Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Включать ли незарег.НН в июне в деку за июнь?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
если текст закона не содержит специальных условий, то он касается всех накладных. опять же - ждем закон в публикации.
Quote
NataliSB
вопрос. касается ли этот закон, налоговых накладных, не зарегистрированных во время по причине остановки регистрации?

А до чого тут блокування - це про наслідки вірусу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я правильно понимаю пункт 45. - если я не зарегестрировала покупателю НН (причина в том, что поставщик нам не зарегил из-за блокировки), то штраф к нам применят?


по июньским НН, которые будут зарегены до 31.07.17 включительно - штрафов не будет, не зависимо от причин не регистрации.
у меня есть "зупинені" налоговые за июнь, но, насколько я понимаю, в декларации я должна показать все свои обязательства независимо от того, зарегистрированы по ним налоговые накладные или нет, подскажите, я правильно понимаю, зупинени тоже нужно включать???
Quote
ira_hohl
у меня есть "зупинені" налоговые за июнь, но, насколько я понимаю, в декларации я должна показать все свои обязательства независимо от того, зарегистрированы по ним налоговые накладные или нет, подскажите, я правильно понимаю, зупинени тоже нужно включать???

да, если бы для них было исключение, это прописали бы в законе
включать обов"язково
тільки будьте готові до сюрпризу з лімітом
Ліміт з сюрпризом
Подавала пояснення ще 10го лютого, й досі не має відповіді
а 5 робочих днів вже минуло
телефоную до нашої податкової, а там відповідь-це не до нас, це все Київ
а куди у Київ телефонувати, хто зна(((
Сегодня разблокировали мне 5 налоговых
все "съелось" с действующего лимита
с лимита, который снялся из деки за июнь, ничего не снялось
получается двойной грабеж!!!
так что по каждой накладной два раза снимаются деньги с лимита???
Quote
Нат
Сегодня разблокировали мне 5 налоговых
все "съелось" с действующего лимита
с лимита, который снялся из деки за июнь, ничего не снялось
получается двойной грабеж!!!

Ну шо ви плутаєте грішне з праведним. eye popping smiley
З ліміту знімаюцця кошти, коли реєструєцця ПН,
а по декларації списуюцця реальні гроші, якшо у
вас по деці до сплати, які ви перераховуєте на
р/р в СЕА... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Нат
Сегодня разблокировали мне 5 налоговых
все "съелось" с действующего лимита
с лимита, который снялся из деки за июнь, ничего не снялось
получается двойной грабеж!!!

Ну шо ви плутаєте грішне з праведним. eye popping smiley
З ліміту знімаюцця кошти, коли реєструєцця ПН,
а по декларації списуюцця реальні гроші, якшо у
вас по деці до сплати, які ви перераховуєте на
р/р в СЕА... drinking smiley

На початку в мене на ліміті було 84тис. Коли я сдала деку по ПДВ з незареєстрованими податковими, в мене з ліміту знялась сума на ці незареєстровані ПН-56тис. На ліміті залишилось 28тис. Сьогодні розблокували мені 5 податкових. І знялось з ліміту 8 тис. Залишилось 20тис. Питання, де мої 56тис і коли і як мені їх повернуть?
Шустрик, До сплати по деці у мене 3,5тис. А злопало 56тис. як раз на суму незареєстрованих ПН
А зареєструвалось на яку суму?!?!?!
Перевірте - можливо зареєстровано на 64
тисячі, а не 56 які потрапили в перевищення.
Можливо у вас ще на 8 тис. була незарєгіна
липнева ПН, яка не потрапила в червневу деку drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А зареєструвалось на яку суму?!?!?!
Перевірте - можливо зареєстровано на 64
тисячі, а не 56 які потрапили в перевищення.
Можливо у вас ще на 8 тис. була незарєгіна
липнева ПН, яка не потрапила в червневу деку drinking smiley

а при чому тут липнева ПН в деці за червень? не розумію
При тому шо сума перевищення в 56 тис. це тількі незарегані
червневі ПН, які показані ж в червневій деці. А сьогодні вибачте
вже 19- ЛИПНЯ - ви шо за липень жлдної ПН не реєстрували?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
При тому шо сума перевищення в 56 тис. це тількі незарегані
червневі ПН, які показані ж в червневій деці. А сьогодні вибачте
вже 19- ЛИПНЯ - ви шо за липень жлдної ПН не реєстрували?!?!?!

