На выходные украинцам прогнозируют заморозки, дожди и грозы Украинские военные сбили беспилотники оккупантов Сегодня в Украине День Победы над нацизмом во Второй мировой войне, а Европейский Союз отмечает День Европы. В США прогнозируют, что обломки китайской ракеты могут упасть на Землю В Україні на вихідних кардинально зміниться погода В Pfizer заявляют, что бедные страны не хотят закупать вакцину компании Пентагон подтвердил, что отслеживает падение китайской ракеты Зеленский: Пусть героизм украинцев во Второй мировой дает силу новому поколению наших воинов Без осадков, но с заморозками — погода в Украине на 9 мая 9 мая Украина отмечает День победы над нацизмом во Второй мировой войне
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1415161718192021222324
так не снимайте- пусть в отчете будет 1320,01, по-другому не получится
Не исправляется это в отчете, отчет ошибку выдает.
доначислите ту копейку по бухгалтерии и забудьте.

Доброго дня. Підкажіть будь ласка працівник був звільнений, пропрацювавши 2 місяці. Відпускні при звільненні показувати в додатку 1 одним рядком (відпустку в складі з/п) чи двома рядками (перший - звичайно як з/п та другий з типом нарахувань 10?
Суму компенсації за невикористану відпустку, яку виплачують працівнику за умовами ст. 24 Закону про відпустки, відображають у складі нарахованої заробітної плати за звітний місяць.
Дякую, а кількість днів перебування в трудових відносинах ставиться 30 (якщо місяць червень) чи 30 за вирахуванням к-сті днів відпустки? Працівник був 10 днів у відпустці.
tevrostil
Дякую, а кількість днів перебування в трудових відносинах ставиться 30 (якщо місяць червень) чи 30 за вирахуванням к-сті днів відпустки? Працівник був 10 днів у відпустці.
Якого числа червня звільнений цей працівник (згідно наказу про звільнення) ???
Ні, це вже інше питання. Там я зрозуміла, що невикористану відпустку включати в суму доходу.
А по іншому працівнику, іде у відпустку з 15.06 по 25.06. я показую двома стрічками, але де відпустка гр 14 к-сть днів перебування в трудових відносинах нічого не проставляю, а де показую з/п за червень ставлю в гр 14 к-сть днів 30?
Але ж Ви закрутили....
Значить так.
Поки любий Ваш працівник перебуває у ЛЮБІЙ відпустці, трудові відносини з роботодавцем НЕ ПЕРЕРИВАЮТЬСЯ.
Трудові відносини закінчуються останнім робочим днем працівника.
Яка я вам вдячна. Все стало зрозуміло. Залишається ше одне питання в якому я сумніваюсь - в 4ДФ дата прийняття ставити дату наказу на прийняття чи дату саме початку роботи?
tevrostil
Яка я вам вдячна. Все стало зрозуміло. Залишається ше одне питання в якому я сумніваюсь - в 4ДФ дата прийняття ставити дату наказу на прийняття чи дату саме початку роботи?

Дату прийняття, тобто з якої дати починаються трудові відносини.
Roksolana2017

А Ви не запутаєте колегу ? )))
Дивіться, наприклад, є наказ від 01 липня на прийняття на роботу , до роботи стати з 05 липня.
Трудові відносини в цьому прикладі почнуться 5 липня !!!
Так от я за що, правильно ставити 1 число чи 5 по Вашому прикладі?
5-те.
Це наказ був від 1 липня, трудових відносин ще немає, трудові відносини почнуться 5 липня, коли людина стане до роботи.
Ну, воно і логічно : що би не сталося в оті дні 1, 2, 3, 4 липня - потенційний роботодавець і потенційний працівник є ніхто по відношенню один до одного. І тільки 5 липня вони отримують статус роботодавця і працівника.
nikon

А Ви не запутаєте колегу ? )))
Дивіться, наприклад, є наказ від 01 липня на прийняття на роботу , до роботи стати з 05 липня.
Трудові відносини в цьому прикладі почнуться 5 липня !!!

Я так і написала, не розумію, що тут не так. Це ясно як божий день.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1415161718192021222324
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00039200000000006