Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 31    Сторінки: ПершаПопередні1920212223242526272829НаступнаОстання
так не снимайте- пусть в отчете будет 1320,01, по-другому не получится
Не исправляется это в отчете, отчет ошибку выдает.
доначислите ту копейку по бухгалтерии и забудьте.


Доброго дня. Підкажіть будь ласка працівник був звільнений, пропрацювавши 2 місяці. Відпускні при звільненні показувати в додатку 1 одним рядком (відпустку в складі з/п) чи двома рядками (перший - звичайно як з/п та другий з типом нарахувань 10?
Суму компенсації за невикористану відпустку, яку виплачують працівнику за умовами ст. 24 Закону про відпустки, відображають у складі нарахованої заробітної плати за звітний місяць.
Дякую, а кількість днів перебування в трудових відносинах ставиться 30 (якщо місяць червень) чи 30 за вирахуванням к-сті днів відпустки? Працівник був 10 днів у відпустці.
Quote
tevrostil
Дякую, а кількість днів перебування в трудових відносинах ставиться 30 (якщо місяць червень) чи 30 за вирахуванням к-сті днів відпустки? Працівник був 10 днів у відпустці.
Якого числа червня звільнений цей працівник (згідно наказу про звільнення) ???
Ні, це вже інше питання. Там я зрозуміла, що невикористану відпустку включати в суму доходу.
А по іншому працівнику, іде у відпустку з 15.06 по 25.06. я показую двома стрічками, але де відпустка гр 14 к-сть днів перебування в трудових відносинах нічого не проставляю, а де показую з/п за червень ставлю в гр 14 к-сть днів 30?
Але ж Ви закрутили....
Значить так.
Поки любий Ваш працівник перебуває у ЛЮБІЙ відпустці, трудові відносини з роботодавцем НЕ ПЕРЕРИВАЮТЬСЯ.
Трудові відносини закінчуються останнім робочим днем працівника.
Яка я вам вдячна. Все стало зрозуміло. Залишається ше одне питання в якому я сумніваюсь - в 4ДФ дата прийняття ставити дату наказу на прийняття чи дату саме початку роботи?
Quote
tevrostil
Яка я вам вдячна. Все стало зрозуміло. Залишається ше одне питання в якому я сумніваюсь - в 4ДФ дата прийняття ставити дату наказу на прийняття чи дату саме початку роботи?

Дату прийняття, тобто з якої дати починаються трудові відносини.
Quote
Roksolana2017

Яка я вам вдячна. Все стало зрозуміло. Залишається ше одне питання в якому я сумніваюсь - в 4ДФ дата прийняття ставити дату наказу на прийняття чи дату саме початку роботи?

Дату прийняття, тобто з якої дати починаються трудові відносини.
А Ви не запутаєте колегу ? )))
Дивіться, наприклад, є наказ від 01 липня на прийняття на роботу , до роботи стати з 05 липня.
Трудові відносини в цьому прикладі почнуться 5 липня !!!
Так от я за що, правильно ставити 1 число чи 5 по Вашому прикладі?
5-те.
Це наказ був від 1 липня, трудових відносин ще немає, трудові відносини почнуться 5 липня, коли людина стане до роботи.
Ну, воно і логічно : що би не сталося в оті дні 1, 2, 3, 4 липня - потенційний роботодавець і потенційний працівник є ніхто по відношенню один до одного. І тільки 5 липня вони отримують статус роботодавця і працівника.
Quote
nikon


Яка я вам вдячна. Все стало зрозуміло. Залишається ше одне питання в якому я сумніваюсь - в 4ДФ дата прийняття ставити дату наказу на прийняття чи дату саме початку роботи?

Дату прийняття, тобто з якої дати починаються трудові відносини.
А Ви не запутаєте колегу ? )))
Дивіться, наприклад, є наказ від 01 липня на прийняття на роботу , до роботи стати з 05 липня.
Трудові відносини в цьому прикладі почнуться 5 липня !!!

