Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Довідка до декларації по ПДВ

Відправлено користувачем Februaru 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь-ласка, мені потрібен бланк Довідки до декларації по ПДВ щодо операцій які звілюнені від оподаткування. Допоможіть, не приймають декларацію.
На сколько я помню, это справка делается в произвольной форме.

В произвольной форме налоговая отказывается принимать, не взирая на закон


Обсяг здійснених платником операцій, які звільнені від оподаткування відповідно до ст. 5 Закону № 168/97-ВР та тимчасово звільнені від оподаткування відповідно до ст. 11 цього Закону чи інших нормативно-правових актів, зазначається у рядку 4 розділу першого декларації з ПДВ “Операції, які звільнені від оподаткування”. При цьому до декларації з ПДВ платником додається довідка довільної форми, засвідчена підписом керівника чи головного бухгалтера та печаткою (чи підписом платника, якщо платник - фізична особа), із зазначенням виду операції та пункту цього Закону чи іншого нормативно-правового акта, відповідно до якого така операція звільнена від обкладання ПДВ.

“Вісник податкової служби України” № 38 жовтень 2008

Спасибо большое, я тоже читала ето розяснения, но уперлись рогом и не хотят, если у Вас есть "Бест Звит" говорят в етой програмке ета довидка есть Вы бы не могли сбросить
Мало ли чего они хотят.... ну что за самопроизвол?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Februaru Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Допоможіть будь-ласка, мені потрібен бланк Довідки
> до декларації по ПДВ щодо операцій які звілюнені
> від оподаткування. Допоможіть, не приймають
> декларацію.

Иногда повышение голоса со ссылками на законодательтсво помогает sad smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
А если нет Бест-звита? smiling smiley
Пусть пишут письменный отказ в принятии!

Поддерживаю Вас полностю, но на 14,00 в налоговую надо а бланка нет
Кстати, в Бест-Звите нет такой довидки!!!
Так что везите в произвольной форме с сопроводительным письмом, что в случае отказа принять подадите жалобу итд. Их пугать надо!

Если до 13,00 не найду то тогда такое и будет, Спасибо Вам большое!!!
Кстати, в Бест-Звите нет такой довидки!!! // Очень даже есть лично вчера видел. А нам в начале года выдали бланк этой довидки в налоговой, вот
У меня тоже требовали - по дулом автомата, декларацию не хотели принимать
Я нашла эту довидку, а в ней - то посмотрите , написано что она утверждена Постановлением и т.д. и т.п. Принципипально сдавать не стала, попросила написать отказ и вскользь заметила , что пахнет подделкой документов ( официально то никто это не утверждал ).
Теперь не трогают и не требуют
Есть такая довідка в Бест-звіте. Мало того, если ее не составлять Звіт выдает ошибку, вот они к вам и пристали. Кому надо, дайте адреса - вышлю.
Затверджена наказом ДПА №166 от 30.05.97, та узгоджена з ВРУ
А какой её номер в Бест-Звите?

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029199999999996