Вибачаю
Ні, не реєструвала
Мені ще жодної ПН не реєстрували з постачальників
І я не реєструю нічого, бо що показувати на виході, коли входу немає((
Витяги Медком чи якоюсь іншою прогою отримуєте?!?!?!
Чи кабінетом користуєтесь?!?!?! - Подивіцця там, можливо
якась лишня ПН все-таки присутня - і там по сумам ліміту
можна зрозуміть коли приблизно подібне "щастя" вилізло...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Монна Нонна
Quote
natalka_l
Quote
Нат
Отримала витяг, там є 6. Загальна сума перевищення ПЗ-вона дорівнює сумі тих ПН, які заблоковані. Тобто в теорії, коли мені розблокують мої ПН, то сума повинна знятися з цієї

Ну можна й так сказати.

На практике тоже так же
Не в цьому суть питання, суть в подальшій реєстрації без наявної "реєстраційної суми". Ось це чи комусь вдалось?
Quote
Нат
Сегодня разблокировали мне 5 налоговых
все "съелось" с действующего лимита
с лимита, который снялся из деки за июнь, ничего не снялось
получается двойной грабеж!!!

Робіть Витяги з ЕКП, що підтверджують Ваші слова і Вже пишіть скаргу, використовуючи той пункт що я Вам писала. Крім того, можете спробувати дозвонитись в ДФСУ - озвучити проблему.
А ще спробуйте написати в фейсбук Дороговоз (може ще й Остріковій) з конкретними документами що підтверджують Ваші слова - є шанс що вони швидше озвучать там цю проблему і можливо навіть проконтролюють її вирішення.
Нат, А Вам якою датою ПН зареєстровані? Може заднім числом? Може є сенс деку перездати (нову звітну)?
Quote
Нат
Quote
Financia
так по деке будет только сумма перевыщення, если накладную не регистрировали? лимит дека не трогает?

Лимит дека трогает. ОН съедается на сумму не зарегистрир.НО
и эта сумма попадает в Сумму превышения ПЗ

сдала деку- съело 100тыс лимита и 100 тыс перевищення. когда мне от поставщика придет 100 тыс - лимит опять будет ноль, а как же мне регистрировать свою накладную на эту сумму?? ее можно регистрировать на сумму превыщення?

извините, что глупый вопрос, но я уже совсем запуталась с этими блокировками(((
Quote
Financia
...сдала деку- съело 100тыс лимита и 100 тыс перевищення. когда мне от поставщика придет 100 тыс - лимит опять будет ноль, а как же мне регистрировать свою накладную на эту сумму?? ее можно регистрировать на сумму превыщення?

извините, что глупый вопрос, но я уже совсем запуталась с этими блокировками(((
Ну хто ж Вам скаже точно? Теорію я написала, норми ПКУ тоже, а практики нема...
Нат, не відповіла на попередні запитання.
Quote
Financia

сдала деку- съело 100тыс лимита и 100 тыс перевищення. когда мне от поставщика придет 100 тыс - лимит опять будет ноль, а как же мне регистрировать свою накладную на эту сумму?? ее можно регистрировать на сумму превыщення?

извините, что глупый вопрос, но я уже совсем запуталась с этими блокировками(((

Думаю что не получится. Проблема в том что показник перевищення пересчитывается только после подачи декларации.
Получается, что нужно либо пополнять счет (что не вариант), либо ждать что вам упадет кредит на счет от поставщика, либо после разблокировки НН уточнять поданую декларацию чтоб убрать Перевищення и зарегистрировать НН.
Девочки, помогите, у меня та же проблема, ушла в минус 80 000 просто так, из за этих задвоений, вчера подала нову звытну, нулевую, чтоб этот лимит выровнить и вернуть все назад, почему он не возвращется, ведь сдача нулевой новой звитной должна была б все вернуть на свои места
У меня таже ситуация съело лимит на сумму незарегистрированной нн., я раздумываю не подать ли нову звитну , и уже не включать не зарегистрированную н.н. А вы подали и ничего не меняется ? Может позже еще посмотрите. Напишите.
Я сначала подала нову звитну без учета этой не зарегистрированной налоговой, минус еще больше стал после этого, потом подала нову звитну нулевую, чтоб обнулить декларацию, она принята, но ничего в лимите не изменилось
в 7 утра оставила скаргу на пульсе, обещали рассмотреть в течении 15 дней, работа пп заблокирована, я не могу ничего регистрировать пока не ликвидирую этот минус.

девочки давайте думать что делать
надо узнать, как на практике работает это "200-1.9" - можно ли регистрировать с суммы перевищення...а вот как узнать - не понимаю. никто не может ответить. нашу районную налоговую раздерибанили и теперь там нет инспектора по ндс нашего - спросить не у кого((
И все же , почему подача новой звитной без показателей не обнулила эту ситуацию
Quote
elena_ugagro
И все же , почему подача новой звитной без показателей не обнулила эту ситуацию

а сколько времени прошло? может, оно как карета в тыкву - в 00 часов превращаетсяmoody smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042799999999998