Я так і написала, не розумію, що тут не так. Це ясно як божий день.
Доброго дня! Допоможіть виправити помилку....здала звіт за 2кв (Д1, 4ДФ, Д5) прийшли перші кв. других ще не має....помітила свою помилку в Д1 (за другий місяць - не вірно вказала дні перебування в трудових відносинах) як виправити? Зробити весь звіт по новому? чи це вже буде новий чи уточнюючий?
Quote
Иногда могу
Доброго дня! Допоможіть виправити помилку....здала звіт за 2кв (Д1, 4ДФ, Д5) прийшли перші кв. других ще не має....помітила свою помилку в Д1 (за другий місяць - не вірно вказала дні перебування в трудових відносинах) як виправити? Зробити весь звіт по новому? чи це вже буде новий чи уточнюючий?

Сам звіт - звітний новий до 10.08, і бажано після отримання квитанції 2 шо прийнято і просто знову звітний,
з вже правильними даними якшо квитанція 2 буде неприйнято. Ну і не забувать,шо в звітному новому і таблиці
по ЄСВ заповнюється по принципу уточнюючого, як раніше заповнювали 4-ДФ - неправильний рядок з одиничкою
в останній графі і правильний з нуликом.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якщо прийде кв2 - не прийнято - то я просто подаю звіт по новому - просто "звітний"
Якщо прийде кв2 - прийнятий - тоді "новий звітний" і тільки той додаток в якому виправляю помилку?
А коли подаю "новий звітний"....(він у мене буде з одним Д1) то в самомо розрахунку я вже не вказую сум нарахування доходу та єдиного внеску і не вказую різні кількість штатних,.... застрах.осіб і.т.д?
Quote
Иногда могу
Якщо прийде кв2 - не прийнято - то я просто подаю звіт по новому - просто "звітний"
Якщо прийде кв2 - прийнятий - тоді "новий звітний" і тільки той додаток в якому виправляю помилку?

Так.

Quote
Иногда могу
А коли подаю "новий звітний"....(він у мене буде з одним Д1) то в самомо розрахунку я вже не вказую сум нарахування доходу та єдиного внеску і не вказую різні кількість штатних,.... застрах.осіб і.т.д?

В кабінеті система лаятиметься які рядки не повинні бути заповнені - кількість
точно не показувать...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день!
Если в дод.№4 ДФ не был учтен сотрудник?
Это новая звітна нова и заполняем строку на неучтенного сотрудника. Или все строку с уже указанными сотрудниками + строка неучтенного сотрудника.
В новом звитном только изменения, дублировать правильные строки не надо.
Гарного всім дня! Сиджу в стресі: здала звіт без вписаних сум військового збору в Розділі 1 4ДФ...як виправити? щось не можу в'їхати..
Обнаружила ошибку в отчете за первый квартал(додаток 4ДФ). Что-то преклинило и в строках 4 и 5 поставила фактически оплаченный налог , а не продублировала строки 4а и 5а (ЗП выплачивается вовремя.)
1. Предполагаются ли штрафы за самовыявленую ошибку?
2. И как подать правильный уточненный отчет?. Додаток 1 Пустым подавать, коль он изначально был правильно подан?
Добрый день! Думаю, подать "звітний новий". В графе 10 4ДФ удалить строки через ознаку "1", и ввести новые строки (правильные) з ознакою "0"
Quote
k_shev
Гарного всім дня! Сиджу в стресі: здала звіт без вписаних сум військового збору в Розділі 1 4ДФ...як виправити? щось не можу в'їхати..
У новому звітному кожен невірний рядок з 1 в останній колонці на вилучення, потім кожен вірний рядок з 0 на внесення.
Підкажіть, відпустка в 6-му місяці і захвачує 7 місяць, чи потрібно в Д1 показувати відпускні за 7 місяць?
Quote
tlydaa
Підкажіть, відпустка в 6-му місяці і захвачує 7 місяць, чи потрібно в Д1 показувати відпускні за 7 місяць?

Якщо ви всі відпускні нарахували у червні місяці, то показувати у Д1 у 3 місяці окремими рядками відпускні за 6 і за 7 місяці.
Потім у розрахунку за 3 квартал не забудьте ці відпускні врахувати для липня місяця, якщо зп загальна буде менше мінімалки, то буде окремий рядок доплати до мін. ЄСВ.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 31    Сторінки: ПершаПопередні1920212223242526272829НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047700000000001