Чи можливе життя за межами Землі: вчені зробили нове відкриття Забудовники відновили продажі. Що відбувається з цінами на квартири у Києві Як довго зберігаються овочі і фрукти в холодильнику і без: корисна шпаргалка “Путіна ніхто не боїться”: російський публіцист оцінив можливість відкриття РФ “другого фронту” Міжнародна група REPO заморозила російські активи на понад $30 мільярдів "Точку неповернення пройдено": генерал Марченко попередив про небезпеку переговорів з РФ Візьміть крильця і приготуйте смакоту в духовці: простий рецепт курятини в глазурі Втекли кількома катерами: російські окупанти після обстрілів накивали п'ятами з острова Зміїний ЗСУ вигнали окупантів з острову Зміїний: у МВС пояснили, чому це так важливо для України Грозові дощі, а у деяких регіонах град та шквали: яким в Україні буде останній день червня
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Пуско-наладка після вводу в експлуатацію

Відправлено користувачем mrkrizhanovskaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Колеги,хелп!

Будується великий об'єкт з унікальним обладнанням. На днях планується ввод в експлуатацію.
Але пізніше будуть акти виконаних робіт по пусконаладочним роботам "в холосту" ,тобто без випуску продукції.
Чи маємо право капіталізувати (провести як модернізацію) чи списуємо на витрати поточного періоду?
Цікавить саме податковий облік.
В податковому так само, як в бухгалтерському.

Потрібно у інженера чи ще когось дізнатися, в чому ідея цих робіт, так би мовити)

Тобто якщо це роботи для запуску, без яких обладнання не запрацює, то в вартість обладнання (тільки що тоді означає введення в експлуатацію, якщо насправді експлуатувати не можна?...)

Якщо ж це перевірочні (диагностичні) роботи, то витрати періоду.
Quote
Виктория-3
В податковому так само, як в бухгалтерському.

Потрібно у інженера чи ще когось дізнатися, в чому ідея цих робіт, так би мовити)

Тобто якщо це роботи для запуску, без яких обладнання не запрацює, то в вартість обладнання (тільки що тоді означає введення в експлуатацію, якщо насправді експлуатувати не можна?...)

Якщо ж це перевірочні (диагностичні) роботи, то витрати періоду.
__________________________________________________________________

Це будуть роботи "під напругою", "під навантаженням" якщо так можна сказати.
Я ще знайшла з іншим джерел цікаву думку,що можна на витрати майбутніх списати, поки продукції не виробляється.
Що скажете?


А смысл на расходы будущих периодов? Если бы эти работы можно было на конкретную продукцию отнести, тогда в расходах будущих периодов был бы смысл.
Из того, что Вы описали, это больше похоже на испытания на нагрузки оборудования перед запуском. Как по мне, обычные затраты периода. Если осторожничаете, добавьте в стоимость оборудования и амортизируйте.
Списать можно как угодно)))

Я ж говорю - трясите ваших инженеров на предмет того, что сие такое и зачем.
Не бухгалтеру же это определять.
Продукція, що вироблятиметься цими ОЗ, принципово нова для підприємства. Тому легко можна зв'язати ці витрати з конкретним результатом. Ось я і думала допровести їх на 39-ий.
А якщо додам після вводу у вартість - це через модернізацію проводити, але виробництва поки що не буде. Виходить : немає гот.продукціі- не можна АМ в под.обліку відносити на витрати , правильно?
Ось приклад 4 мене зацікавив. Схожа ситуація
[news.dtkt.ua]
Quote
mrkrizhanovskaya
Ось приклад 4 мене зацікавив. Схожа ситуація
[news.dtkt.ua]

В вашому 4-му прикладу написано:

Якщо запуск нового напряму виробництва пов’язаний з одним основним засобом, то підготовчі витрати не що інше, як витрати на налагодження, монтаж, пробні запуски. Їх здійснюють з метою доведення основних засобів до стану, придатного для використання. Понесені витрати збільшують первісну вартість такого основ­ного засобу (п. 8 ПБО 7).
А с каким количеством продукции Вы собираетесь связывать эти расходы? С тем, которое выпустят за год? Или за два? Или за пять лет? И почему именно так? Мне кажется, это лишняя морока.
К тому же, в том примере написано:
Якщо запуск нового напряму виробництва пов’язаний з одним основним засобом, то підготовчі витрати не що інше, як витрати на налагодження, монтаж, пробні запуски. Їх здійснюють з метою доведення основних засобів до стану, придатного для використання. Понесені витрати збільшують первісну вартість такого основ­ного засобу (п. 8 ПБО 7).
Намного проще добавить те расходы в стоимость ОС и амортизировать, чем морочиться с 39 счетом.
Quote
mrkrizhanovskaya
Продукція, що вироблятиметься цими ОЗ, принципово нова для підприємства. Тому легко можна зв'язати ці витрати з конкретним результатом. Ось я і думала допровести їх на 39-ий.
А якщо додам після вводу у вартість - це через модернізацію проводити, але виробництва поки що не буде. Виходить : немає гот.продукціі- не можна АМ в под.обліку відносити на витрати , правильно?

Неправильно.

Це податківці іноді намагаються просунути таку позицію. Мовляв, якщо нема діяльності, то ОЗ невиробничі.

Що є абсурдом, тому що ці ОЗ не перестають бути виробничими. Відповідно, їх потрібно амортизувати і в бухгалтерському, і в податковому обліку.
Quote
Blick
А с каким количеством продукции Вы собираетесь связывать эти расходы? С тем, которое выпустят за год? Или за два? Или за пять лет? И почему именно так? Мне кажется, это лишняя морока.
К тому же, в том примере написано:
Якщо запуск нового напряму виробництва пов’язаний з одним основним засобом, то підготовчі витрати не що інше, як витрати на налагодження, монтаж, пробні запуски. Їх здійснюють з метою доведення основних засобів до стану, придатного для використання. Понесені витрати збільшують первісну вартість такого основ­ного засобу (п. 8 ПБО 7).
Намного проще добавить те расходы в стоимость ОС и амортизировать, чем морочиться с 39 счетом.

Мы с вами минута в минуту)))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065099999999996