже может быть сюрприз. или гарант отправит на доработку, тогда вообще в июле будет кошмар)))

На этот предмет я почитала стенограмму заседания и не увидела там прений и изменений "с голоса", значит, есть надежда, что приняли как есть.

Вряд ли наш Гарант там что-то имеет сказать против, так что ждем, надеемся и верим smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Financia
Quote
Шустрик
Quote
ira_478
А что с налоговым кредитом? У меня поставщик не зарегистрировал до сих пор НН за июнь. Их за это не накажут (законодатели постарались), а с налоговым кредитом что теперь? Можно им в отчете за июнь пользоваться или нет?

Навряд чи - в законі про відміну штрафів, а про
включення в червневу деку нісловечкаsad smiley...

а тут уже не так однозначно. в законопроекте было написано,что накладные до 31 июля зарегистрированные считаются зарегистрированными вовремя. а разве это не дает право на нк?

Проект правда - но вроді змін не вносили і єслі приймуть, то:

Закон України

Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних
мереж платників податків)

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
І. Підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13-14, N 15-16, N 17, ст.112 ) доповнити пунктами такого змісту:

«42. Штрафні санкції, передбачені пунктом 1201 .1 статті 1201 цього Кодексу, за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року, не застосовуються до платника податків за умови реєстрації таких податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року.
Податкові накладні та/або розрахунки коригувань до податкових накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року вважаються своєчасно зареєстрованими.

43. Штрафні санкції, передбачені пунктом 1202.1 статті 1202 цього Кодексу, за порушення граничних строків реєстрації акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, встановлених статтею 231 цього Кодексу, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року, не застосовуються до платника податків за умови реєстрації таких акцизних накладних не пізніше 31 липня 2017 року.
Акцизні накладні та/або розрахунки коригувань до акцизних накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані у Єдиному реєстрі акцизних накладних не пізніше 31 липня 2017 року вважаються своєчасно зареєстрованими.

44. Штрафні санкції, передбачені абзацом другим пункту 126.1 статті 126 цього Кодексу, не застосовуються до узгоджених сум грошових зобов’язань, із граничним строком сплати 30 червня 2017 року.

45. Тимчасово до 31 грудня 2017 року:
у разі втрати та/або пошкодження інформації (у тому числі, інформації, яка міститься у базах даних обліку платника податків) унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платника податків та за наявності документів, що підтверджують зазначені події, платник податків протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків)» зобов'язаний письмово повідомити контролюючий орган за місцем обліку в порядку, встановленому цим Кодексом для подання податкової звітності;
платник податків зобов'язаний відновити втрачену та/або пошкоджену інформацію, визначену абзацом першим цього пункту;
у разі неможливості проведення перевірки платника податків у випадках, передбачених цим пунктом, терміни проведення таких перевірок переносяться контролюючим органом до дати відновлення такої інформації, але не пізніше 31 грудня 2017 року.

ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

Мова, нажаль тільки про штрафні санкції - і, як на мене оце:
"Податкові накладні та/або розрахунки коригувань
до податкових накладних, які були складені у період
з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані
у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше
31 липня 2017 року вважаються своєчасно зареєстрованими."
стосуєцця тільки штрафних санкцій для тих, хто мав їх зареєструвать drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
«42. Штрафні санкції, передбачені пунктом 1201 .1 статті 1201 цього Кодексу, за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених пунктом 201.10 статті 201 цього Кодексу, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 року, не застосовуються до платника податків за умови реєстрації таких податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року.
Податкові накладні та/або розрахунки коригувань до податкових накладних, які були складені у період з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше 31 липня 2017 року вважаються своєчасно зареєстрованими.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Шустрик
Мова, нажаль тільки про штрафні санкції - і, як на мене оце:
"Податкові накладні та/або розрахунки коригувань
до податкових накладних, які були складені у період
з 01 червня 2017 року по 30 червня 2017 та зареєстровані
у Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше
31 липня 2017 року вважаються своєчасно зареєстрованими."
стосуєцця тільки штрафних санкцій для тих, хто мав їх зареєструвать drinking smiley

Як тоді читать п. 198.6 ПКУ? Куди його притулить? Чи його викинуть з ПКУ за непотрібністю? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
вопрос. касается ли этот закон, налоговых накладных, не зарегистрированных во время по причине остановки регистрации?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042000000000003